Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Demet Akalın

Bu konu Müzik tr forumunda BARIŞ tarafından 15 Kasım 2006 (23:25) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
126656 kez görüntülenmiş, 12 cevap yazılmış ve son mesaj 12 Mayıs 2011 (13:48) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.61  |  Oy Veren: 18      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 15 Kasım 2006, 23:25

Demet Akalın kimdir, nereli, hayatı.

#1 (link)
BARIŞ
Ziyaretçi
BARIŞ - avatarı
DEMET AKALIN

Golcükte dogan Demet Akalın ilköğretim ve lise öğrenimini Gölcükte büyük başarıyla bitirdi. İlkokul yıllarında gazeteci yada öğretmen olma hayalleri kurardı, fakat o zamanki Üniversite sınavı şartları günümüze göre daha zor olduğu için hayalleri suya düştü. Ne yapıcam ne yapıcam diye düşünürken annesinin elinden tutmasıyla soluğu Yaşar Alptekin'in mankenlik kursunda aldı. 1990 yılında Mayo Güzeli seçildi .Ardından Neşe Erberk'te mankenlik yapmaya başladı. Büyük performansla mesleğini sürdürürken bir gün sesinin güzelliğinin farkına vardı ve mankenlikte zirvedeyken hadi birde şarkı söyliyim dedi ve en iyi gazinolarda dev isimlerin kadrosunda başladı yeni mesleğini icra etmeye. başladı

Başardığını düşündüğü bir zamanda Hadi bir albümüm olsun dedi ve " SEBEBİM " adlı albümünü piyasaya çıkardı. İşler yolunda gitti yani başarıya bir başarı daha ekledi ve artık mankenliği bırakıp tamamen şarkı söylemeyi seçti. Daha sonra da "SENİN ANAN GÜZEL Mİ ?" dedi ve ilk single çalışmasını çıkardı. O ekstra senin bu ekstra benim derken artık sahnelerin bir parçası oldu. Sonra mı ? UNUTTUM dedi ve 3. albüm çalışmasını müzik severlerin beğenisine sundu.

Uzun ve sıkı bir çalışma sonunda, nihayet beklediğimize değen radyolarda ve clublerde en çok istek alan albümü "BANANE" ile Türkiye'de hala konuşulmaya devam ediyor
Etiketler:
  • demet akalin hayati
  • demet akalin in hayati
  • demet akalin kimdir
  • demet akalin nereli
  • demet akalinin hayati
Benzer Konular:
Rapor Et
Eski 25 Şubat 2007, 19:11

Demet Akalın

#2 (link)
MaKaLeLe
Ziyaretçi
MaKaLeLe - avatarı
19
Rapor Et
Eski 25 Aralık 2007, 20:57

Demet Akalın (Demet Akalın Hakkında - Demet Akalın Kimdir?)

#3 (link)
!..............!
KisukE UraharA - avatarı
Demet Akalın

dekmetak5ib8
Demet Akalın (d. 23 Nisan 1972, Gölcük, Kocaeli), Türk pop müzik şarkıcısı ve eski manken. 1998 yılında çıkardığı ilk albümle profesyonel müzik hayatına başlayan Demet Akalın, 3 Temmuz 2006 tarihinde Oğuz Kayhan'la evlendi ve Kasım 2006'da boşandı.
Son Düzenleyen KisukE UraharA; 22 Mart 2008 @ 19:35.
Rapor Et
Eski 25 Şubat 2008, 19:52

Demet Akalın Kimdir?(İşte Biyografisi)

#4 (link)
galatasaraylı18
Ziyaretçi
galatasaraylı18 - avatarı
imageGölcük'te doğan Demet Akalın ilköğretim ve lise öğrenimini Gölcük'te büyük başarıyla bitirdi. İlkokul yıllarında gazeteci ya da öğretmen olma hayalleri kurardı, fakat o zamanki üniversite sınavı şartları günümüze göre daha zor olduğu için hayalleri suya düştü.
Ne yapıcam ne yapıcam diye düşünürken annesinin elinden tutmasıyla soluğu Yaşar Alptekin’in mankenlik kursunda aldı. 1990 yılında Mayo Güzeli seçildi. Ardından Neşe Erberk’te mankenlik yapmaya başladı.
Büyük performansla mesleğini sürdürürken bir gün sesinin güzelliğinin farkına vardı ve mankenlikte zirvedeyken hadi birde şarkı söyliyim dedi ve en iyi gazinolarda dev isimlerin kadrosunda başladı yeni mesleğini icra etmeye.
Başardığını düşündüğü bir zamanda hadi bir albümüm olsun dedi ve “ SEBEBİM ” adlı albümünü piyasaya çıkardı. İşler yolunda gitti yani başarıya bir başarı daha ekledi ve artık mankenliği bırakıp tamamen şarkı söylemeyi seçti. Daha sonra da “SENİN ANAN GÜZEL Mİ ?” dedi ve ilk single çalışmasını çıkardı. O ekstra senin bu ekstra benim derken artık sahnelerin bir parçası oldu. Sonra mı ? UNUTTUM dedi ve 3. albüm çalışmasını müzik severlerin beğenisine sundu.
saydam
Rapor Et
Eski 21 Mart 2008, 15:34

Demet Akalın (Demet Akalın Kimdir? - Demet Akalın Hakkında)

#5 (link)
!..............!
KisukE UraharA - avatarı
Demet Akalın
10
Hayranlarının “Disko kraliçesi” adını taktığı Demet Akalın, yeni albümü “Dans Et” ile müzik marketlerde yerini alıyor. 14 parçanın yer aldığı albümde Demet Akalın’ın bir şarkısına ünlü DJ Suat Ateşdağlı remix yaptı. Güzel popçu, hip-hopçu Funky C ile düet yaptığı şarkının ise yaza damga vuracağını söylüyor. Demet Akalın, albümünün kayıtlarını Londra’da Grammy ödüllü Tim Young’la yaptı…
“Dans Et” albümünde yer alan çalışmalar ise şu şekilde:
1. Demet Akalın - Dans Et - 04:49
2. Demet Akalın - Mucize - 04:44
3. Demet Akalın - Bebek - 04:45
4. Demet Akalın - Gururum - 05:10
5. Demet Akalın - Çekilmiyor - 04:16
6. Demet Akalın - Selam Söyle - 04:40
7. Demet Akalın - Geç Kalmadın Mı - 04:55
8. Demet Akalın - Aldatıldım - 05:11
9. Demet Akalın - Gölge Etme - 03:51
10. Demet Akalın - Bulamadım - 03:39
11. Demet Akalın - Kına Yak - 02:57
12. Demet Akalın - Mucize (Remix) - 04:43
13. Demet Akalın - Dans Et (Remix) - 06:02
14. Demet Akalın - İki Kelime - 01:24
Rapor Et
Eski 22 Mart 2008, 18:56

Demet Akalın

#6 (link)
Sedef 21
Ziyaretçi
Sedef 21 - avatarı
1588364f94ab9rd8
Rapor Et
Eski 3 Mayıs 2008, 19:14

Demet Akalın

#7 (link)
Sedef 21
Ziyaretçi
Sedef 21 - avatarı
1588014f92f71oz9
Rapor Et
Eski 25 Haziran 2008, 16:41

Demet Akalın

#8 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Demet Akalın

demetakalin2fj3
Rapor Et
Eski 6 Ağustos 2008, 03:00

Demet Akalın

#9 (link)
bal gibi
arwen - avatarı
demet_akalin_1
Rapor Et
Eski 7 Ağustos 2008, 18:12

Demet Akalın

#10 (link)
GÜLGECELER
Ziyaretçi
GÜLGECELER - avatarı
8

DEMET AKALIN: "VÜCUDUM 18 YAŞINDA"

Kuşadası'nda Bir Plaj Partisinde Sahne Alan ve Gördüğü Büyük İlgiden Memnun Kalan DEMET AKALIN, Vücudunun 18 Yaşında Olduğunu Söyledi.

Kuşadası'nda bir plaj partisinde sahne alan ve gördüğü büyük ilgiden memnun kalan DEMET AKALIN, vücudunun 18 yaşında olduğunu söyledi. Kuşadası Kadınlar Denizi'ndeki Miracle Beach Club'da izdiham yaşanan plaj partisinin ardından gazetecilere açıklama yapan ünlü şarkıcı, böyle zinde ve genç görünmesinin vücut dilinin 18 yaşında olmasından kaynaklandığını belirterek, "Yaşım önemli değil ama vücudum 18 yaşında" dedi. Plaj partilerini ve plajlarda sahne almayı çok sevdiğini belirten DEMET AKALIN, zaman zaman kendisini izleyenlerle de şakalaşarak, "Plaj kıyafeti ile akşamları sahne almak isterdim, fakat akşam gelenler buradakiler kadar masum

olmuyor o yüzden bu kıyafetlerle akşam sahne almıyorum. Sizler böyle tatil yaparak eğleniyorsunuz. Ben ise sürekli çalışıyorum. Ne zaman yiyeceğim bu paraları bilemiyorum. Çocuk yapmak gibi bir planım yok. 34 yeğenim var. Bütün mal varlığımı onlarla yiyeceğim. Bir anneannem var, 90 yaşında, Allah bize de o kadar bir yaşam versin" diye konuştu.

Demet5

Demet_02

Gazetecilerin 'Neden bu kadar çok çalışıyorsunuz?' sorusunu da cevaplandıran DEMET AKALIN, "2 gün önce telefonda SIBEL CAN ile konuştum. SIBEL CAN bana çok çalışmam gerektiğini söyledi ve bu konuda uzun bir sohbet yaptık. Gerçekten çok çalışmam lazım ve tüm gayretimle işime sarıldım. Bu yaz benim favori albümlerim SERDAR ORTAÇ ve MUSTAFA SANDAL.
Sürekli onları dinliyorum.
Bayan sanatçılardan ise kendimi tek geçerim"
ifadelerini kullandı. Ünlü şarkıcı, gazetecilerin
BENGÜ ile ilgili sorularına ise cevap vermek
istemediğini söyledi.

Demet_06
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.229 saniyede (76.75% PHP - 23.25% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 09:39
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi