Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

@live.com ve @windowslive.com Uzantılı E-mail Adresi Alın

Bu konu MSN Messenger Türkiye Forumları forumunda NeutralizeR tarafından 7 Kasım 2007 (03:45) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
259381 kez görüntülenmiş, 140 cevap yazılmış ve son mesaj 5 Haziran 2012 (16:54) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.40  |  Oy Veren: 15      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 7 Kasım 2007, 03:45

#1 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Microsoft, resmi olarak @windowslive.com ve @live.com uzantılı e-mail adreslerini hizmete soktu. Kendinize bir @windowslive.com uzantılı email adresi edinmek için aşağıdaki "Kaydol" bağlantısına tıklayınız.

Not: Eğer hali hazırda oturum açmış bulunuyorsanız ve sağ üst köşede "Oturumu Kapat" bağlantısı mevcutsa önce ona tıklayınız, sonra yeni adresinizi edinmek için gerekli olan adımları izleyiniz.

Windows Live ID'nizi alın (@hotmail.com, @hotmail.com.tr ve @windowslive.com için)

windowslive

windows_live
Kaydol
  • Kaydolun. Oturum açın. Bir şeyleri başlatın.
    Windows Live ID'niz çevrimiçi dünyanızı biraraya getiren yeni hizmetler kümesini deneyimleme biletinizdir. Windows Live Hotmail'in, Messenger'ın, Spaces'in ve daha pek çoğunun güncelleştirilmiş sürümlerine erişmek için onu kullanın.
  • Live'ı kullanıyor musunuz?
    MSN Hotmail, MSN Messenger veya Microsoft Passport hesabınız varsa, zaten Windows Live ID'niz vardır -- değişiklik gerekmez! Yalnızca Canlı yaşama başlamak için geçerli hesap bilgilerinizle şimdi oturum açın.
  • Daha fazla bilgi edinmek istiyor musunuz?
    Windows Live'ın size sunduklarını keşfetmek için burayı tıklatmanız yeterlidir.
Kaydol

@live.com uzantılı email adresi almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:

https://signup.live.com/signup.aspx?ru=http%3a%2f%2fmail.live.com%2f%3frru%3dinbox&wa=wsignin1.0&rp snv=11&ct=1288004280&rver=6.1.6206.0&wp=MBI&wreply=http://mail.live.com/?rru=home&livecom=1&lc=1033&id=251248&cbcxt=hom&mkt=en-US&bk=1288004281&cru=https://login.live.com/login.srf%3fwa%3dwsignin1.0&rpsnv%3d11&rver%3d6.1.6206.0&wp%3dMBI&wreply%3d http:%252F%252Fmail.live.com%252F%253Frru%253Dhome%2526livecom%253D1&lc%3d1 033&id%3d251248&cbcxt%3dhom&mkt%3den-US&lic=1

Alıntı:
NOVALGİNE adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Neutralizer bu verdiğin linkte live.com ççıkmıyor nerden alacaz live.com ?
Sayfanın sağ alt köşesindeki "Türkçe" bağlantısına tıklayıp sayfa dilini "İngilizce" yaptığınızda, @live.com seçeneği geliyor.

Snap12

Snap2

Snap3
Son Düzenleyen NeutralizeR; 25 Ekim 2010 @ 14:01. Sebep: Güncellendi
Rapor Et
Reklam
Eski 7 Kasım 2007, 06:20

#2 (link)
CaNaRY
Ziyaretçi
CaNaRY - avatarı
NeutralizeR okadarda acele ettim ama yine alamadım adresimi
almışlar hemen neyse bi dahaki sefere inşallah
emeğinize sağlık teşekkür ediyorum.
Bu güzel çalışmaları bizlerle paylaştığınız için sağolun...
Rapor Et
Eski 7 Kasım 2007, 08:14

#3 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Alıntı:
CaNaRY adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

NeutralizeR okadarda acele ettim ama yine alamadım adresimi
almışlar hemen neyse bi dahaki sefere inşallah
emeğinize sağlık teşekkür ediyorum.
Bu güzel çalışmaları bizlerle paylaştığınız için sağolun...
@live.com uzantısını siz mesajınızı yazdıktan sonra ekledim, bir de bunu deneyebilirsiniz...
Rapor Et
Eski 7 Kasım 2007, 09:31

#4 (link)
proz
Ziyaretçi
proz - avatarı
iptal edilmiş anlaşılan @live.com hata veriyor error:32 yazılanları yapıyorum ama olmuyor
Rapor Et
Eski 7 Kasım 2007, 09:34

#5 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Alıntı:
proz adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

iptal edilmiş anlaşılan @live.com hata veriyor error:32 yazılanları yapıyorum ama olmuyor
@live.com uzantılı adresi doğrudan Türkiye'den alamıyorsunuz, bu nedenle USA bağlantısını ayrıca ekledik. Az önce hem Firefox'ta hem de Internet Explorer'da adresi kopyalayıp yapıştırarak denedim, @live.com aktif.

Açık tarayıcı pencerelerinizi kapatıp yeniden açarak birkaç kez tekrar edin işlemi. Listede @live.com belirecektir.
Rapor Et
Eski 7 Kasım 2007, 10:03

#6 (link)
proz
Ziyaretçi
proz - avatarı
İSTEDİĞİM NİCK ALINMAMIŞ ANCAK HATAA VERİYOR
Rapor Et
Eski 7 Kasım 2007, 12:00

#7 (link)
gelinnazo
Ziyaretçi
gelinnazo - avatarı
olmuyoyaniben bişianlamadım uzantısı hala hotmail olarak görünüyo
Son Düzenleyen gelinnazo; 7 Kasım 2007 @ 12:03. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Eski 7 Kasım 2007, 12:05

#8 (link)
RuBi
Ziyaretçi
RuBi - avatarı
Arkadaşlar, başlığın başındaki link ile @live uzantısı mevcut oluyor.
Ondan dolayı hata alıyorsunuz.

Eğer almak istiyorsanız, Live Search e girip,
Hotmail Spaces gibi linklerin bulunduğu yerden Hotmail'e tıklayın. Eğer otomatik giriş aktif ise tarayıcınızda, oturum kapatıp tekrar aynı işlemi yapın ve ordan, "Kaydol" a tıklayın.

Sonra @windowslive uzantısının mümkün olduğunu ve kayıt olunabilirliği göreceksiniz.

Mesela bendeki link bu :

https://signup.live.com/newuser.aspx...ollrs=04&lic=1

Adresimi aldım, çok mutluyum..

Saygılar.
Rapor Et
Eski 7 Kasım 2007, 14:11

#9 (link)
RuBi
Ziyaretçi
RuBi - avatarı
Hmmm.. mesajlarda değişiklik yapabilmek, ilk 30 dk için mümkünmüş ..

O zaman yeni bir mesaj atıyorum :

EĞER BİRDEN FAZLA ADRES ALACAKSANIZ, AYNI LİNKİ KULLANMAYIN YA DA TARAYACINIZLA GERİ DÖNÜŞ YAPMAYIN. SAYFAYI KAPATIP, TARAYICIYI YENİDEN AÇIP, hotmail/kaydol/şimdi edinin 'den KAYDOLUN.

Hata almamak için bunu yapıyorum. Zaman zaman da modem resetliyorum. Alan yoğunluğuyla alakası olmayan hatalar alınabiliyor çünkü. {sanırsam}
Rapor Et
Eski 7 Kasım 2007, 17:40

#10 (link)
BesTaMi
Ziyaretçi
BesTaMi - avatarı
walla ben iki live.com da

windowslive.com

uzantili da aldim.hic bi problem yok beceremeyen sucu konuyu baslayana atiyor.catir catir da kullaniyorum.tsklr guzel paylasim
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.201 saniyede (76.74% PHP - 23.26% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 00:14
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi