Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
MSN Messenger Türkiye Forumları > MSN Gelen Kutusunu Firefox'la Açmak
12 3
«Önceki KonuSonraki Konu»
myefsane18:19, 14 Haziran 2009 
2009 kullanıyorum kutuya bastığımda login ekranı kalıyor tekrar adresi yazmak zorunda kalıyorum. MSN 2009 da özel bir ayarı var mı?
Cevap
NeutralizeR18:23, 14 Haziran 2009 
myefsane adlı kullanıcıdan alıntı:
2009 kullanıyorum kutuya bastığımda login ekranı kalıyor tekrar adresi yazmak zorunda kalıyorum. MSN 2009 da özel bir ayarı var mı?
Hayır, özel bir ayar yok. Başka bir problemden kaynaklanıyor olabilir. Farklı bir adreste deneyin.
Cevap
myefsane18:39, 14 Haziran 2009 
Bu arada varsayılan tarayıcı firefox ve değiştirmek istemiyorum firefoxda açılsın istiyorum. Stuff bu işe yarıyor ama stuf kullanmak istemiyorum.
Cevap
NeutralizeR18:43, 14 Haziran 2009 
Şu an sistemimde Firefox 3.0.11 ve Windows Live Messenger 2009 kurulu, bir de Messenger Plus!. Windows XP kullanıyorum. Varsayılan tarayıcım Firefox ve WLM'deki E-posta gelen kutusu sembolüne tıkladığımda Firefox'ta açılıyor sayfa. Firefox'u ve WLM 2009'u yeniden kurmayı deneyebilirsiniz.

StuffPlug, eskiden bu özellik için gerekli bir eklentiydi. Artık güncel sürümü yok.
Cevap
xavi23:05, 27 Temmuz 2009 
bende iş yaramıyor şuan Firefox 3.5.1 yüklü ayrıca sürüm 2009 14.08064.206 windows live messenger firefoxdan girince şifre istiyor internet explorerdenn girince direk şifre istemeden giriş yapıyor
Cevap
rawsan17:18, 17 Eylül 2009 
Denetim Masası>Program Ekle/Kaldır>Windows Bileşeni Ekle/Kaldır

Yeni bir pencere açılacak.

Internet Explorer'i kaldırın ve "İleri" deyin.
Cevap
Misafir01:25, 17 Ocak 2010 
mns de gelen mesajlarımı ve davetlerimi göremiyorum firefox çöktü diyor açılmıyor mesajlarımı görmem lazım ne yapmalıyım
Cevap
necmi fındık22:42, 28 Şubat 2010 
Alıntı:
msn gelen kutusunu acamiyorum

sorun cok basit gibi.ben hallettim.araclar/int.secenekler/programlar/varsayılan web tarayıcısı/secenegindeki varsayılan web tarayıcısı olsun secenegini tıklayıp uyguluyoruz.bu kadar basit.bundan sonra rahatlıkla girebiliyoruz.bendeki sorun böyle halloldu.belkide sizinkilerde aynı olur
Cevap
Misafir00:34, 14 Haziran 2010 
bakın arkadaşlar internet seçeneklerinden programlar/varsayılan wep tarayıcısını explorer olarak varsayılan yapın O KADAR.Herşey düzelecektir emin olun.BASİT
Cevap
Misafir18:00, 29 Ocak 2011 
bakın simdi arklar
ilk önce gelen kutusuna tıklayın gelen linki kopyalayın firefoxdan bi site acın onun icine yapıstırın o link orada acık olmus oluyor
Cevap
12 3
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm MSN Messenger Türkiye Forumları Konuları