Arama

MSN Gelen Kutusunu Firefox'la Açmak

Güncelleme: 5 Ağustos 2011 Gösterim: 235.073 Cevap: 28
DuLLSoN - avatarı
DuLLSoN
Ziyaretçi
2 Haziran 2007       Mesaj #1
DuLLSoN - avatarı
Ziyaretçi
Stuffplug'ın güncel versiyonunda böyle bir özellik varmış sanırım ama bilgisayarımda çok fazla msn eklentisi var, yeni stuffplug ın da eskisi kadar yararlı olduğu söylenemez yani gereksiz gördüğüm için kurmadım, msn mailbox ı firefoxla açmanın alternatif bir yolu varmı?
Sponsorlu Bağlantılar
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
2 Haziran 2007       Mesaj #2
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Firefox>araçlar bölümünden varsayılan tarayıcıyı Firefox 'olarak ayarlayın.

Sponsorlu Bağlantılar

DuLLSoN - avatarı
DuLLSoN
Ziyaretçi
2 Haziran 2007       Mesaj #3
DuLLSoN - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı

Firefox zaten varsayılan tarayıcı olarak seçili
miss_baskent76 - avatarı
miss_baskent76
Ziyaretçi
10 Temmuz 2007       Mesaj #4
miss_baskent76 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı

Evet benimkide zaten firefox ama biturlu hotmail hesabimi firefox ile açamiyorum Msn Cry
yardim edin rkadaslar Msn CryMsn CryMsn Cry
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
11 Temmuz 2007       Mesaj #5
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
DuLLSoN adlı kullanıcıdan alıntı

Stuffplug'ın güncel versiyonunda böyle bir özellik varmış sanırım ama bilgisayarımda çok fazla msn eklentisi var, yeni stuffplug ın da eskisi kadar yararlı olduğu söylenemez yani gereksiz gördüğüm için kurmadım, msn mailbox ı firefoxla açmanın alternatif bir yolu varmı?

StuffPlug 3'ü yüklemenizde bir sakınca yok, istemediğiniz özelliklerini devre dışı bırakabilirsiniz.

StuffPlug 3 BETA (Windows Live Messenger uyumlu)

Kurduktan sonra StuffPlug 3 > Ayarlar > Genel > "Tüm URL'leri varsayılan tarayıcıda aç" seçeneğini işaretleyin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
tonic - avatarı
tonic
Ziyaretçi
11 Temmuz 2007       Mesaj #6
tonic - avatarı
Ziyaretçi
Stuffplug'dan başka bir şekilde henüz mümkün değil diye biliyorum bu. Ben de baya bir araştırmıştım...
miss_baskent76 - avatarı
miss_baskent76
Ziyaretçi
11 Temmuz 2007       Mesaj #7
miss_baskent76 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

StuffPlug 3'ü yüklemenizde bir sakınca yok, istemediğiniz özelliklerini devre dışı bırakabilirsiniz.

Kurduktan sonra StuffPlug 3 > Ayarlar > Genel > "Tüm URL'leri varsayılan tarayıcıda aç" seçeneğini işaretleyin.

çok tesekkurler, gercekten isime yaradi,cunku benim IE çalismiyordu ve firefox kullanyordum; emegine saglik,ilgilendigin için, cok tskler

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadasim cok saol oldu ama bir sorunum var,programi yukledim ve inglizce,ben fransizca kullanmak istiyorum,bunun için extra laguages bolumunden fransizcayi isaretledim ama herdefasinda otomatik olarak inglizce yukleniyor bu program! peki nasil fransizcaya alabilirim bir fikrin varmi Msn Confused zahmet olmazsaMsn Dunno ?
tekrar tesekkurler
Son düzenleyen miss_baskent76; 12 Temmuz 2007 00:03 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
12 Temmuz 2007       Mesaj #8
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
miss_baskent76 adlı kullanıcıdan alıntı

çok tesekkurler, gercekten isime yaradi,cunku benim IE çalismiyordu ve firefox kullanyordum; emegine saglik,ilgilendigin için, cok tskler

Arkadasim cok saol oldu ama bir sorunum var,programi yukledim ve inglizce,ben fransizca kullanmak istiyorum,bunun için extra laguages bolumunden fransizcayi isaretledim ama herdefasinda otomatik olarak inglizce yukleniyor bu program! peki nasil fransizcaya alabilirim bir fikrin varmi Msn Confused zahmet olmazsaMsn Dunno ?
tekrar tesekkurler

Dil seçimini yaptıktan sonra bir kez oturumunuzu kapatıp yeniden açınız. Doğrudan Windows Live Messenger'dan "Çıkış" yapmayınız.
myefsane - avatarı
myefsane
Ziyaretçi
14 Haziran 2009       Mesaj #9
myefsane - avatarı
Ziyaretçi
Yokmu bunun çaresi arkadaşlar? stuff dan başka Msn Sad
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Haziran 2009       Mesaj #10
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
myefsane adlı kullanıcıdan alıntı

Yokmu bunun çaresi arkadaşlar? stuff dan başka Msn Sad

Windows Live Messenger 2009 kullanıyorsanız ve varsayılan tarayıcınız Firefox ise, gelen kutunuza tıkladığınız zaman Firefox'ta açılması gerekir.