Arama

MSN Messenger'da Kullanıcı / Görüntü Adı Sorunları

Güncelleme: 4 Mart 2010 Gösterim: 17.982 Cevap: 17
renata - avatarı
renata
Ziyaretçi
9 Ağustos 2007       Mesaj #1
renata - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim derdim msn live daki nick karakter sayısı ile ilgili bir bileniniz varsa yardımcı olun nickimi daha uzun yazmak istiyorum bunun için bir yama patch varsa link verirmisiniz sizden ricam bu yada patch in ismi nedir ???

Sponsorlu Bağlantılar
mod abilerim ablalarım konuyu kapatmayın forumda arama yaptım bulamadım o konuyla ilgili bi link varsa onu verin alt ta ekleyin burdan araştırın demeniz yeter
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
9 Ağustos 2007       Mesaj #2
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
renata adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benim derdim msn live daki nick karakter sayısı ile ilgili bir bileniniz varsa yardımcı olun nickimi daha uzun yazmak istiyorum bunun için bir yama patch varsa link verirmisiniz sizden ricam bu yada patch in ismi nedir ???

Sponsorlu Bağlantılar
mod abilerim ablalarım konuyu kapatmayın forumda arama yaptım bulamadım o konuyla ilgili bi link varsa onu verin alt ta ekleyin burdan araştırın demeniz yeter

MessengerDiscovery Live'ın veya StuffPlug 3'ün çok satırlı nickname özelliğini aktif edip deneyebilirsiniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
renata - avatarı
renata
Ziyaretçi
10 Ağustos 2007       Mesaj #3
renata - avatarı
Ziyaretçi
pardon ama iki programda yüklü bilgisayarıma ve ikisinede baktım ve dediğiniz özellikleri bulamadım birazd aha açıklam yaparsanız sevinirim
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
10 Ağustos 2007       Mesaj #4
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

pardon ama iki programda yüklü bilgisayarıma ve ikisinede baktım ve dediğiniz özellikleri bulamadım birazd aha açıklam yaparsanız sevinirim

Sanırım bu eklentilerin eski sürümlerinde vardı bahsettiğim özellikler. Şu an sistemimde kurulu değiller. Messenger Plus! Live yüklü iken 130 karaktere kadar görüntü adı belirleyebiliyorsunuz. 130 karakter yeterli değil mi?
renata - avatarı
renata
Ziyaretçi
10 Ağustos 2007       Mesaj #5
renata - avatarı
Ziyaretçi
Msn Grin evet Messenger Plus! Live da yüklü ve 130 karakter şuanda arkadaşımda görmüştüm beş satır yazabiliyodu ona sorduğumda da bi virüs bulaştı sonra boyle oldu bir kaç cafe de de görünce bende kullanmak istedim ama sanırım bole bişi için banada virüs girmesi gerekiyo yok ben almıyım Msn Grin

bilginiz yoksa teşekkürler yardımlarınız için teşekkürler
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
10 Ağustos 2007       Mesaj #6
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

Msn Grin evet Messenger Plus! Live da yüklü ve 130 karakter şuanda arkadaşımda görmüştüm beş satır yazabiliyodu ona sorduğumda da bi virüs bulaştı sonra boyle oldu bir kaç cafe de de görünce bende kullanmak istedim ama sanırım bole bişi için banada virüs girmesi gerekiyo yok ben almıyım Msn Grin

bilginiz yoksa teşekkürler yardımlarınız için teşekkürler

MessengerDiscovery'nin önceki sürümlerinde söz konusu özellik vardı.
renata - avatarı
renata
Ziyaretçi
11 Ağustos 2007       Mesaj #7
renata - avatarı
Ziyaretçi
teşekkürler onu da araştırayım
medikalci - avatarı
medikalci
Ziyaretçi
20 Şubat 2008       Mesaj #8
medikalci - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Msn imde Adımı Değiştiriyorum fakat kişi listemde kayıtlı kişilerde adım "xwxwxwxwxw " bu şekilde görünüyor tırnak işaretleri olmadan,bu durumu nasıl düzeltebilirim,yardımcı olabilecek kimse var mı?Msn Cry
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
20 Şubat 2008       Mesaj #9
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
medikalci adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar Msn imde Adımı Değiştiriyorum fakat kişi listemde kayıtlı kişilerde adım "xwxwxwxwxw " bu şekilde görünüyor tırnak işaretleri olmadan,bu durumu nasıl düzeltebilirim,yardımcı olabilecek kimse var mı?Msn Cry

Kendinizi listenize eklemek çoğu zaman ya da çoğu zaman denemese de bazen, ara sıra sıkıntı çıkartıyor. Bence silin, eğer eklemenizin özel bir sebebi varsa, başka yollardan karşılayabilir miyiz, bilmemiz için o sebebi bizimle paylaşır mısınız?
--------------------------------------------
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Messenger Plus! Live yüklü iken 130 karaktere kadar görüntü adı belirleyebiliyorsunuz. 130 karakter yeterli değil mi?

NeutralizeR, bunu okuyunca dikkatimi çekti, Messenger Plus! Live olmadan denedim, Plus! olmasa da 130 karakterli görüntü adı yazabiliyoruz. Zaten Plus!'ın seçenek sunmadığı bir özelliği yok gibi. O yüzden Plus!'ın buna bir katkısının olmadığını baştan tahmin etmiştim.
medikalci - avatarı
medikalci
Ziyaretçi
21 Şubat 2008       Mesaj #10
medikalci - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Kendinizi listenize eklemek çoğu zaman ya da çoğu zaman denemese de bazen, ara sıra sıkıntı çıkartıyor. Bence silin, eğer eklemenizin özel bir sebebi varsa, başka yollardan karşılayabilir miyiz, bilmemiz için o sebebi bizimle paylaşır mısınız?

Sayın "ahmetgns" yanlış anlaşıldım sanırım;ben kendimi listeme eklemedim.Arkadaşlarım yani kişilerimde benim görüntü adım "xwxwxwxwxw" böyle görünüyor.Adımı değiştiriyorum msn imde ne yazmışsam görünüyor ama arkadaşlarımda filan anlattığım şekilde görünüyor.