Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Hotmail / MSN adresleri dışındaki adreslerle MSN Oturumu Açma - Sayfa 13

Gösterim: 604715 | Cevap: 162
  • farkli e posta ile msn acma
  • hotmail disinda msn acma
  • hotmail ler
80
princess
16 Ekim 2009 14:18   |   Mesaj #121   |   
Ziyaretçi
olmuyor ya The e-mail address is already in use. To continue, do one of the following:
  • You may have already signed up with this e-mail address. If you have a hotmail.com or msn.com address, you're already signed up. Sign in now.
  • If you haven't signed up, make sure you typed the address correctly.
  • Someone else may have signed up with your e-mail address. To find out, go here.
die bişe çıkıor.
16 Ekim 2009 14:46   |   Mesaj #122   |   
ahmetgns - avatarı
VIP Özel Üye-VIP
Ankara

9458
1.420 mesaj
Alıntı
princess adlı kullanıcıdan alıntı

olmuyor ya The e-mail address is already in use. To continue, do one of the following:

• You may have already signed up with this e-mail address. If you have a hotmail.com or msn.com address, you're already signed up. Sign in now.
  • Someone else may have signed up with your e-mail address. To find out, go here.
die bişe çıkıor.

Kaydetmeye çalıştığınız adres zaten daha önceden alınmış. Başka bir adres kaydedin.
qamzelim
5 Kasım 2009 10:13   |   Mesaj #123   |   
Ziyaretçi
ya ben @w.cn kullanıyorum ama e-postamı açmıyor gelen kutusunu göstermiyor tıkladığım zaman Outlook Express İ açıyor :s ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.!
eylence
6 Kasım 2009 02:29   |   Mesaj #124   |   
Ziyaretçi
w.cn'nin sitesine gidip ordaki mail hesabını açman gerekiyo Doğrulama adresin oraya gelecek.. Bildiği kadarıyla.
KaRaKuLe
10 Aralık 2009 16:13   |   Mesaj #125   |   
Ziyaretçi
usda dedığını yabıorm ama dewam dedıkden sonra e maılı yazdıımıs yerde sle bı hta çıqıo ::: ((( The e-mail address is already in use. To continue, do one of the following:
  • Someone else may have signed up with your e-mail address. To find out, go here. ))) ne yabmam gereqıo bı el at yaawwwss
11 Aralık 2009 00:02   |   Mesaj #126   |   
ahmetgns - avatarı
VIP Özel Üye-VIP
Ankara

9458
1.420 mesaj
Alıntı
KaRaKuLe adlı kullanıcıdan alıntı

usda dedığını yabıorm ama dewam dedıkden sonra e maılı yazdıımıs yerde sle bı hta çıqıo ::: ((( The e-mail address is already in use. To continue, do one of the following:

• Someone else may have signed up with your e-mail address. To find out, go here. ))) ne yabmam gereqıo bı el at yaawwwss

Daha önce cevaplanmıştı.
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Kaydetmeye çalıştığınız adres zaten daha önceden alınmış. Başka bir adres kaydedin.

Misafir
22 Aralık 2009 15:23   |   Mesaj #127   |   
Ziyaretçi
[kendime msn sçmsk istiyorum
Misafir
1 Ocak 2010 09:47   |   Mesaj #128   |   
Ziyaretçi
e postamı açıyorum sonra tıklanılamıyor dolma işerati geliyor iki saat blok gibi
Misafir
14 Ocak 2010 11:11   |   Mesaj #129   |   
Ziyaretçi
beyler eposta gelmıo msn e ne yapa bılıırım 1 el at sanız???
Misafir
18 Ocak 2010 09:18   |   Mesaj #130   |   
Ziyaretçi
yaaaa hotmailim neden açılmıyor yeni sürümü yükledim ama mailimi açamıyorum sağ üst köşeye mektuba tıklıyorum ama açılmıyo yardımcı olabirseniz sevinirim
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Hotmail / MSN adresleri dışındaki adreslerle MSN Oturumu Açma Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • farkli e posta ile msn acma
  • hotmail disinda msn acma
  • hotmail ler
Çoklu MSN - Çoklu Oturum Açma (Aynı Anda Windows Live Messenger ve MSN Messenger)
Gönderen: KANIDELi Forum: MSN Messenger Türkiye Forumları
Cevap: 177
Son Mesaj: 30 Ekim 2012 11:55
Cevap: 0
Son Mesaj: 12 Ekim 2011 02:19
MSN'de oturumu neden kapatamıyorum?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 12 Mart 2011 12:08
Cevap: 1
Son Mesaj: 4 Aralık 2009 13:57
Cevap: 2