Arama

Zorunlu Windows Live Messenger 8.x Güncellemesi

Güncelleme: 24 Haziran 2012 Gösterim: 188.386 Cevap: 88
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
13 Eylül 2007       Mesaj #1
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

MSN Messenger

Daha yeni bir sürüm var. Devam edebilmeniz için yeni sürümü yüklemeniz gerekir. Bunu şimdi yapmak istiyor musunuz?

Bu sorunla/konuyla ilgili daha fazla bilgiyi aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz:
MSN Messenger 7.5 Sürümünden Vazgeçemiyor musunuz?

---------------------------------

Windows Live Messenger

Güncelleme: Windows Live Messenger 8.5 Beta kullananların Windows Live Messenger 8.5 Final'a güncellemeleri de zorunlu hale getirilmiştir. Bu konudan Windows Live Messenger 8.5 FINAL'ı edinebilirsiniz:
https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/73916-windows-live-messenger-8-5-final-windows-live-suite.html

Güncelleme: Windows Live Messenger 8.x kullanan kullanıcıların 14.0 serisi son sürüm WLM'ye güncellemeleri zorunlu hale getirilmiştir. En son sürüm: Windows Live Messenger 2009 (14.0.8089.726)

Talep olduğu takdirde eski sürümlerin hala kullanılmasını sağlayan değişikliğe sahip EXE dosyaları da paylaşılacaktır.
Son düzenleyen NeutralizeR; 16 Eylül 2009 00:09 Sebep: Güncelleme
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
amavista - avatarı
amavista
Ziyaretçi
22 Şubat 2008       Mesaj #2
amavista - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben beta 8.5 kullanıyorum ve yeni sürümün zorunlu olarak yüklenmesini istemiyorum sürekli yeni sürüm yüklemem için uyarı geliyor hayır diyorum ve msn i açamıyorum sürüm güncelleştirmek zorunda değilim ne yapmalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
feratciziri - avatarı
feratciziri
Ziyaretçi
22 Şubat 2008       Mesaj #3
feratciziri - avatarı
Ziyaretçi
bende bu sorundan şikayetçiyim
seviyorum bu sürümü.yardımcı olursanız sevinirim
amavista - avatarı
amavista
Ziyaretçi
22 Şubat 2008       Mesaj #4
amavista - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
feratciziri adlı kullanıcıdan alıntı

bende bu sorundan şikayetçiyim
seviyorum bu sürümü.yardımcı olursanız sevinirim

ben çözdüm umarım sizlerde de olur program files ten mesenger dosyasına girin ve msnmsgr özellikler uyumluluğa tıklayın windows 2000 i ayarlayın düzelecektir bende sorun düzeldi
feratciziri - avatarı
feratciziri
Ziyaretçi
22 Şubat 2008       Mesaj #5
feratciziri - avatarı
Ziyaretçi
ben pek anlayamadım.msnmsgr buna tıkladım en eski sürüm çıktı.biraz daha ayrıntılı anlatırmısın????şimdiden sağol

ben pek anlayamadım.msnmsgr buna tıkladım en eski sürüm çıktı.biraz daha ayrıntılı anlatırmısın????şimdiden sağol...ne diye zırt pırt yeni sürüm çıkartırlar anlamam ki Msn Happy
Son düzenleyen feratciziri; 22 Şubat 2008 15:01 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
amavista - avatarı
amavista
Ziyaretçi
22 Şubat 2008       Mesaj #6
amavista - avatarı
Ziyaretçi
bak msnmsgr nin üzerine gelip sağa tıkla özellikler de daha sonra özelliklere tıklayınca uyumluluk var oraya tıklayıp daha uyumluluk modu var onada tıklayıp windomsw 2000 i ayarla daha sonra tamam a tıkla olacak ama bunları yaparken sağ altta msn varsa çıkış yap tamamen kapalı olsun yaparken inşalla çözersinBowBow
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
22 Şubat 2008       Mesaj #7
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Güncelleme: Windows Live Messenger 8.5 Beta kullananların Windows Live Messenger 8.5 Final'a güncellemeleri de zorunlu hale getirilmiştir. Bu konudan Windows Live Messenger 8.5 FINAL'ı edinebilirsiniz:
Windows Live Messenger 8.5 FINAL (Windows Live Suite)
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
22 Şubat 2008       Mesaj #8
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
amavista adlı kullanıcıdan alıntı

bak msnmsgr nin üzerine gelip sağa tıkla özellikler de daha sonra özelliklere tıklayınca uyumluluk var oraya tıklayıp daha uyumluluk modu var onada tıklayıp windomsw 2000 i ayarla daha sonra tamam a tıkla olacak ama bunları yaparken sağ altta msn varsa çıkış yap tamamen kapalı olsun yaparken inşalla çözersinBowBow

Bu pek sağlıklı bir yöntem değil. Bu konuyu inceleyiniz:
Zorunlu Windows Live Messenger 8.x Güncellemesi
piparus - avatarı
piparus
Ziyaretçi
15 Nisan 2008       Mesaj #9
piparus - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben çözdüm umarım sizlerde de olur program files ten mesenger dosyasına girin ve msnmsgr özellikler uyumluluğa tıklayın windows 2000 i ayarlayın düzelecektir bende sorun düzeldi

aynen yaptım msn açıldı fakat şimdi de açıldıktan sonra simge halini haliyor ve kendi kendine kapanıyor
volkan_07 - avatarı
volkan_07
Ziyaretçi
3 Şubat 2009       Mesaj #10
volkan_07 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Msn 9.0 betada da aynı sorun var. Çözüm aynen dediğin gibi yaptım oldu güncelleme sorunu kalmadı. C/ProgramFİles/Windows Lİve/Msnmsgr.exe/sağ tıkla/özellikler/Uyumluluk uyumluluk modu windows 2000 de çalıştır ve kaydet deyin. Her msn açışınızda ekrana Windows.Live.Messenger.9.0.1407.1107.zip seçmenizi isticek iptal deyin msn açılacak.