Arama

E-Mail (MSN) - Şifre/Hesap Kurtarma - Sayfa 2

Güncelleme: 3 Şubat 2013 Gösterim: 252.592 Cevap: 80
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
21 Eylül 2010       Mesaj #11
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yeni başladığım işimde msni alırken sanırım 72 günlük yapmışlar
oda yetmiyomuş gibi alan şahış alternatif mail vermemiş

Sponsorlu Bağlantılar

bilin bakalım ne oldu , 72 gün doldu ve ben hiç bir bilgisini bilmiyorum artııııııııı buda yetmezmiş gibi patronum olucak kişi değil msn pc nin p sinden anlamıyor.

çok acil yardım arıyorum, gezmediğim site okumadığım form kalmadı. çalınmış ayağına yatıp bişiler bulurmuyum didim od YEMEDİ.

YARDIM YARDIM YARDIMMM

Parolayı da bilmiyorsanız oturumu nasıl açıyordunuz? O hesabı ne amaçla kullanıyordunuz? Adresi alanlar kimler ve öldüler mi?

İçindeki e-postaları biliyorsanız bu konuda anlatılan yöntemle hesabınızı yine kurtarma şansınız olabilir, onu da bilmiyorsanız bu adresi niye kurtarmak istersiniz ki?
toprak345123 - avatarı
toprak345123
Ziyaretçi
21 Eylül 2010       Mesaj #12
toprak345123 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar acıl yardım ben haftalrdır şifremı ve msn emı kutarmaya yanı gerı almak ıcın basvurmadıgım yol kalmadı nettende arastırma yaptım hepsı pasafıso cıktı lütfen acıl yardım ıstıyorum sımdıden cok tesekkür ederım

Sponsorlu Bağlantılar
arkadaslar acıl yardım ben haftalrdır şifremı ve msn emı kutarmaya yanı gerı almak ıcın basvurmadıgım yol kalmadı nettende arastırma yaptım hepsı pasafıso cıktı lütfen acıl yardım ıstıyorum sımdıden cok tesekkür ederım
Son düzenleyen toprak345123; 21 Eylül 2010 02:46 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
21 Eylül 2010       Mesaj #13
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
toprak345123 adlı kullanıcıdan alıntı

Bu konuda anlatılan yöntemi deneyin, bu fasafiso değil.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn şifresi nasıl geri islına bilir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE]msn sifremi yenilemekistiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dün gece çalınan bir msnm hakkın da dilekçe verdim ve gelen tüm mesajları da yanıtladım yani adresin sahibi olduğuma dair herşeyi ve hala hiç birinden yanıt gelmedi lütfen yardım edin teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeşim ben bu sayfaya girdim devam diyorum ilerlemiyo sayfaa
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hocam yok olmuyor alternatıf e mailin de şifresini unuttum bloke olmus heraldekı onuda guncelleyemıyorum dedıklerını yapıyorum fakat dırek sıfre yenıleme ekranı cıkıyo yenılıyıroum gırmeye calıstıgımda yıne aynı taha sıfrenız yanlıs dıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ilk çözümü eksik yapmışınız parola sıfırlama yönergeleri ile eposta gönde filan yazıo ama ben oraya gelne kada her şeyi yaptım öle bişi cıkmadı
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
28 Kasım 2010       Mesaj #20
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya ilk çözümü eksik yapmışınız parola sıfırlama yönergeleri ile eposta gönde filan yazıo ama ben oraya gelne kada her şeyi yaptım öle bişi cıkmadı

Oraya gelene kadar her şeyi yaptığınızı söylediğinize göre oraya da gelmişsiniz. Yoksa oraya geldiğinizi nereden bilecektiniz? Her neyse. Windows Live her geçen gün yenilikler ekliyor. Bu yüzden bu konuda anlatılan yöntemler anlatıldığını zaman geçerli olduğu halde sonradan hızla geçersiz hale gelebiliyor. Ama alternatif e-posta adresine parola sıfırlama iletisi gönder seçeneği şu anda mevcut. Gizli soru ve cevap yöntemini ise bırakmış görünüyorlar. Bununla birlikte birtakım yeni yöntemler (güvenilen bilgisayar, cep telefonu numarası) eklemişler.