Arama

Zorunlu Windows Live Messenger 8.x Güncellemesi - Sayfa 2

Güncelleme: 24 Haziran 2012 Gösterim: 188.439 Cevap: 88
polosko - avatarı
polosko
Ziyaretçi
23 Şubat 2009       Mesaj #11
polosko - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar herşey boş çözüm bende...
RapidShare: Easy Filehosting
Sponsorlu Bağlantılar

bu dosyayı indirin. kendi uploadım.
windows live klasörünün içinde messenger klasörü var. ilkönce masaüstünden messenger simgesini silin(en altta saat çubuğunda da messenger a dair bişey olmasın)
1-messenger klasöründekilerinin tümünü seçin ctrl+a
2-koplayalayın...
3-bilgisayarıma girin c sürücüsünden program filese girin
4-windows live klasörünün içinden messenger a girin
5-yapıştırın
6-yalnız yapıştırıken messenger kapalı ve saat çubuğunun ordanda silin tabi varsa
7-yapıştırıken çakışma olacaktır evet deyin. hata verirse messenger a dair birşey vardır masaüstünde silin. veya çıkın.
8-yapıştırdıktan sonra messenger simgesine sağ tuş gönder yapın masa üstüne...
veeee bu kadar... artık güncelleme sorunu yok... :-)

S.D.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Eylül 2009       Mesaj #12
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Güncelleme: Windows Live Messenger 8.x kullanan kullanıcıların 14.0 serisi son sürüm WLM'ye güncellemeleri zorunlu hale getirilmiştir. En son sürüm: Windows Live Messenger 2009 (14.0.8089.726)

Sponsorlu Bağlantılar
Talep olduğu takdirde eski sürümlerin hala kullanılmasını sağlayan değişikliğe sahip EXE dosyaları da paylaşılacaktır.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
KLAMP - avatarı
KLAMP
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #13
KLAMP - avatarı
Ziyaretçi
Daha Yeni sürüm var Devam edebilmeniz için bu yeni sürümü yüklemeniz gerekir şeklinde uyarı alıyorum
Kullandığım MSN versiyonu 8.1 hiçte gerek duymuyorum üst vesiyonlara geçmeye yeni versiyon yüklemeden 8.1 versiyonumdan nasıl Devam edebilirim acaba msn açamıyorum bu durumda

adszyc
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kolay gelsin, Msn live 8.1 kullanıyorum şuanda oturum açmayı denedim fakat bana yeni sürümünü yüklemen gerekiyor diyor ve oturum açmıyor Msn Sad yüklemesi için komut verdim baya uzun süre karşıdan yükleme yaptı sonunda yükleme setup gibi başladı devam devam dedim fakat yüklenemedi dedi Msn Sad Kotalı kullanıcı olmasam tekrar tekrar denerim fakat kotam sınırlı arkadaşlar bana yardım ederseniz cok sevinirim cok zor durumdayım iyi çalışmalar.. Msn Sad
KLAMP - avatarı
KLAMP
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #15
KLAMP - avatarı
Ziyaretçi
8.1 kullanıyorum üst versiyonları kullanmak istemiyorum
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Eylül 2009       Mesaj #16
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Birkaç saat sonra eski sürümleri kullanabilmenizi sağlayacak olan EXE dosyalarını paylaşacağız.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar live mesenger şu an çalımıyor kullanabilmem için yeni sürümü yüklemem gerektiğine dair bi yazı çıkıyo yükleme yapmıyo oturum açamıyorum farklı sürümleri yükledim tekrar tekrar olmadı yardımcı olursanız sevinirim tşkler
king06 - avatarı
king06
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #18
king06 - avatarı
Ziyaretçi
msn 7.5 kullanıcıları içinde exe paylaşıcakmısınız acaba ?
babaloro__ - avatarı
babaloro__
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #19
babaloro__ - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle kolay gelsin,

arkadaslar msn 8.1 live kullanıyorum suanda oturum ac dedim ve yeni sürümünü yüklemen gerekiyor hatası veriyo ve oturum açmaya izin vermiyor. Tamam diyorum ve karşıdan yükleme başlıyor. Karşıdan yükleme bitince devam devam diyip kurmasını istiyorum. Fakat kurulamadı diyor bu sefer de . Kotalı bir kullanıcıyım sürekli indirmesi beni zor duruma sokuyor lütfen bana yardım edin sürümü yükseltelim yada kapatalım Msn Sad

İyi çalışmalar.. Msn Sad
conqierors - avatarı
conqierors
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #20
conqierors - avatarı
Ziyaretçi
Ben 8.1 kullanıyordum. Yeni sürüm zorunlu oldu ve MSN açamaz olmuştum ama messenger.exe dosyasının özelliklerine girip uyumluluğu windows2000 yapınca girmeyi başardım. Teşekkürler. Ayrıca 8.1 ile 8.5 final arasında fark varmı yükselteyimmi?

Şuan 8.x ler için .exe dosyasına gerek yok gibi. Uyumluluktan windows2000 seçince açılıyor sorunsuz!!!