Arama

Windows Live Mail (Masaüstü Hotmail)

Güncelleme: 15 Aralık 2011 Gösterim: 89.488 Cevap: 41
WaRrioR - avatarı
WaRrioR
VIP VIP Üye
19 Eylül 2007       Mesaj #1
WaRrioR - avatarı
VIP VIP Üye
ARKADAŞLAR BUYRUN SİZE GÜZEL BİR PROGRAM

Windows Live Mail 8.0

Sponsorlu Bağlantılar
ARTIK MEİLLERİNİZ MASAÜSTÜNÜZDE OLACAK....

oturumailiyorlz7

hotmailet5

ARKADAŞLAR RESİMDEDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ MASA ÜZERİNDEN HOTMAİLLERİNİZİ TAKİP EDEBİLECEKSİNİZ

VE DAHASIDA VAR
....

BU PROGRAMDA BAZI EKLENTİLERDE VAR
eklenti (1)
windows live fotograf galarisi beta ile fotolarınızı görüntüleyip ya da foto renk ayarları kırmızı göz düzeltme gibi ayarlarda yapabilirsiniz
fotografgalerisicd0
eklenti (2)
windows live write ile wep günlüklerinize ulaşabilirsiniz
wepgnlee0

http://download.microsoft.com/download/A/2/6/A264E3FA-33E3-4177-AACE-36F55FF125CE/wlsetup-web.exe

LİNKMsn Sleepy KOLAY GELSİN

Son düzenleyen asla_asla_deme; 1 Eylül 2009 12:26 Sebep: Link Yenilendi
Esqi qulağı qesiqlerden qim qaldı
WaRrioR - avatarı
WaRrioR
VIP VIP Üye
20 Eylül 2007       Mesaj #2
WaRrioR - avatarı
VIP VIP Üye
ARKADAŞLAR YORUM YAZIN PLEASE
Sponsorlu Bağlantılar
Ninja - avatarı
Ninja
Ziyaretçi
30 Eylül 2007       Mesaj #3
Ninja - avatarı
Ziyaretçi
Bunu coktandir kullaniyorum,cok güzel birsey.Hotmaillerimiz direk masaüstünde ayrica baska mailler icinde kullanabilirsiniz.
Msn Up
[WoL]bL - avatarı
[WoL]bL
VIP -Dream is Destiny-
30 Eylül 2007       Mesaj #4
[WoL]bL - avatarı
VIP -Dream is Destiny-
Saol Iyi Bir Program.Ama Benim Ihtiyacım Yok Diye Düşünüyorum
She's remembered everything and now i am dead..
yaralıyüz - avatarı
yaralıyüz
Ziyaretçi
5 Ekim 2007       Mesaj #5
yaralıyüz - avatarı
Ziyaretçi
bir sorun var yüklemede anlayamadım. kurarken yarısına gelince hata veriyor sonra tekrar deneyin diyor. neden acaba
WaRrioR - avatarı
WaRrioR
VIP VIP Üye
6 Ekim 2007       Mesaj #6
WaRrioR - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
yaralıyüz adlı kullanıcıdan alıntı

bir sorun var yüklemede anlayamadım. kurarken yarısına gelince hata veriyor sonra tekrar deneyin diyor. neden acaba

ya ben kuruyorum çalısıyor yanii sorun yok program da ok .. tekrar dene belkı başka programınla çakısıyordur benzer programın varsa ...
yaralıyüz - avatarı
yaralıyüz
Ziyaretçi
6 Ekim 2007       Mesaj #7
yaralıyüz - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
wetup adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben kuruyorum çalısıyor yanii sorun yok program da ok .. tekrar dene belkı başka programınla çakısıyordur benzer programın varsa ...

sağol kardeş yazdığın için ama tekrar denedim yine aynısı 8.0 kullanıyom. neyse microsoftun siteden indireyim birde sağol yazdığın için.
dinazor1962 - avatarı
dinazor1962
VIP ne mutlu Türk'üm diyene
8 Kasım 2007       Mesaj #8
dinazor1962 - avatarı
selamlar bana daha once gelmis maillerdeki slaytlar acilmiyor denetim masasinda klasor seceneklerinden duzeltin yaziyor baktim birsey anlamadim neyi degistirmem gerekiyor veya kayit olmadan onceki eski haline nasil donecegim
Türkiyem dinazor1962 Türkiyem
dinazor1962 - avatarı
dinazor1962
8 Kasım 2007       Mesaj #9
dinazor1962 - avatarı
tekrar selam daha ilk soruma cevap almadan ikincisi geldi hareketli resimlerde normal resim gibi cikiyor yani hareketsiz live maili nasil iptal edecegim
Türkiyem dinazor1962 Türkiyem
WaRrioR - avatarı
WaRrioR
VIP VIP Üye
26 Kasım 2007       Mesaj #10
WaRrioR - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
dinazor1962 adlı kullanıcıdan alıntı

selamlar bana daha once gelmis maillerdeki slaytlar acilmiyor denetim masasinda klasor seceneklerinden duzeltin yaziyor baktim birsey anlamadim neyi degistirmem gerekiyor veya kayit olmadan onceki eski haline nasil donecegim

Windows Live Mail i açınız ... hesabınızın yazdığı yeri sağ tıklayıp hesabı kaldır seceneğini tıklayın ... hesabınız kalktıktan sonra bu hesabı yenıden açmak için menü göster/araçlar/hesap seceneğine kadar irerleyin ve hotmail ya da diğer uzantılı olan adresinizi eklemek için EKLE yi tıklayın ve e posta hesabınızı ekleyin Msn Grin İNŞALLAH SORUNUNUZ DÜZELİR .....

Alıntı
dinazor1962 adlı kullanıcıdan alıntı

tekrar selam daha ilk soruma cevap almadan ikincisi geldi hareketli resimlerde normal resim gibi cikiyor yani hareketsiz live maili nasil iptal edecegim

BU SORUNLAR BENİM PC DE YAŞANMIYOR ... PROGRAM AYARLARINDA SORUN OLACAĞINI ZANNETMİYORUM DA PC AYARLARINIZ MÜSADE ETMİYOR OLABILIR İNTERNET SECENEKLERİNDEN GELŞMİŞ AYARLARA BAKIN RESİM SES VE VİDEO GÖSTERME SECENEKLERİ SEÇİLMİŞ Mİ... BAŞKA DA BİR SORUN AKLIMA GELMİYOR
KOLAY GELSİN ::::
Son düzenleyen WaRrioR; 26 Kasım 2007 01:35 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi