Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Zorunlu Windows Live Messenger 8.x Güncellemesi

Gösterim: 179999 | Cevap: 88
  • messenger guncelle
  • msn guncelleme
  • windows live messenger guncelleme
13 Eylül 2007 15:12   |   Mesaj #1   |   
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Ankara/TÜRKİYE

256622
5.308 mesaj

Zorunlu Windows Live Messenger 8.x Güncellemesi

Güncelleme

MSN Messenger

Daha yeni bir sürüm var. Devam edebilmeniz için yeni sürümü yüklemeniz gerekir. Bunu şimdi yapmak istiyor musunuz?

Bu sorunla/konuyla ilgili daha fazla bilgiyi aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz:
http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...r-musunuz.html

---------------------------------

Windows Live Messenger

Güncelleme: Windows Live Messenger 8.5 Beta kullananların Windows Live Messenger 8.5 Final'a güncellemeleri de zorunlu hale getirilmiştir. Bu konudan Windows Live Messenger 8.5 FINAL'ı edinebilirsiniz:
http://www.msxlabs.org/forum/son-hab...ive-suite.html

Güncelleme: Windows Live Messenger 8.x kullanan kullanıcıların 14.0 serisi son sürüm WLM'ye güncellemeleri zorunlu hale getirilmiştir. En son sürüm: http://www.msxlabs.org/forum/son-hab...089-726-a.html

Talep olduğu takdirde eski sürümlerin hala kullanılmasını sağlayan değişikliğe sahip EXE dosyaları da paylaşılacaktır.
kompetankedi, deryuruk, nakz ve 6 kişi bu mesajı beğendi.
Son düzenleyen NeutralizeR; 16 Eylül 2009 00:09. Sebep: Güncelleme
amavista
22 Şubat 2008 14:44   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi

windows live 8.5 beta tr sorun

merhaba ben beta 8.5 kullanıyorum ve yeni sürümün zorunlu olarak yüklenmesini istemiyorum sürekli yeni sürüm yüklemem için uyarı geliyor hayır diyorum ve msn i açamıyorum sürüm güncelleştirmek zorunda değilim ne yapmalıyım
feratciziri
22 Şubat 2008 14:47   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
bende bu sorundan şikayetçiyim
seviyorum bu sürümü.yardımcı olursanız sevinirim
amavista
22 Şubat 2008 14:53   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
Alıntı
feratciziri adlı kullanıcıdan alıntı

bende bu sorundan şikayetçiyim
seviyorum bu sürümü.yardımcı olursanız sevinirim

ben çözdüm umarım sizlerde de olur program files ten mesenger dosyasına girin ve msnmsgr özellikler uyumluluğa tıklayın windows 2000 i ayarlayın düzelecektir bende sorun düzeldi
feratciziri
22 Şubat 2008 14:56   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
ben pek anlayamadım.msnmsgr buna tıkladım en eski sürüm çıktı.biraz daha ayrıntılı anlatırmısın????şimdiden sağol

ben pek anlayamadım.msnmsgr buna tıkladım en eski sürüm çıktı.biraz daha ayrıntılı anlatırmısın????şimdiden sağol...ne diye zırt pırt yeni sürüm çıkartırlar anlamam ki
Son düzenleyen feratciziri; 22 Şubat 2008 15:01. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
amavista
22 Şubat 2008 15:09   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
bak msnmsgr nin üzerine gelip sağa tıkla özellikler de daha sonra özelliklere tıklayınca uyumluluk var oraya tıklayıp daha uyumluluk modu var onada tıklayıp windomsw 2000 i ayarla daha sonra tamam a tıkla olacak ama bunları yaparken sağ altta msn varsa çıkış yap tamamen kapalı olsun yaparken inşalla çözersin
22 Şubat 2008 15:11   |   Mesaj #7   |   
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Ankara/TÜRKİYE

256622
5.308 mesaj
Güncelleme: Windows Live Messenger 8.5 Beta kullananların Windows Live Messenger 8.5 Final'a güncellemeleri de zorunlu hale getirilmiştir. Bu konudan Windows Live Messenger 8.5 FINAL'ı edinebilirsiniz:
Windows Live Messenger 8.5 FINAL (Windows Live Suite)
22 Şubat 2008 15:23   |   Mesaj #8   |   
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Ankara/TÜRKİYE

256622
5.308 mesaj
Alıntı
amavista adlı kullanıcıdan alıntı

bak msnmsgr nin üzerine gelip sağa tıkla özellikler de daha sonra özelliklere tıklayınca uyumluluk var oraya tıklayıp daha uyumluluk modu var onada tıklayıp windomsw 2000 i ayarla daha sonra tamam a tıkla olacak ama bunları yaparken sağ altta msn varsa çıkış yap tamamen kapalı olsun yaparken inşalla çözersin

Bu pek sağlıklı bir yöntem değil. Bu konuyu inceleyiniz:
http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...cellemesi.html
piparus
15 Nisan 2008 22:52   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
Alıntı

ben çözdüm umarım sizlerde de olur program files ten mesenger dosyasına girin ve msnmsgr özellikler uyumluluğa tıklayın windows 2000 i ayarlayın düzelecektir bende sorun düzeldi

aynen yaptım msn açıldı fakat şimdi de açıldıktan sonra simge halini haliyor ve kendi kendine kapanıyor
volkan_07
3 Şubat 2009 08:56   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
Alıntı

Msn 9.0 betada da aynı sorun var. Çözüm aynen dediğin gibi yaptım oldu güncelleme sorunu kalmadı. C/ProgramFİles/Windows Lİve/Msnmsgr.exe/sağ tıkla/özellikler/Uyumluluk uyumluluk modu windows 2000 de çalıştır ve kaydet deyin. Her msn açışınızda ekrana Windows.Live.Messenger.9.0.1407.1107.zip seçmenizi isticek iptal deyin msn açılacak.
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Zorunlu Windows Live Messenger 8.x Güncellemesi Konusuna Benzer Konular

Windows Live Messenger 15.4.3555.0308 Güncellemesi
Gönderen: NeutralizeR Forum: MSN Messenger Türkiye Forumları
Cevap: 6
Son Mesaj: 16 Mayıs 2013 09:54
Windows Live Messenger 2011 Zorunlu Güncelleştirme ve Çözümler
Gönderen: DreaMTurK Forum: MSN Messenger Türkiye Forumları
Cevap: 4
Son Mesaj: 25 Temmuz 2012 13:30
Perso Skin Windows Live Messenger 8.1.0178 - Windows Live Messenger Skins
Gönderen: Morrigan Forum: Arşive Kaldırılan Konular
Cevap: 10
Son Mesaj: 9 Aralık 2010 16:57
WLM Windows Live Web Messenger (WebIM) ve Windows Live Messenger Arasındaki Farklar
Gönderen: LaDy Forum: MSN Messenger Türkiye Forumları
Cevap: 1
Son Mesaj: 24 Kasım 2010 09:56
(MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri
Gönderen: Blue Blood Forum: MSN Messenger Türkiye Forumları
Cevap: 3
Son Mesaj: 1 Kasım 2010 01:28
Sayfa 0.361 saniyede 9 sorgu ile oluşturuldu