Arama

Hotmail / MSN adresleri dışındaki adreslerle MSN Oturumu Açma - Sayfa 2

Güncelleme: 5 Ağustos 2015 Gösterim: 631.807 Cevap: 162
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2006       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
www.gmail.com adresine girerek bakacaksın.
Sponsorlu Bağlantılar
türkiyelikenan - avatarı
türkiyelikenan
Ziyaretçi
1 Mayıs 2006       Mesaj #12
türkiyelikenan - avatarı
Ziyaretçi
abi girtim ama böyle bir adres bulunmamaktatır diyor

Sponsorlu Bağlantılar
resimli anlatımda sanki Microsoft Passport Network'daymış gibi çünkü herşey nerdeyse beyaz sadece hotmail adresi acarsan rengi değişiyor lütfen bana yardımcı olun yardımcı olmak için şuadresi kullanın kenantrklc@hotmail.com lütfen
birde sizib dediğiniz gibi oluyor diyelim ama mesala admin@admin.com aldın ne olacak nereden açacan

abi mesala postatr dan bir mail hesapı mesala admin@admin.com
şimdi bu adresde şey olacak ancak alacağımız paket buradan girilirmi
Son düzenleyen NeutralizeR; 6 Mayıs 2006 21:08
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
6 Mayıs 2006       Mesaj #13
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
türkiyelikenan adlı kullanıcıdan alıntı

abi girtim ama böyle bir adres bulunmamaktatır diyor

resimli anlatımda sanki Microsoft Passport Network'daymış gibi çünkü herşey nerdeyse beyaz sadece hotmail adresi acarsan rengi değişiyor lütfen bana yardımcı olun yardımcı olmak için şuadresi kullanın kenantrklc@hotmail.com lütfen
birde sizib dediğiniz gibi oluyor diyelim ama mesala admin@admin.com aldın ne olacak nereden açacan

abi mesala postatr dan bir mail hesapı mesala admin@admin.com
şimdi bu adresde şey olacak ancak alacağımız paket buradan girilirmi

Gerçekte olmayan bir email adresini passport'ta doğrulatamazsınız.

Username (email):
Password (şifre):

Bilgilerini girip, giriş yapabildiğiniz ve gelen kutusuna bakabildiğiniz bir email adresiniz olmalı. Mesela adiniz-soyadiniz.com domain'i size ait. Bu domain'de yine kendinize ait adiniz@soyadiniz.com email adresiniz var. İlk mesajdaki işlemleri gerçekleştirdiğinizde hem bu adresinizi passport'a kaydettirmiş olursunuz hem de doğrulatabilirsiniz. Ama yalnızca hevesinizi gidermek adına bir domain'iniz olmamasına rağmen adiniz@soyadiniz.com gibi bir adresi passport'a kaydettirirseniz, bu adresi doğrulatmanız mümkün değildir.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
türkiyelikenan - avatarı
türkiyelikenan
Ziyaretçi
10 Mayıs 2006       Mesaj #14
türkiyelikenan - avatarı
Ziyaretçi
hım tama ya<rdımların için çok teşekür ederim

ismim@mymizah.com aldım ama olmadı neden olmadı anlamadım vallaha
Son düzenleyen türkiyelikenan; 10 Mayıs 2006 19:20 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
erpe - avatarı
erpe
Ziyaretçi
21 Mayıs 2006       Mesaj #15
erpe - avatarı
Ziyaretçi
icon err?x4056100E-posta adresinizin @ simgesinden sonraki bölümü (live.com, hotmail.com, msn.com veya passport.com gibi) "ayrılmış bir etki alanının" parçasıdır. Lütfen başka bir e-posta adresi yazınben böyle bir hata alıyorum hotmail hesabım ve msn olmasına ragmen nedendir?tşk.....
miladves - avatarı
miladves
Ziyaretçi
25 Mayıs 2006       Mesaj #16
miladves - avatarı
Ziyaretçi
ilk denemede yaptım oldu elınıze saglık cok saolun ama 1 sorun var nıck degısebılıyom tamam msn posta olmadı yaw onu nasıl yapcez yanı msn den ımaıl alamıyorum msn ımaıle gıremıyorum outbook a gırıyor neden_?:'(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Temmuz 2006       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
erpe adlı kullanıcıdan alıntı

https://accountservices.passport.net/pp400/images/icon_err.gif?x=4.0.5610.0E-posta adresinizin @ simgesinden sonraki bölümü (live.com, hotmail.com, msn.com veya passport.com gibi) "ayrılmış bir etki alanının" parçasıdır. Lütfen başka bir e-posta adresi yazınben böyle bir hata alıyorum hotmail hesabım ve msn olmasına ragmen nedendir?tşk.....

@ Simgesinden Sonra Yazdiginiz Bölüm'de msn.com,hotmail.com live.com Yazmamali.
Bu Saydiklarim Haricinde 1 sey Yazmaniz Gereklidir.

Alıntı
miladves adlı kullanıcıdan alıntı

ilk denemede yaptım oldu elınıze saglık cok saolun ama 1 sorun var nıck degısebılıyom tamam msn posta olmadı yaw onu nasıl yapcez yanı msn den ımaıl alamıyorum msn ımaıle gıremıyorum outbook a gırıyor neden_?:'(

Buraya Girip Oturum Acin.

Sign In
ahmettufekci - avatarı
ahmettufekci
Ziyaretçi
11 Eylül 2006       Mesaj #18
ahmettufekci - avatarı
Ziyaretçi
selam ben foruma yeni kayit oldum sizden bi ricam olacak acaba

xxx@live.com seklinde adres alina biliyormu yardimci olabilrmisiniz
Kakalemun - avatarı
Kakalemun
Ziyaretçi
23 Eylül 2006       Mesaj #19
Kakalemun - avatarı
Ziyaretçi
ya ben delimisin@nesin.com gibi (salladım) bi adres almak istiorum gmailden aldım onaylattımda böle bi adresi nası onaylatırız bi mail adresi deil atmasyon aktivasyon mailini alamadıımız için mümkün deil dmi yoksa benmi bilmiorum
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
14 Aralık 2006       Mesaj #20
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Kakalemun adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben delimisin@nesin.com gibi (salladım) bi adres almak istiorum gmailden aldım onaylattımda böle bi adresi nası onaylatırız bi mail adresi deil atmasyon aktivasyon mailini alamadıımız için mümkün deil dmi yoksa benmi bilmiorum

maalesef gerekli mail kutunuz olmadığından adresi doğrulayamazsınız..
Bunun için Domain olması vede mail açma yetkinizin bulunması gerekir. örneyin nesin.com 'sizin olmalı yada admin'den mail kutusu istemelisiniz..

Alıntı
akne1 adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben yeni üyeyim msn adreslri yokmu acaba

başkalarının msn mail adreslerinin yayınlanması gizliliğe aykırı olduğundan msxLAbs forumlarında bulunmamaktadır..

Alıntı
ahmettufekci adlı kullanıcıdan alıntı

selam ben foruma yeni kayit oldum sizden bi ricam olacak acaba

xxx@live.com seklinde adres alina biliyormu yardimci olabilrmisiniz

Evet. Attaki bağlantıyı inceleyin..
@live.com uzantılı email adresi almak (xxx@live.com)

Alıntı
gokce86 adlı kullanıcıdan alıntı

slm

selam merhaba v.s. gibi mesajlarınızı alttaki linkten yeni üyeler hoşgeldiniz başlığına atabilirsiniz..

Karşılama Salonu - Yeni üyeler, hoş geldiniz...