Arama

MSN Messenger Virüsü Temizleme Yöntemi - Sayfa 5

Güncelleme: 19 Aralık 2011 Gösterim: 197.625 Cevap: 46
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2010       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Slm arkadaşlar öncelikle işletim sisteminizin ne olduguna dikkat edin xp vista veya win7 de burda arkadaşların yazdıgı adresler degişiklik gösterebiliyor C:\Windows\System32 gizli klasörleri aktif hale getirin virüsler genelde bu adrese yerleşir ve klasör ve arama seceneklerinden görünün korunan işletim sistemi dosyalarını gizle secenegini kaldırın bu sayede virüsleri görebilirsiniz bu aktif olmazsa bilgisayarınızda combofix çalıştırıp dediklerimi yapın (c: nin içindeki sistem dosyalarını silmeyin)
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Aralık 2010       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar smiley yükledim bi tane sanırım virüslü kaldırmaıorum yaaa yardımcı olun lütfennnn
Sponsorlu Bağlantılar
SéL!NaY - avatarı
SéL!NaY
Ziyaretçi
13 Ocak 2011       Mesaj #43
SéL!NaY - avatarı
Ziyaretçi
Yha mSnéMé ß!R w!RüS ßuLa$Mı$Dı Msn Confused w!RüSü TéM!ZLéD!m $!MD! mSnéM aÇıLmıYhoR YhaRDıM LüTFénnn Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar şuraya kadar geldim devamını nasıl yapacağım
5. Aşağıdaki dizinlerde isimleri verilen dosyaları bilgisayarınızdan silin dosyaları nerden bulucam?????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2011       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
1seferiadam adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar..kardeşim gitmiş tıklamış bu illete ve bilgisayarıma girdi.şu anda başlat çubuğu yok oldu klavyeden açıncada çalıştır çıkmıyor dolayısıyla regedit ya da msconfig açamıyorum. program yöneticiside çıkmıyor aksi gibi. ayrıca hiç bir program yüklememe de izin vermiyor. bir tek symantec çalışıyor o da buldu bişeyler ama işe yaramadı. formattansa kesinlikle kaçınmam gerekli kaybetmemem gereken dosyalar var. ne yapabilirim çok acil çözüme ihtiyacım var..gerekiyorsa bi çözüm bilen varsa msni eklesin..

Eğer Başlat Çubuğu görev yöneticisi vb açılmıyosa windows logo tuşu ve r tuşlarına basın çalıştır açılacaktır. oraya tskmgr.exe yazıp görev yöneticisini açın ve oradan da regedit i açıp virüsü temizleyin ;D
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ekim 2011       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
koLay qeLsin beyLer
her msn açışımda facebooktabtr.msn diye
bir uzantıLı Link qeLiyor ve virüs uyarısı aLıyorum
sorun nedir ? nasıL çözebiLirim ki ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2011       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkiler bana da öyle bi şy geldi bana gndern kişi adı blrsz rivka ingilizce knşyrdu hmn yzdığı içnnnn virüs olduğunu anldm yzdm bana lnk gnderdi tklmadmm mama gnede onla knştm rsklimii