PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
MSN Messenger Türkiye Forumları > Hotmail / MSN adresleri dışındaki adreslerle MSN Oturumu Açma
İlk...3111213 1415...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
princess14:18, 16 Ekim 2009 
olmuyor ya The e-mail address is already in use. To continue, do one of the following:
  • You may have already signed up with this e-mail address. If you have a hotmail.com or msn.com address, you're already signed up. Sign in now.
  • If you haven't signed up, make sure you typed the address correctly.
  • Someone else may have signed up with your e-mail address. To find out, go here.
die bişe çıkıor.
Cevap
ahmetgns14:46, 16 Ekim 2009 
princess adlı kullanıcıdan alıntı:
olmuyor ya The e-mail address is already in use. To continue, do one of the following:
  • You may have already signed up with this e-mail address. If you have a hotmail.com or msn.com address, you're already signed up. Sign in now.
  • Someone else may have signed up with your e-mail address. To find out, go here.
die bişe çıkıor.
Kaydetmeye çalıştığınız adres zaten daha önceden alınmış. Başka bir adres kaydedin.
Cevap
qamzelim10:13, 5 Kasım 2009 
ya ben @w.cn kullanıyorum ama e-postamı açmıyor gelen kutusunu göstermiyor tıkladığım zaman Outlook Express İ açıyor :s ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.!
Cevap
eylence02:29, 6 Kasım 2009 
w.cn'nin sitesine gidip ordaki mail hesabını açman gerekiyo Doğrulama adresin oraya gelecek.. Bildiği kadarıyla.
Cevap
KaRaKuLe16:13, 10 Aralık 2009 
usda dedığını yabıorm ama dewam dedıkden sonra e maılı yazdıımıs yerde sle bı hta çıqıo ::: ((( The e-mail address is already in use. To continue, do one of the following:
  • Someone else may have signed up with your e-mail address. To find out, go here. ))) ne yabmam gereqıo bı el at yaawwwss
Cevap
ahmetgns00:02, 11 Aralık 2009 
KaRaKuLe adlı kullanıcıdan alıntı:
usda dedığını yabıorm ama dewam dedıkden sonra e maılı yazdıımıs yerde sle bı hta çıqıo ::: ((( The e-mail address is already in use. To continue, do one of the following:
  • Someone else may have signed up with your e-mail address. To find out, go here. ))) ne yabmam gereqıo bı el at yaawwwss
Daha önce cevaplanmıştı.
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı:
Kaydetmeye çalıştığınız adres zaten daha önceden alınmış. Başka bir adres kaydedin.
Cevap
Misafir15:23, 22 Aralık 2009 
[kendime msn sçmsk istiyorum
Cevap
Misafir09:47, 1 Ocak 2010 
e postamı açıyorum sonra tıklanılamıyor dolma işerati geliyor iki saat blok gibi
Cevap
Misafir11:11, 14 Ocak 2010 
beyler eposta gelmıo msn e ne yapa bılıırım 1 el at sanız???
Cevap
Misafir09:18, 18 Ocak 2010 
yaaaa hotmailim neden açılmıyor yeni sürümü yükledim ama mailimi açamıyorum sağ üst köşeye mektuba tıklıyorum ama açılmıyo yardımcı olabirseniz sevinirim
Cevap
İlk...3111213 1415...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama
Tüm MSN Messenger Türkiye Forumları Konuları