Arama

Hotmail / MSN adresleri dışındaki adreslerle MSN Oturumu Açma - Sayfa 15

Güncelleme: 5 Ağustos 2015 Gösterim: 631.794 Cevap: 162
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mart 2010       Mesaj #141
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YANİ BENDEDE LİNK YOK
Sponsorlu Bağlantılar
KingLich - avatarı
KingLich
Ziyaretçi
10 Nisan 2010       Mesaj #142
KingLich - avatarı
Ziyaretçi
site filan açılmıo çürümüş bu işler xD
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2010       Mesaj #143
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn yapmak istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2010       Mesaj #144
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Slm Benim Kendi Domainim Vardı Ve O Domain Üzerinden Mail Hesabı Açtım Adres Doğrulamasınıda Yaptım Fakat Hala Adres doğrulanmadı Demeye Devam Ediyor Belki ileride Düzelecektir Güncellenmediği için böle Oluyordur Şuan için Bunu Es Geçiorum Ve Aslında Şöle Bi Sorum Olucak.
Msn Ana Penceresindeki Rumuzum Pasif Konumda Gelior Yani Mail Adresim Olarak Gelior Ve Değiştiremiyorum Bunun Bi yolu Varmı ?
Sorunumun Resmi Aşağıdaki Şekildedir.
linki inceleyiniz.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Mayıs 2010       Mesaj #145
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Slm Benim Kendi Domainim Vardı Ve O Domain Üzerinden Mail Hesabı Açtım Adres Doğrulamasınıda Yaptım Fakat Hala Adres doğrulanmadı Demeye Devam Ediyor Belki ileride Düzelecektir Güncellenmediği için böle Oluyordur Şuan için Bunu Es Geçiorum Ve Aslında Şöle Bi Sorum Olucak.
Msn Ana Penceresindeki Rumuzum Pasif Konumda Gelior Yani Mail Adresim Olarak Gelior Ve Değiştiremiyorum Bunun Bi yolu Varmı ?
Sorunumun Resmi Aşağıdaki Şekildedir.
linki inceleyiniz.

Doğrulama işlemi tamamlanmamış. İşlemi tekrarlamayı deneyin. Buna rağmen sonuç alamazsanız, Windows Live ID Threads adresinden yardım talep edin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
nilgun_saruhan - avatarı
nilgun_saruhan
Ziyaretçi
3 Haziran 2010       Mesaj #146
nilgun_saruhan - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bendede var isim@soyisim şeklindeki hesabmın mail kutusu açılmıoR..ve bu yazı çıkıoR..Windows Live Hotmail şu anda hesabınızda oturum açamadı. Lütfen daha sonra yeniden deneyin.
yaRdm edn ltfen mail kutumu açmam lazm..Msn Confused
DiSs-eR - avatarı
DiSs-eR
Ziyaretçi
3 Haziran 2010       Mesaj #147
DiSs-eR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
nilgun_saruhan adlı kullanıcıdan alıntı

aynı sorun bendede var isim@soyisim şeklindeki hesabmın mail kutusu açılmıoR..ve bu yazı çıkıoR..Windows Live Hotmail şu anda hesabınızda oturum açamadı. Lütfen daha sonra yeniden deneyin.
yaRdm edn ltfen mail kutumu açmam lazm..Msn Confused

Aldığınız Windows Live Messenger Hesabının Ayrıca Ulaşabileceği bir Mail adresi olmaz ise. bu işlemi yapamazsınız.
Örneğin; nilgun@saruhan.ben bunun için saruhan.ben diye bir internet sitesi lazım. eğer bir mail adresiniz var ise ve bu adresin hesap doğrulamasını yapamıyorsanız Burada verilen Linkten yardım alabilirsiniz.

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Doğrulama işlemi tamamlanmamış. İşlemi tekrarlamayı deneyin. Buna rağmen sonuç alamazsanız, Windows Live ID Threads adresinden yardım talep edin.

Ama Dediğimi Unutmayın Windows Live Messengerden bir Adres Aldığınız Zaman isim@soyisim.sonrasi adres doğrulanması için. @........'ten sonrasında yer alan karakterler'in aynısı olacak şekilde birde mail adresiniz olması gerek Msn Happy "isim@msxlabs.org" aldırysanız eğer "isim" olarak bu siteden mail adresiniz olması gerek. Yardımcı Olabilmişimdir İnşallah Kolay gelsin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2010       Mesaj #148
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yeni msne adresi açmak istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ağustos 2010       Mesaj #149
Misafir - avatarı