PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
MSN Messenger Türkiye Forumları > MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme
İlk...2101112 131422...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir21:43, 6 Eylül 2009 
benim iki ayrı şekilde msn oturumum açılıyo.bilgisayarımda eski sürümü vardı.onu kapatıp windows live yükledim.sanırım eskisinde sürekli açık görünüyo.eski sürümü kapattığım için şuan bişey yapamıyorum.ne yapabilirim
Cevap
Misafir23:48, 9 Eylül 2009 
Alıntı:
kapatılan msn hesabını geri açma
ben msn hesabımı kapattım ve yaklaşık 1 sene oldu şimdi o kapattıgım msn adresini tekrar açmak istiyorum ilgilenen arkadaşlar için şimdiden teşekkür ederim.
Cevap
CrasHofCinneT23:58, 9 Eylül 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
ben msn hesabımı kapattım ve yaklaşık 1 sene oldu şimdi o kapattıgım msn adresini tekrar açmak istiyorum ilgilenen arkadaşlar için şimdiden teşekkür ederim.
Kapatılan adresiniz silinmediyse en son şifreniz ile giriş yapıp aktif edebilirsiniz, silinmiş ise bir başkası tarafından alınmadıysa yeniden kayıt olmanız gerekmektedir.
Cevap
Misafir10:47, 11 Eylül 2009 
Msn adresimiz başkaları ve ya sistem tarafından kapatılmış bunu tekrar açabilir miyiz

cevaplarınızı bekliyorum
Cevap
CrasHofCinneT13:59, 11 Eylül 2009 
CrasHofCinneT adlı kullanıcıdan alıntı:
Kapatılan adresiniz silinmediyse en son şifreniz ile giriş yapıp aktif edebilirsiniz, silinmiş ise bir başkası tarafından alınmadıysa yeniden kayıt olmanız gerekmektedir.
Msn adresimiz başkaları ve ya sistem tarafından kapatılmış bunu tekrar açabilir miyiz

cevaplarınızı bekliyorum
Önceki mesajımda dediğim gibi kullandığınız hesabın sitesine giderek kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapmanız gerekmektedir silinmedi ise aktifleştirebilirsiniz.
Cevap
Misafir23:23, 15 Eylül 2009 
benim msn silindi 30 gün bile olmadan acaba şifremmi mi çaldılar
Cevap
Misafir12:45, 18 Eylül 2009 
Alıntı:
msn silme

yha bn bu siteden msnmi sildirdim hesabınız kapatıldı yazdı ama hala msn açılıo bunu bana açıklarımısınız
Cevap
Misafir12:47, 18 Eylül 2009 
yani bn bugün hesabımı kapadım.30 gün sonra bi daha açılmıycakmı
Cevap
ThinkerBeLL13:05, 18 Eylül 2009 
benim msn silindi 30 gün bile olmadan acaba şifremmi mi çaldılar
^ Kapatılmış hesap olduğu ve açığa çıktığı için başkası tarafından alınmıştır.

yha bn bu siteden msnmi sildirdim hesabınız kapatıldı yazdı ama hala msn açılıo bunu bana açıklarımısınız
^ Cevabınız:
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı:
Hesabınızı 30 gün içinde tekrar etkinleştirebileceğiniz için MSN Messenger hizmeti aktif tutulur. Hesabınızı kapattıktan 30 gün sonra MSN Messenger oturumunuz da iptal edilmiş olur.

yani bn bugün hesabımı kapadım.30 gün sonra bi daha açılmıycakmı
^ Bu süre içinde MSN adresinizle oturum açmadığınız takdirde 30 gün sonunda MSN hizmeti durdurulur, hesabınız kapatılır.

msn nasıl kpt bilirim acaba
^ Aşağıda anlatıldığı şekildedir:
hellboys adlı kullanıcıdan alıntı:
Önce http://account.live.com/?mkt=tr-tr adresine gidin, kapatmak istediğiniz hesap ile oturum açın.

"Ek seçenekler" başlığının altındaki "Hesabı kapat" bağlantısına tıklayın ve çıkan adımları uygulayın.

Aşağı kısım eskiden kapatma işleminin nasıl yapıldığını anlatıyor. Eğer oradan takip etmek isterseniz, sizi tekrar yukarıdaki anlattığım sayfaya yönlendirecek.

BU adrese giriniz ve işlemleri yapınız

https://accountservices.passport.net/Custom...10&lc=1055&sl=1

Cevap
unalosma11:17, 24 Eylül 2009 
Alıntı:
kapatılan msn hesabını geri açma
kapatılam msn hesabı geri nasıl acılırrrr
Cevap
İlk...2101112 131422...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız: