Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Zorunlu Windows Live Messenger 8.x Güncellemesi

Bu konu MSN Messenger Türkiye Forumları forumunda NeutralizeR tarafından 13 Eylül 2007 (15:12) tarihinde açılmıştır.
179366 kez görüntülenmiş, 88 cevap yazılmış ve son mesaj 24 Haziran 2012 (00:40) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 13 Eylül 2007, 15:12

#1 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar
Güncelleme

MSN Messenger

Daha yeni bir sürüm var. Devam edebilmeniz için yeni sürümü yüklemeniz gerekir. Bunu şimdi yapmak istiyor musunuz?

Bu sorunla/konuyla ilgili daha fazla bilgiyi aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz:
http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...r-musunuz.html

---------------------------------

Windows Live Messenger

Güncelleme: Windows Live Messenger 8.5 Beta kullananların Windows Live Messenger 8.5 Final'a güncellemeleri de zorunlu hale getirilmiştir. Bu konudan Windows Live Messenger 8.5 FINAL'ı edinebilirsiniz:
http://www.msxlabs.org/forum/son-hab...ive-suite.html

Güncelleme: Windows Live Messenger 8.x kullanan kullanıcıların 14.0 serisi son sürüm WLM'ye güncellemeleri zorunlu hale getirilmiştir. En son sürüm: http://www.msxlabs.org/forum/son-hab...089-726-a.html

Talep olduğu takdirde eski sürümlerin hala kullanılmasını sağlayan değişikliğe sahip EXE dosyaları da paylaşılacaktır.
Sponsorlu Bağlantılar
Son Düzenleyen NeutralizeR; 16 Eylül 2009 @ 00:09. Sebep: Güncelleme
Rapor Et
Eski 22 Şubat 2008, 14:44

windows live 8.5 beta tr sorun

#2 (link)
amavista
Ziyaretçi
amavista - avatarı
merhaba ben beta 8.5 kullanıyorum ve yeni sürümün zorunlu olarak yüklenmesini istemiyorum sürekli yeni sürüm yüklemem için uyarı geliyor hayır diyorum ve msn i açamıyorum sürüm güncelleştirmek zorunda değilim ne yapmalıyım
Rapor Et
Eski 22 Şubat 2008, 14:47

#3 (link)
feratciziri
Ziyaretçi
feratciziri - avatarı
bende bu sorundan şikayetçiyim
seviyorum bu sürümü.yardımcı olursanız sevinirim
Rapor Et
Eski 22 Şubat 2008, 14:53

#4 (link)
amavista
Ziyaretçi
amavista - avatarı
Alıntı:
feratciziri adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bende bu sorundan şikayetçiyim
seviyorum bu sürümü.yardımcı olursanız sevinirim
ben çözdüm umarım sizlerde de olur program files ten mesenger dosyasına girin ve msnmsgr özellikler uyumluluğa tıklayın windows 2000 i ayarlayın düzelecektir bende sorun düzeldi
Rapor Et
Eski 22 Şubat 2008, 14:56

#5 (link)
feratciziri
Ziyaretçi
feratciziri - avatarı
ben pek anlayamadım.msnmsgr buna tıkladım en eski sürüm çıktı.biraz daha ayrıntılı anlatırmısın????şimdiden sağol

ben pek anlayamadım.msnmsgr buna tıkladım en eski sürüm çıktı.biraz daha ayrıntılı anlatırmısın????şimdiden sağol...ne diye zırt pırt yeni sürüm çıkartırlar anlamam ki
Son Düzenleyen feratciziri; 22 Şubat 2008 @ 15:01. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Eski 22 Şubat 2008, 15:09

#6 (link)
amavista
Ziyaretçi
amavista - avatarı
bak msnmsgr nin üzerine gelip sağa tıkla özellikler de daha sonra özelliklere tıklayınca uyumluluk var oraya tıklayıp daha uyumluluk modu var onada tıklayıp windomsw 2000 i ayarla daha sonra tamam a tıkla olacak ama bunları yaparken sağ altta msn varsa çıkış yap tamamen kapalı olsun yaparken inşalla çözersin
Rapor Et
Eski 22 Şubat 2008, 15:11

#7 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Güncelleme: Windows Live Messenger 8.5 Beta kullananların Windows Live Messenger 8.5 Final'a güncellemeleri de zorunlu hale getirilmiştir. Bu konudan Windows Live Messenger 8.5 FINAL'ı edinebilirsiniz:
Windows Live Messenger 8.5 FINAL (Windows Live Suite)
Rapor Et
Eski 22 Şubat 2008, 15:23

#8 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Alıntı:
amavista adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bak msnmsgr nin üzerine gelip sağa tıkla özellikler de daha sonra özelliklere tıklayınca uyumluluk var oraya tıklayıp daha uyumluluk modu var onada tıklayıp windomsw 2000 i ayarla daha sonra tamam a tıkla olacak ama bunları yaparken sağ altta msn varsa çıkış yap tamamen kapalı olsun yaparken inşalla çözersin
Bu pek sağlıklı bir yöntem değil. Bu konuyu inceleyiniz:
http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...cellemesi.html
Rapor Et
Eski 15 Nisan 2008, 22:52

#9 (link)
piparus
Ziyaretçi
piparus - avatarı
Alıntı:

ben çözdüm umarım sizlerde de olur program files ten mesenger dosyasına girin ve msnmsgr özellikler uyumluluğa tıklayın windows 2000 i ayarlayın düzelecektir bende sorun düzeldi
aynen yaptım msn açıldı fakat şimdi de açıldıktan sonra simge halini haliyor ve kendi kendine kapanıyor
Rapor Et
Eski 3 Şubat 2009, 08:56

#10 (link)
volkan_07
Ziyaretçi
volkan_07 - avatarı
Alıntı:

Msn 9.0 betada da aynı sorun var. Çözüm aynen dediğin gibi yaptım oldu güncelleme sorunu kalmadı. C/ProgramFİles/Windows Lİve/Msnmsgr.exe/sağ tıkla/özellikler/Uyumluluk uyumluluk modu windows 2000 de çalıştır ve kaydet deyin. Her msn açışınızda ekrana Windows.Live.Messenger.9.0.1407.1107.zip seçmenizi isticek iptal deyin msn açılacak.
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.199 saniyede (71.58% PHP - 28.42% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 23:34
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi