Arama

Mevcut E-mail Hesabını Diğer E-mail Adresine Yönlendirme

Güncelleme: 15 Ocak 2016 Gösterim: 90.408 Cevap: 29
hghghg - avatarı
hghghg
Ziyaretçi
29 Haziran 2007       Mesaj #1
hghghg - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim mynet adresime gelen maillerin hotmail adresime gelmesini istiyorum..
bunun için bir yönlendirme türü var mı?
Sponsorlu Bağlantılar
yada msn i açınca mynet maillerimi de görebileceğim bir eklenti?
yardım pls..
şimdiden teşekkürler.
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
29 Haziran 2007       Mesaj #2
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hghghg adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar benim mynet adresime gelen maillerin hotmail adresime gelmesini istiyorum..
bunun için bir yönlendirme türü var mı?

Sponsorlu Bağlantılar
yada msn i açınca mynet maillerimi de görebileceğim bir eklenti?
yardım pls..
şimdiden teşekkürler.

Hotmail Hesabımızı Açıyoruz ve Seçenekler Diyoruz
25450267ic6

Tıklıyoruz Karzımıza

25250662cn6

Yonlerdırme Icın Gereklı Ekran Cıkıyor

51746521yi9

Yonlerdırmek İstedigimiz Maıl Adresimizi Kutucuga YazıpGönder Diyoruz Ve Yazdıgımız Maıl Hesabını Acıyorz

Gelen Kusutunda Hotmail Adresinizden Gelen Bır Mail Görüyorsunuz buradaki link e Tıklayın

30051597md7

Bu Şekılde Hotmail Hesabınızdan mynet Kımlıgınızle Iletı Gonderebılırsınız ancak

POP3 erişimi olmayan diğer hesaplardan posta almak için, özgün e-posta adresinden Windows Live Hotmail hizmetine otomatik iletme ayarlaması yapmanız gerekir.

yanı

Mynet Email Plus servisinin kolaylıklarından biri de Email yönlendirme özelliğidir. Mynet Email Plus servisine geçen kullanıcılarımız hesaplarına gelecek Email’leri daha sık kontrol ettikleri diğer bir Email adresine kolaylıkla yönlendirebiliyorlar.
  • Email yönlendirme nasıl çalışır?
    Kullanmakta olduğunuz Mynet Email hesabınıza Email’ler geldikçe belirlediğiniz diğer bir Email hesabına anında ve otomatik olarak iletilir. Eğer isterseniz gelen Email’lerin bir kopyası Mynet Email hesabınızda da saklanır.
  • Mynet Email Plus servisinin başka avantajları var mı?
    Mynet Email Plus servisinin 5 GB'lik kapasitesi, Virüs Engelleme Sistemi, istenmeyen Email'lere karşı engelleme sistemi ve Email'lerinize outlook üzerinden erişim gibi daha bir çok ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.
  • Email yönlendirme özelliğini nasıl kullanabilirim?
    Email yönlendirme sadece Mynet Email Plus servisinde! Email yönlendirme özelliğinden yararlanmak için Mynet Email Plus servisine geçmeniz yeterli.
1 Yıl - 29,95 YTL + KDV

3 Yıl - 44,00 YTL + KDV

Msn Grin

irfan1327 - avatarı
irfan1327
Ziyaretçi
10 Temmuz 2007       Mesaj #3
irfan1327 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bn şöyle bişi istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.
benim msn hacklendi,hacklenen msndeki bütün eklediğim kişileri bir başka msn'ye eklemek istiyorum... bana yardımcı olursanız sevinirim...Msn Grin
miss_baskent76 - avatarı
miss_baskent76
Ziyaretçi
10 Temmuz 2007       Mesaj #4
miss_baskent76 - avatarı
Ziyaretçi
Selam arkadaslar, benim msn de bir sorunum var,yardimci olabilecek bir arkadas varsa cok sevinirim. sorun su :

benim internet explorer çalismiyor fakat ben zaten Mozilla Firefox kullaniyorum.
Neyse simdi msn de e-mail geldigi zaman normalde sol ust kosedeki mail isaretine bastigimizda hotmail sayfamiz acilir! fakat sorun surdaki bu internet explorer ile aciliyor ve bendede çalismadigi için mail kutuma yonlenemiyorum.

Simdi istedigim, e-mail hesabinin firefox ile açilmasi için nerden ayarlandigini bilen bir arkadasimiz varsa lütfen bana yardim edebilirmi Msn Thinking

Tesekkür ederim arkadaslar Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2007       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
irfan1327 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bn şöyle bişi istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.
benim msn hacklendi,hacklenen msndeki bütün eklediğim kişileri bir başka msn'ye eklemek istiyorum... bana yardımcı olursanız sevinirim...Msn Grin

Hacklendiğini söylediğiniz kişi listenizdeki adresleri yeni MSN adresinize aktarmanız hakkında nasıl yardımcı olunabilir, bilmiyorum. Yine de konuyu incelemenizi önerebilirim:
Eski MSN'deki kişi listenizi Yeni MSN'e aktarma

Alıntı
miss_baskent76 adlı kullanıcıdan alıntı

Selam arkadaslar, benim msn de bir sorunum var,yardimci olabilecek bir arkadas varsa cok sevinirim. sorun su :

benim internet explorer çalismiyor fakat ben zaten Mozilla Firefox kullaniyorum.
Neyse simdi msn de e-mail geldigi zaman normalde sol ust kosedeki mail isaretine bastigimizda hotmail sayfamiz acilir! fakat sorun surdaki bu internet explorer ile aciliyor ve bendede çalismadigi için mail kutuma yonlenemiyorum.

Simdi istedigim, e-mail hesabinin firefox ile açilmasi için nerden ayarlandigini bilen bir arkadasimiz varsa lütfen bana yardim edebilirmi Msn Thinking

Tesekkür ederim arkadaslar Msn Happy

Bakınız: MSN Gelen kutusunu Firefox'la açmak?
pnrayln - avatarı
pnrayln
Ziyaretçi
30 Temmuz 2007       Mesaj #6
pnrayln - avatarı
Ziyaretçi
bnmde bi srm olck bnm bi msn adresm bazı sorunlardn dolayı açılmıo bnmde bu adresimdeki mailleri oğrenmem gerekio bunun için ne yapabilirm inş. bi çözümü vrdr şimdiden teşekkürlerrr
çooooooooooooook acilllll
garizmaster - avatarı
garizmaster
Ziyaretçi
20 Mart 2008       Mesaj #7
garizmaster - avatarı
Ziyaretçi
Postalarınızı yalnızca özel bir etki alanına veya hotmail.com, msn.com, live.com ile biten bir e-posta adresine iletebilirsiniz.
b1ng1l - avatarı
b1ng1l
Ziyaretçi
23 Mart 2008       Mesaj #8
b1ng1l - avatarı
Ziyaretçi
mrb benım şuanda msn için kullanmakta olduğum xxx@mynet.com diye bi adresim bulunmakta ben bunu olduğu gibi xxx@hotmail.com diye bi adresime yönlendirebilirmiyim (yeni mail açıp kişi listemdekileri tek tek eklemek ve onlarada bu zahmetı yaşatmak ıstemıyorumda Msn Thinking)
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
23 Mart 2008       Mesaj #9
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
b1ng1l adlı kullanıcıdan alıntı

mrb benım şuanda msn için kullanmakta olduğum xxx@mynet.com diye bi adresim bulunmakta ben bunu olduğu gibi xxx@hotmail.com diye bi adresime yönlendirebilirmiyim (yeni mail açıp kişi listemdekileri tek tek eklemek ve onlarada bu zahmetı yaşatmak ıstemıyorumda Msn Thinking)

Şöyle toplu ekleyebilirsiniz;
https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/56060-pratik-messenger-zellikleri-animasyonlu-anlatimlar.html

mynet i bilemiyorum. Ancak hotmail adrsinizi yönlendirmek için;
1 Yıl - 29,95 YTL + KDV

3 Yıl - 44,00 YTL + KDV
yi gözden çıkarırım diyorsanız buraya bakınız.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
18 Mayıs 2008       Mesaj #10
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
b1ng1l adlı kullanıcıdan alıntı

Dediğin şey çok kolay. http://account.live.com adresine giderek @mynet adresinle oturum aç. Hesap Özeti sayfan açılınca adın soyadın ve altında Mynet e-posta adresin yazıyor olacak. O adresinin yanında Değiştir diye bir bağlantı göreceksin. Ona tıklayıp senden istenenleri düzgünce yaptığın zaman bütün kişilerin otomatik olarak yeni adresine taşınır. Ancak Mynet'teki e-posta iletilerinin Mynet'ten buraya taşınmayacağını bilmelisin. Çünkü ikisi farklı hesaplar ve Microsoft'un başka şirketlerin sunduğu hesaplardaki iletileri alma gibi bir lüksü yok.