Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

MSN Gelen Kutusunu Firefox'la Açmak

Bu konu MSN Messenger Türkiye Forumları forumunda DuLLSoN tarafından 2 Haziran 2007 (17:53) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
229835 kez görüntülenmiş, 28 cevap yazılmış ve son mesaj 5 Ağustos 2011 (16:32) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.05  |  Oy Veren: 20      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 14 Haziran 2009, 18:19

#11 (link)
myefsane
Ziyaretçi
myefsane - avatarı
2009 kullanıyorum kutuya bastığımda login ekranı kalıyor tekrar adresi yazmak zorunda kalıyorum. MSN 2009 da özel bir ayarı var mı?
Rapor Et
Reklam
Eski 14 Haziran 2009, 18:23

#12 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Alıntı:
myefsane adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

2009 kullanıyorum kutuya bastığımda login ekranı kalıyor tekrar adresi yazmak zorunda kalıyorum. MSN 2009 da özel bir ayarı var mı?
Hayır, özel bir ayar yok. Başka bir problemden kaynaklanıyor olabilir. Farklı bir adreste deneyin.
Rapor Et
Eski 14 Haziran 2009, 18:39

#13 (link)
myefsane
Ziyaretçi
myefsane - avatarı
Bu arada varsayılan tarayıcı firefox ve değiştirmek istemiyorum firefoxda açılsın istiyorum. Stuff bu işe yarıyor ama stuf kullanmak istemiyorum.
Rapor Et
Eski 14 Haziran 2009, 18:43

#14 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Şu an sistemimde Firefox 3.0.11 ve Windows Live Messenger 2009 kurulu, bir de Messenger Plus!. Windows XP kullanıyorum. Varsayılan tarayıcım Firefox ve WLM'deki E-posta gelen kutusu sembolüne tıkladığımda Firefox'ta açılıyor sayfa. Firefox'u ve WLM 2009'u yeniden kurmayı deneyebilirsiniz.

StuffPlug, eskiden bu özellik için gerekli bir eklentiydi. Artık güncel sürümü yok.
Rapor Et
Eski 27 Temmuz 2009, 23:05

#15 (link)
xavi
Ziyaretçi
xavi - avatarı
bende iş yaramıyor şuan Firefox 3.5.1 yüklü ayrıca sürüm 2009 14.08064.206 windows live messenger firefoxdan girince şifre istiyor internet explorerdenn girince direk şifre istemeden giriş yapıyor
Rapor Et
Eski 17 Eylül 2009, 17:18

#16 (link)
rawsan
Ziyaretçi
rawsan - avatarı
Denetim Masası>Program Ekle/Kaldır>Windows Bileşeni Ekle/Kaldır

Yeni bir pencere açılacak.

Internet Explorer'i kaldırın ve "İleri" deyin.
Rapor Et
Eski 17 Ocak 2010, 01:25

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mns de gelen mesajlarımı ve davetlerimi göremiyorum firefox çöktü diyor açılmıyor mesajlarımı görmem lazım ne yapmalıyım
Rapor Et
Eski 28 Şubat 2010, 22:42

#18 (link)
necmi fındık
Ziyaretçi
necmi fındık - avatarı
Alıntı:
msn gelen kutusunu acamiyorum

sorun cok basit gibi.ben hallettim.araclar/int.secenekler/programlar/varsayılan web tarayıcısı/secenegindeki varsayılan web tarayıcısı olsun secenegini tıklayıp uyguluyoruz.bu kadar basit.bundan sonra rahatlıkla girebiliyoruz.bendeki sorun böyle halloldu.belkide sizinkilerde aynı olur
Rapor Et
Eski 14 Haziran 2010, 00:34

e-posta direk açılmıyorsa

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bakın arkadaşlar internet seçeneklerinden programlar/varsayılan wep tarayıcısını explorer olarak varsayılan yapın O KADAR.Herşey düzelecektir emin olun.BASİT
Rapor Et
Eski 29 Ocak 2011, 18:00

#20 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bakın simdi arklar
ilk önce gelen kutusuna tıklayın gelen linki kopyalayın firefoxdan bi site acın onun icine yapıstırın o link orada acık olmus oluyor
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
MSN Gelen Kutusunu Firefox'la Açmak Konusuna Benzer Konular
Gönderen: hellboy726 Forum: MSN Messenger Türkiye Forumları
Cevap: 335
Son Mesaj: 28 Mayıs 2014 12:27
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 3 Eylül 2011 17:16
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 12
Son Mesaj: 13 Temmuz 2010 11:29
Gönderen: xxyzff09 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 31 Mart 2010 11:56
Gönderen: B.E Forum: Soru-Cevap
Cevap: 7
Son Mesaj: 4 Şubat 2009 22:35
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.162 saniyede (70.57% PHP - 29.43% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 08:46
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi