Arama

Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - Windows Live Messenger

Güncelleme: 19 Mart 2012 Gösterim: 1.691.386 Cevap: 548
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
21 Mart 2006       Mesaj #1
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Bu Çoklu Oturum Açma Yaması; Windows Live Messenger 8.0, 8.1, 8.5, 9.0 sürümleri ile uyumludur.

Sponsorlu Bağlantılar
Windows Live Messenger için çoklu oturum açmaya ve reklamları kaldırmaya olanak tanıyan yama
(Bu yamayı yalnızca Çoklu Oturum Açma özelliğini aktif etmek için kullanmanızı tavsiye ederiz; Mess Patch, A-Patch ya da diğer popüler eklentiler reklamların gizlenmesi konusunda daha fazla özellik sunmaktadırlar). Özellikleri ve kullanımı MSN Messenger sürümü ile aynı. Uygulaması çok basit. Yamayı indirin, zip dosyasından çıkarın, Windows Live Messenger'ı tamamen kapatın (Saatin yanındaki sembolüne sağ tıklayın ardından "Çıkış"), yamayı çalıştırın, çoklu oturum açmaya izin verin, reklamları gizleyin ve "Uygula" tuşuna tıklayın. Değişiklikleri geri almak için Windows Live Messenger'ı kapatın, yamayı çalıştırın, "Geri Al" tuşuna tıklayın. (WLMUniversalPatcherPlusPlus.exe - WLM Universal Patcher)

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Eklenmiş Dosyalar
Dosya Türü: zip WLMUniversalPatcherPlusPlus.zip (65.4 KB, 11626 gösterim)
Son düzenleyen NeutralizeR; 16 Haziran 2009 12:52 Sebep: WLM 2009 uyumlu sürüme güncellendi
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
2 Nisan 2006       Mesaj #2
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
yavuz112 adlı kullanıcıdan alıntı

selam, ya ben bu programi nasil indirecegimi bilmiyorum. ( coklu msn acma yamasi.)

İlk mesajda "Eklenmiş dosyalar" tablosu içinde indirme bağlantısı mevcuttur.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Morrigan; 7 Ekim 2006 10:50
deram.boy - avatarı
deram.boy
Ziyaretçi
15 Nisan 2006       Mesaj #3
deram.boy - avatarı
Ziyaretçi
ya ben bu msn 8.0 beta yı yükledim ama çoklu açma yaması çalışmıyo
WLM_UNİVERSAL_PATCHER_06b.exe bileşenin konumu bulunamıyorr diyo
bana yardım edin ne yapabilirim
Son düzenleyen Morrigan; 7 Ekim 2006 10:51
kadir03kadir - avatarı
kadir03kadir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2006       Mesaj #4
kadir03kadir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
baha adlı kullanıcıdan alıntı

aynı anda msn 7.5 ve msn 8 açmak için bir yama varmı neler yapmamız gerekiyor
tşkler.

dostum forumu incelersen msn ile ilgili bircok programin ve yamalarin mevcut oldugunu görürsen Smiley32
Son düzenleyen Morrigan; 7 Ekim 2006 10:51
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
5 Mayıs 2006       Mesaj #5
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Yama sürümü WLM Universal Patcher++ v0.8 beta olarak güncellenmiştir. Windows Live Messenger 8.0.0689.00_Branches ile uyumludur.
Son düzenleyen Morrigan; 7 Ekim 2006 10:52
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
5 Mayıs 2006       Mesaj #6
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
AsKaLaN adlı kullanıcıdan alıntı

kardeş bende betanın son sürümü var ona uymuyor şole diyor
Yama Başarı ile uygulandı fakat aşagıdaki hatalar oluştu diyor
Yama uygulanmadı 'çoklu oturum açma'(patterns not found) bole diyor kardeş ya yardım ederseniz sevinirim yinede saolun emege saygı

Modifiye edilmemiş Windows Live Messenger'a uygulamanız gerekiyor yamayı. Alternatif olarak A-Patch Windows Live Messenger yamasını da kullanabilirsiniz.
Son düzenleyen Morrigan; 7 Ekim 2006 10:53
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
6 Mayıs 2006       Mesaj #7
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
**Discordia** adlı kullanıcıdan alıntı

ya gerçekten süper bi site olmuş hepinize teşşk ederim Msn Happy ben çoklu oturumu açmaya çalışıorum ama benim msn kapalıyken bile yamayı kurmadan önce msni kapatın dio ama zaten ben onu msn kapalıyken çalıştırmaya çalışıorum zaten Msn Sad naapcam ben yaa. önceden oluoduu ama hotmail ekibinden gelen msn kapasitesini yükseltin die bişe geldi onu yükledikten soora hiçbi yamayı kabul etmio Msn Sad şimdide windows live messenger ı yükledim ama hala yapamıoruum Msn Sad ne yapmam gerekio beniiimmm Msn Cry

Bu mesaj Messenger'ı tam olarak kapatmaktan neyi kastettiğimizi anlamanıza yardımcı olacaktır:
Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - MSN Messenger 7.0 ve 7.5
clubber - avatarı
clubber
Ziyaretçi
17 Mayıs 2006       Mesaj #8
clubber - avatarı
Ziyaretçi
slm ben çoklu msn programıyla plus indirdim ama bende parola istiyo oraya ne yazmam gerekiyo paraola ne?
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
21 Mayıs 2006       Mesaj #9
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Alıntı
gamzennur adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba çoklu msn yi açtım kapadıgımda tekli açılıyor anlamadım kurarken şifre istiyor denedigim şifreleri kabul etmiyor ne yapayımMsn Sad

Değerli üyemiz:
Sorununuz hakkında daha detaylı bilgi verirseniz, sorun kaynağı için size yardımcı olabilelim.

İşletim sistemi, versiyonlar ve kurma aşalarında izlediğiniz yol....
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
1 Haziran 2006       Mesaj #10
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
merall adlı kullanıcıdan alıntı

ya cok enteresan birsey var burda, simdi live diyosunuz ama koydunuz dosyada 7 ve 7.5 diye geciyor, ya biz live messenger 8.0 icin coklu oturum acma yama istiyoruz daha öncede cok kez yukarda belirtilmis zaten

Siz indirmek için yanlış bağlantıya tıkladınız sanırım. Konu adı Windows Live Messenger Çoklu Oturum Açma Yaması, ilk mesajın sonunda verdiğim konu bağlantısı ise takıldığınız bir yer olursa o konuda önceden tartışılan mesajları incelemeniz içindi. O bağlantının hemen altında da ZIP eki var, ona tıklayıp indireceksiniz yamayı.