Arama

Gülben Ergen - Sayfa 26

Anket Gülben Ergen'i Seviyor musunuz?

Evet

39 Oy
60.00%
Hayır

6 Oy
9.23%
Beni ilgilendirmiyor

20 Oy
30.77%
Güncelleme: 1 Şubat 2017 Gösterim: 999.668 Cevap: 272
kutsal54 - avatarı
kutsal54
VIP ... GÜLBEN ERGEN FANS!
6 Mayıs 2014       Mesaj #251
kutsal54 - avatarı
*26 Nisan 2014

Sponsorlu Bağlantılar

GÜLBEN ERGEN YENİCEOBA’DA ANAOKULU AÇILIŞINA KATILDI

Ünlü Sanatçı Gülben Ergen’in başkanlığını yürüttüğü 'Çocuklar Gülsün Diye Derneği’ öncülüğünde Konya’nın Cihanbeyli ilçesine bağlı Yeniceoba Mahallesi’nde yapılan Nejla Süreyya Tercan Anaokulu törenle açıldı.

KONYA (İHA) - Ünlü Sanatçı Gülben Ergen’in başkanlığını yürüttüğü 'Çocuklar Gülsün Diye Derneği’ öncülüğünde Konya’nın Cihanbeyli ilçesine bağlı Yeniceoba Mahallesi’nde yapılan Nejla Süreyya Tercan Anaokulu törenle açıldı.

Yeniceoba Mahallesi’ndeki açılış törenine CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, Cihanbeyli Kaymakamı Ahmet Gencer, Cihanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürü Canip Küçükoğlu, sanatçı Gülben Ergen, hayırsever Nejla Süreyya Tezcan adına Yıldız Duba ve vatandaşlar katıldı. Açılışta folklor oynayan ve sema gösterisi yapan minik semazenlere ilgi gösteren Gülben Ergen çocuklarla eğlendi. Törende konuşan Cihanbeyli Kaymakamı Ahmet Gencer; Çocuklar Gülsün Diye Derneği Başkanı Gülben Ergen’e ve hayırsever Nejla Süreyya Tezcan’a teşekkür etti.

Gülben Ergen de, Türkiye genelinde Cihanbeyli Yeniceoba Mahallesi’ne açılan okulun 20. okul olduğunu ifade ederek, “Nejla Süreyya Tezcan adına Yıldız Duba’ya teşekkür ediyorum” dedi. Açılışta Gülben Ergen’e Cihanbeyli Kaymakamı Ahmet Gencer tarafından plaket verildi.
1662854 1442288049346117 1130328973 n

Rinso’nun yeni yüzü Gülben Ergen

‘Rinso kadınını en iyi kim temsil eder?’ sorusunun yanıtı Gülben Ergen oldu.

İletişim kampanyaları için markanın sevenlerini en doğru şekilde temsil edecek ismi arayan Rinso, soruyu doğrudan ürünlerini kullanan kadınlara sordu. Markanın ve kullanıcılarının değerlerini en iyi yansıtan isim olarak Gülben Ergen cevabını alan Rinso, sonucu Ergen ile paylaştı ve yeni bir işbirliği doğdu.
İşbirliğinin ilk adımı, çekimleri Antalya’da tamamlanan reklam filmi oldu. Markanın dünyaca sevilen köpük karakteri Rinso ile Ergen’in kamera önüne geçtiği film için ‘Sen’ şarkısını yeniden düzenleyen Gülben Ergen, şarkıyı sevimli rol arkadaşı için seslendirdi. Film Nisan ayında geleneksel medya kanallarında ve dijital dünyada yayınlanacak.

Kaynak

gulben ergen rinso nun yeni marka yuzu oldu 1

gulben ergen rinso nun yeni marka yuzu oldu 2
...

4. Pal Fm Müzik ödüllerinde Dernek Başkanımız gulben123 En iyi Sosyal Sorumluluk Projesi ödülünü aldı.

Hayatı daha anlamlı kılan derneğimiz cocuklargulsundiye okul öncesi eğitimin önemine dikkat çekiyoruz.. Bizi ödüllendiren Pal Fm e ve oy veren herkese teşekkürler Çocuklar Gülsün Diye

Son düzenleyen Safi; 22 Ocak 2016 00:17
kutsal54 - avatarı
kutsal54
4 Haziran 2014       Mesaj #252
kutsal54 - avatarı
Ünlü sanatçı Gülben Ergen, Gemlik’te anaokulu açtı

Sponsorlu Bağlantılar
Ünlü sanatçı Gülben Ergen’in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği, ihtiyacı olan illere anaokulu kazandırmaya devam ediyor.

Daha önce Trabzon, İstanbul, Mardin, Tokat, Erzurum, Sinop, Hatay, Aydın, Zonguldak, Van, Sivas, Manisa, Çanakkale, Kars, Tekirdağ, Şanlıurfa, Kahramanmaraş ve Konya'da anaokulları açan Çocuklar Gülsün Diye Derneği yeni okulunu Bursa'nın Gemlik İlçesinde açtı. Okul yapımını Ersin Ailesi’nin üstlendiği, “Çocuklar Gülsün Diye- Nafiz Ersin Anaokulu" yapılan açılış töreniyle eğitim hayatına başladı. Ersin Ailesi’nin babaları adına yaptırdığı "Çocuklar Gülsün Diye-Nafiz Ersin Anaokulu"nun açılış törenine, Çocuklar Gülsün Diye Dernek Başkanı Gülben Ergen, Başkan Yardımcısı Elvan Oktar, Ersin Ailesi’nin yanı sıra, Bursa Vali Yardımcısı Eyüp Sabri Kartal, Gemlik Kaymakamı Cahit Işık, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Bilici, İlçe Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin de katıldı.

Okulda emeği geçenlere teşekkür eden Çocuklar Gülsün Diye Derneği Başkanı Gülben Ergen, "Çocuklar Gülsün Diye Anaokulu’nun 21.sini Bursa’ya hediye etmiş olmaktan çok mutluyuz. Çocuklar Gülsün Diye Derneği olarak daha çok köye okul öncesi eğitim imkânı sağlamak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Soma’da yaşanan maden faciasında madencilerimiz adına büyük üzüntü yaşadık. bundan sonraki ilk anaokulunu Soma’da açmayı hedefliyoruz" dedi.Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesilirken, Sanatçı Gülben Ergen yoğun bir ilgi ile karşılaştı. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlanan okul, 100 öğrenciye okul öncesi eğitim olanağı sunacak.

10296660 246245072231296 1290749637 n

10431880 458977300904255 900685532 n

gulben ergen 509970
...

kutsal54 - avatarı
kutsal54
28 Haziran 2014       Mesaj #253
kutsal54 - avatarı
Çocuklar Gülsün Diye Derneği 22. Anaokulunu Antalya'da Açtı.

Çocuklar Gülsün Diye Derneği yeni okulunun açılışını 14 Haziran Cumartesi günü Antalya Manavgat'ta gerçekleştirdi.

Gülben Ergen'in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği ihtiyacı olan illere anaokulu kazandırmaya devam ediyor. Daha önce Trabzon, İstanbul, Mardin, Tokat, Erzurum, Sinop, Hatay, Aydın, Zonguldak, Van, Sivas, Manisa, Çanakkale, Kars, Tekirdağ, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Konya ve Bursa'da anaokulları açan Çocuklar Gülsün Diye Derneği yeni okulunun açılışını 14 Haziran Cumartesi günü Antalya Manavgat'ta gerçekleştirdi.

Bulut Ailesi'nin anne ve babası adına yaptırdığı "Çocuklar Gülsün Diye Muazzez - Abbas TANRIVERDİ Anaokulu"nun açılış törenine Çocuklar Gülsün Diye Dernek Başkanı Gülben Ergen, Bulut Ailesi, Vali Yardımcısı Turan Eren ve diğer devlet protokolü katılım sağladı.
Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından başladı. Açılış konuşmasını gerçekleştiren Çocuklar Gülsün Diye Dernek Başkanı Gülben Ergen; Çocuklar Gülsün Diye Anaokulu'nun 22.sini Antalya'ya hediye etmiş olmaktan çok mutlu olduklarını ve okulun yapımını üstlenen aileye tüm içtenliğiyle teşekkürlerini ilettiğini söyledi. Ergen: "Bu okulun benim için ayrı bir anlamı var. İlk defa üç oğlumla birlikte bir okul açılışına geldim. Yıllardır verdiğimiz Çocuklar Gülsün Diye bu emekleri burada kendileri de gördüler. Çocuklarım okulun öğrencileri ile birlikte oyun oynadılar, resimler yaptılar, birlikte vakit geçirdiler ve çok mutlu oldular." dedi. Gülben Ergen : "Okulun bahçesine yapılan oyun parkını diğer okulun özel eğitim sınıfı öğrencilerinin de kullanacak olmasından dolayı çok mutlu olduğunu iletti".
Çocuklar Gülsün Diye Derneği olarak daha çok köye okul öncesi eğitim imkanı sağlamak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz." dedi.
Açılış töreninin ardından Milli Eğitim Bakanlığı'na bağışlanan okul, 100 öğrenciye okul öncesi eğitim olanağı sunacak kapasiteye sahip. Okulun yapımının yanı sıra bahçede yer alan oyun parkının yapımı da aynı hayırsever aile tarafından üstlenildi. İç donanım malzemelerinin okula ulaştırılmasında Yurtiçi Kargo taşıma sponsoru olarak destek verirken Faber - Castell de okulun kırtasiye ihtiyaçlarını karşıladı.
Çocuklar Gülsün Diye Derneği, Milli Eğitim Bakanlığı ile imzaladığı protokol çerçevesinde ihtiyacı olan illerde anaokulu yapmak üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Dernek, sponsorların ve bağışçılarının desteğiyle gelecek eğitim-öğretim döneminde hizmete girmek üzere yeni okullar açmak için çalışmalarına devam ediyor.

10375601 580381525416211 829310687 n

ALEM'in 22. yılına özel kapak

22. yılını kutlayan Alem Dergisi, sanatçı Gülben Ergen’le çok özel bir kapak çekimi gerçekleştirdi.

15 sene önceki kilosuna kavuşan Ergen, yakın dostu ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı’nın objektifine poz verdi. Dergideki röportajında samimi açıklamalarda bulunan Ergen dizi tekliflerini çocuklarına zaman ayıramamaktan korktuğu için geri çevirdiğini belirtti. Boşanmanın dünyanın sonu olmadığını belirten Ergen, “Konuşulan, konuşulmasını istediğim çok fazla şeyler yapma çabasındayım” diye konuştu.

10453994 1453236738258463 1187518362 n

10471853 895863693762647 2037519701 n

915586 571930019584624 23606394 n

... Resimler Gülben Ergen in gulben123 Resmi İnstagram Hesabından Alınmıştır
kutsal54 - avatarı
kutsal54
10 Temmuz 2014       Mesaj #254
kutsal54 - avatarı
Gülben Ergen Somalılar’a okul yaptı.

Ünlü sanatçı Gülben Ergen Soma için verdiği sözü tuttu. Somalılar’a okul sözü veren Gülben Ergen, 1,5 ay sonra inşaata başladı. Okulun eylülde teslim edileceğini belirten Gülben Ergen bu sevincini sosyal medya üzerinden duyurdu.

Gülben Ergen, kurucusu ve başkanı olduğu 'Çocuklar Gülsün Diye Derneği' ile ihtiyacı olan illere anaokulu kazandırmaya devam ediyor.

OKUL SÖZÜ VERMİŞTİ

Ergen’in yeni durağı ise söz verdiği yer Soma olacak. Ünlü sanatçı Soma’da meydana gelen maden faciasının hemen ardından ilçeye gitmiş ve bir okul sözü vermişti. Sözünü tutan Ergen 1,5 ay gibi kısa bir sürede okulun inşaatına başladı.

fft16 mf4546105

OKUL EYLÜLDE TESLİM

Anaokulunu eylül ayında teslim edeceklerini söyleyen Ergen, “Maden işçilerimizin evlatları bir nebze olsun sevinecekler, yaşlarına uygun sınıfları, kitapları, oyuncakları ve değerli öğretmenleri olacak” dedi.

10483571 660853883995223 933835778 n
... Msn Happy

kutsal54 - avatarı
kutsal54
25 Ağustos 2014       Mesaj #255
kutsal54 - avatarı
Gülben Ergen 'bu sezon ekranda olmayacağım'

GÜLBEN Ergen kendi adını taşıyan sabah programının bu sezon yayınlanmayacağını duyurdu.

Sanatçı, Instagram sayfasında şu notu paylaştı: 'Bu sezon ekranda olmayacağım. Sağlam bir albüm için daha fazla vakit ayıracağım. Gururla arkasında duracağım bir programdı. Daha güzellerini yapmak üzere ekrana biraz ara.'

10601715 1460391167580456 151643365 n

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen yaz tatilini çocuklarıyla gezerek geçiriyor.

10597427 437078473101853 1274171436 n

10547113 1649032228654372 1735238662 n
...
kutsal54 - avatarı
kutsal54
26 Eylül 2014       Mesaj #256
kutsal54 - avatarı
*18 Eylül 2014
GÜLBEN ERGEN SOMA’DA ANAOKULUNU AÇTI

Ünlü sanatçı Gülben Ergen’in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği 23. anaokulunu Manisa’nın Soma ilçesinde açtı.

13 Mayıs tarihinde Soma ilçesinde meydana gelen ve 301 maden işçisinin hayatını kaybetmesi ile sonuçlanan maden faciası sonrasında Soma’ya eğitim desteğinin bir yenisini de kurucusu ve başkanı Gülben Ergen’in olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği yaptı. Zübeyde Hanım İlkokulu bahçesinde yapılan anaokulu açılış törenine Çocuklar Gülsün Diye Derneği Başkanı Gülben Ergen, Başkan Yardımcısı ElVan Oktar’ın yanı sıra Soma Kaymakamı Mehmet Bahattin Atçı, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Soma’da düzenlenen bir programa katılmak ilçeye gelen Türkiye Barolar Birliği (TBB) Metin Feyzioğlu da açılışı yapılacak olan anaokuluna kısa bir ziyaret yaparak Gülben Ergen’i katkılarından dolayı tebrik etti. Ünlü sanatçı Gülben Ergen, programa Çocuklar Gülsün Diye Derneği Anaokulu sınıflarını gezerek başladı. Aralarında maden şehitleri çocuklarının da yer aldığı minik çocuklarla yakından ilgilenen Gülben Ergen, çocuklarla şakalaşmayı da ihmal etmedi.
Vatandaşların da büyük ilgi gösterdiği Gülben Ergen, programın açılış konuşmasında duygulu anlar yaşadı. Tüm Somalılara başsağlığı dileyerek sözlerine başlayan Ergen, “Hepimizin tekrar başı sağ olsun. Allah size sabır versin. Güzel günler nasip etsin inşallah. Kazanın yaşandığı gün buradan o kadar gözyaşları ile geri döndüm ama bugün gülerek geri döneceğim evime. Ağlamak ve gülmeyi 4 ay arayla Soma’da yaşıyoruz. Yüzümüz güldü. Bütün anne ve babalara çok teşekkür ediyorum bize bu kadar güzel kucak açtıkları için” dedi.

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI
Konuşmasında kendisine verilen madenci plaketini gösterdiği sırada gözyaşlarına hakim olamayan Gülben Ergen, “O kadar duygulu ve o kadar heyecanlıyım ki bana verdiğiniz bu güzel ödülü evimin en güzel köşesinde saklayacağım. Çocuklarıma anlatacağım o kadar çok şey bıraktınız ki bende. Bütün hanımları hüzünlü yarım kalmış bütün çocukları öpüyorum. Okulunuzu ben yapmadım. ‘Ben’ diye bir şey yok . Ben sadece Çocuklar Gülsün Diye Derneği’nin başkanıyım. Düşünün ki aramızda para topladık. İnanın Türkiye’nin her yerinden, yurtdışındaki gurbetçilerimizden küçücük küçücük paralar toplanarak bu anaokulunun her bir tuğlası her bir kalemi emekle ve sevgiyle yapıldı. Bu okulu, bu acının ortasında bir damla bile olsa sevinç bırakabildiğim için evime çok mutlu döneceğim. Ben sizi hiç unutmayacağım. Sizde beni unutmayın” ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından Çocuklar Gülsün Diye Derneği Başkanı Gülben Ergen, Başkan Yardımcısı Elvan Oktar ile birlikte Soma Kaymakamı Mehmet Bahattin Atçı, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici anaokulunun açılış kurdelesini kesti.

Yaklaşık 100 öğrenciye okul öncesi eğitim olanağı sunacak kapasiteye sahip okulun iç donanım malzemelerinin taşınmasına Yurtiçi Kargo taşıma sponsoru olarak destek verirken, Faber Castell de okulun kırtasiye ihtiyaçlarını karşıladı. Türkiye’de daha çok çocuğun okul öncesi eğitim almasına katkı sağlamak hedefiyle yola çıkan Çocuklar Gülsün Diye Derneği daha önce Trabzon, İstanbul, Mardin, Tokat, Erzurum, Sinop, Hatay, Aydın, Zonguldak, Van, Sivas, Manisa, Çanakkale, Kars, Tekirdağ, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Konya, Bursa ve Antalya’da anaokulları açmıştı.
10683804 320589588122822 612295162 n

1799782 1538305256388181 1131866463 n

GÜLBEN ERGEN’DEN 4 YILDA 25 ANAOKULU

Gülben Ergen, “Çocuklar Gülsün” diyerek ilk anaokulunu Tokat’ta yapıp Milli Eğitim’e bağışladığında takvim yaprakları 23 Nisan 2010’u gösteriyordu.
Aradan geçen sürede Gülben’in kurucusu ve başkanı olduğu “Çocuklar Gülsün Diye” adına yaptırdığı anaokulu sayısı kaç biliyor musunuz?
301 madencinin yaşamını yitirdiği Soma’da dün açılanla birlikte 23’üncü...
25 Eylül’de Gaziantep, yakında Erzincan’da açılacakla birlikte bu sayı 25’e çıkacak.
Her yıl yaklaşık 2500 öğrenci, okul öncesi eğitim görüyor bu yuvalarda.
Gülben Ergen ve Çocuklar Gülsün Diye Derneği’nin çalışanları eğitim gönüllülerinden topladıkları paralarla yaptırdıkları anaokulları 75 öğretmene de iş istihdamı sağladı.
Bir anaokulu maliyeti yaklaşık 200 bin lira.
25 çarpı 200.000 ne eder?
5 milyon lira...
Bilmem anlatabildim mi Gülben’in yaktığı eğitim meşalesinin geleceğimiz olan çocuklar için yarattığı katma değeri?
Arşiv ortada. Gülben bu kampanyaya başladığında hedefi 6 anaokulu yaptırıp eleğini asmaktı. 81 ile 81 anaokulu yaptırmadan bu kampanyayı bitirme diye ısrarlı yazılarıma sağ olsun Gülben ve ekibi kulak verdi. Gülben 4 yılda hedeflediği anaokulu sayısını 4 katına çıkardı. “Çocuklar Gülsün Diye” yaktığı eğitim meşalesi 81 ile yayıldığında eminim ortaya çıkan tablo, “Cebinden 1 kuruş para vermiyor, milletten bağış toplayıp yaptırdığı okullarla hava atıyor” diyenleri bile mahcup edecektir.

10683761 800960823260452 1864984013 n

MADENCİDEN MADENCİYE DUYGULANDIRAN BAĞIŞ
Gülben Ergen’in eğitim gönüllülerinden topladığı bağışlarla Soma’da yaptırdığı anaokuluna en anlamlı bağış nereden ve kimden geldi biliyor musunuz?
500 madencinin çalıştığı Çayeli Bakır İşletmeleri’nden.
Yer altından bakır madeni çıkaran işçilerin Somalı madencilere yardım için aralarında topladıkları paraya şirket de ilave yaptı. Şirket ve işçiler Soma için topladıkları 42 bin lirayı Çocuklar Gülsün Diye’nin Soma’daki anaokuluna bağışladı.

Kaynak

Çocuklar Gülsün Diye Derneği Gaziantep'te Anaokulu Açtı

Gaziantep'te, Çocuklar Gülsün Diye Derneğinin katkılarıyla, Royal Halının yaptırdığı Çocuklar Gülsün Diye-Royal Halı Anaokulu, törenle açıldı.

Gaziantep'te, şarkıcı Gülben Ergen'in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği'nin katkılarıyla, Royal Halı tarafından yaptırılan Çocuklar Gülsün Diye - Royal Halı Anaokulu, törenle açıldı.Güneş Mahallesi'nde yaptırılan Çocuklar Gülsün Diye - Royal Halı Anaokulu'nun açılış törenine; Gaziantep Valisi Erdal Ata, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Royal Halı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu, şarkıcı Gülben Ergen, öğrenciler ve aileleri katıldı.
İki derslikten oluşan ve 100 öğrenciye okul öncesi eğitim olanağı sunacak olan okulun açılış töreninde konuşan Taner Nakıboğlu, eğitimin öncelikli konuları arasında ilk sırada olduğunu belirtti. Royal Halı olarak ticari faaliyetlerin yanı sıra eğitime de öncelik verdiklerini söyleyen Nakıboğlu, "Kurulduğumuz yıldan bu yana eğitim ve sosyal sorumluluk projelerinin içerisinde yer almaya gayret gösterdik. Günümüzde, gittikçe ihtiyaç haline gelen anaokulları, çocukların gelişiminde önemli bir yere sahiptir. Türkiye'de okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmak amacıyla faaliyetlerini sürdüren Çocuklar Gülsün Diye Derneği'ne Royal Halı olarak destek vermekten büyük onur duyuyoruz" dedi.

Gülben Ergen ise dernek olarak Türkiye genelinde 24'üncü okulun açılışını gerçekleştirdiklerini ifade ederek "Dernek olarak çıktığımız yolda her şehirde bir okul sözü verdik. Bugün 24'üncü okulumuzu açıyoruz. Okul öncesi eğitim insanların hayatlarında çok önemlidir. Çünkü 0-6 yaş arasında kazanılan her şey insanın karakterinde yer ediyor. Okulumuzun hayırlı olmasını diliyorum. Burada bizi çok sıcak karşıladılar. Herkese çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de okul öncesi eğitimin önemine dikkat çekerek sosyal sorumluluk anlamında yapılan bu tür projelerin Türkiye'nin geleceğine yön verdiğini kaydetti. Açılan okulun faaliyetine devam etmesi için Milli Eğitim Bakanlığı'na bağışlanacağı öğrenildi.
10691910 351911281640291 1290182617 n

10666127 1482642398675880 990590174 n

10706734 829675483731984 1493739800 n

10632203 839847746058238 1107026374 n
... Msn Happy
kutsal54 - avatarı
kutsal54
28 Eylül 2014       Mesaj #257
kutsal54 - avatarı
Gülben Ergen ve Erhan Çelik evlendi

Oğulları Atlas, Ares ve Güney'in babası Mustafa Erdoğan'la 7 yıllık evliliğinin ardından Nisan 2012'de ayrılan Gülben Ergen yaklaşık bir yıldır beraber olduğu televizyoncu Erhan Çelik'le bugün evlendi.

Hayatında ikinci defa 'Evet' diyen Gülben Ergen ve Erhan Çelik'in nikah törenine yakın dostları katıldı. Çiftin nikah şahitliğini ise yakın dostları Taşkın Sabah ve Ciner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ yaptı. Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı'nın kıydığı nikah töreniyle çift dünyaevine girdi.
Nikah için seçilen mekan ise Şirince'nin dağ köylerinden birinin asırlık konağı oldu.

Nikah konsepti olarak taze başak ve taze lavanta kullanıldı.

"SOYADIN ARTIK SOYADIM"
Ergen nikahtan sonra gelin damat fotoğrafını İnstagram hesabına koyarak duygularını takipçileriyle paylaştı.
Ergen, "Önce 'Güven' dedi, aşktan önce gelir 'Kabul mü?' dedi, 'Evet' dedim. Sonra saygı dedi, kabul mü, evet dedim. Senin anneliğin benim babalığım bir ömür boyu önceliğimiz dedi. Kabul mü diye sormadı. Elimi hiç birakmadan yaşamak isterim ama sen demek biz demek, oğullar demek aile olmak demektir. Sevgili olmayı ailemizin çatısında yaşayalım, senin gülün ben de hiç solmayacak söz dedi. kalbim dedim... Soyadı artık soyadım. Çelik..." diyerek duygularını dile getirdi.

gulben ergen ve erhan celik evlendi 4821494

gulben ergen ve erhan celik evlendi 4821496

gulben ergen ve erhan celik evlendi 4821500

10617109 437061523098961 2042968249 n
Son düzenleyen Safi; 22 Ocak 2016 00:21
kutsal54 - avatarı
kutsal54
5 Ekim 2014       Mesaj #258
kutsal54 - avatarı
Ünlü Sanatçı Gülben Ergen Hacca Gitti

Gülben Ergen geçtiğimiz hafta İzmir’in Şirince ilçesinde sürpriz yaparak, evlendiği Erhan Çelik’le önceki gün gizlice hacca gitti ve İnstagram hesabından ilk fotoğrafı paylaştı, işte o fotoğraf

10693784 289796414548853 1340801834 n

Gülben Ergen geçtiğimiz hafta İzmir’in Şirince ilçesinde sürpriz yaparak, evlendiği Erhan Çelik’le önceki gün hacca gitti.

ÇOK ÖZEL AÇIKLAMA
Atatürk Havalimanı'nda gazetecilere “Çok mutluyum. Allah herkese nasip etsin” diye açıklamalar yapıp Mekke'ye uçan Gülben Ergen Hac'dan ilk fotoğrafını paylaştı.

Resmi hesabından Hac fotoğrafını paylaşan Ergen, takipçilerine şu notu yazdı:
"O teyze ile yolumuz bir.. Tanışmayız, birbirimizin dilini bilmeyiz ama çerçevede birleşmişiz.. Bayramı idrak ederek farklı yaşıyorum.. Yargılandıkça varmışım bu yollara meğer.. Yargılanmaya, suçlanmaya, yanmaya devam.. Mutlu Bayramlar.. "

Kaynak

Elele Dergisi ve Hafta Sonu Dergilerinde kapak konusu Gülben Ergen

1737225 333669723478315 72440524 n

haftasonu kapak ekim 2014 40

10693569 440413799431312 1194060316 n
...
kutsal54 - avatarı
kutsal54
31 Ekim 2014       Mesaj #259
kutsal54 - avatarı
Buradaki çocukların benim çocuklarımdan bir farkı yok.

ERZİNCAN’da sanatçı Gülben Ergen’in kurucu ve başkanı olduğu ’Çocuklar Gülsün Diye’ Derneği’nin yaptırdığı Hasan Boyoğlu Anaokulu düzenlenen törenle açıldı. Erzincan’la birlikte anaokulu sayısınını 25’e çıkardığını anımsatan Gülben Ergen, "İnşallah ömrüm 81 ilde anaokulu yapmaya yeter" dedi.

Gülben Ergen

GÜLBEN ERGEN: İNŞALLAH ÖMRÜM 81 İLDE ANAOKULU YAPMAYA YETER
’Çocuklar Gülsün Diye’ Derneğinin Kavakyolu Beldesi’nde yaptırdığı Hasan Boyoğlu Anaokulu’nun açılışına Vali Süleyman Kahraman, Belediye Başkanı Ak Partili Cemalettin Başsoy, sanatçı Gülben Ergen, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Açılıştan önce 2 derslikli 24 öğrencinin eğitim gördüğü anaokulunu gezen Gülben Ergen minik öğrencilerle bir araya geldi. Erzincan’da 25’inci anaokulunun yapıldığını aktaran Gülben Ergen, "Hayatımda hiçbir şey beni bu kadar heyecanlandırmıyor. 25 ayrı şehre gittik. 3 seneye sığdırdık. Önce, Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte çalıştığımız bir kampanyaydı. Sonra dernek olduk. Benim popüler bir mesleğim var. Ama bu mesleğin bana kazandırdığı bütün artıları, avantajları ’Çocuklar Gülsün Diye’ Derneğine kullanmak benim için bir gurur. Benim çocuklarım da bu sabah böyle bir anaokuluna gittiler. Böyle büyümeye devam ediyorlar. Benim çocuklarımla dünyanın hele ki ülkemin hiçbir çocuğunun arasında fark yok. Ama fırsat eşitsizliği kaderin bir gerekçesi. Ben sanatçı olarak ipin ucundan bu kısmından tutabiliyorum. İnşallah ömrüm 81 ilde 81 anaokulu yapmaya yeter" diye konuştu.

PROTOKOLDEKİ ERKEKLERİ KALDIRTTI, KADINLARI OTURDU
Okulun gezilmesinin ardından saygı duruşu ile başlayan törende İstiklal Marşı okunurken, sanatçı Ergen bir minik öğrenciyi yanına çağırdı. Öğrencinin montunun önünü kapatarak İstiklal Marşı’nı birlikte okuyan Gülben Ergen daha sonra protokolde bulunan erkeklerin kalkmasını isteyerek ayakta bekleyen kadınları protokoldeki sandalyelere aldı. Küçük öğrencilerin gösterilerinin ardından konuşan sanatçı Gülben Ergen "Ülkemiz yine bir felaketin içinde. Karaman’daki bütün ailelere sabırlar diliyorum. Allah onların yardımcısı olsun. İnşallah iyi haberler duymayı nasip etsin bize. Anaokulumuzda eğitim alacak bütün öğrencilerimizi canı gönülden kucaklıyorum" dedi.

Vali Süleyman Kahraman ise eğitime yapılan yatırımın en önemli yatırım olduğunu belirtti. Eğitime yapılan yatırımın insanan yapılan yatırım olduğunu vurgulayan Kahraman, Ergen’i gönülden tebrik ettiğini, diğer yatırımcılarında katkılarını beklediklerini söyledi. Konuşmaların ardından anakoulunun açılışı yapıldı.
10747891 648751345238003 25574167 n

10748079 380628718770655 1978057297 n
...
kutsal54 - avatarı
kutsal54
31 Aralık 2014       Mesaj #260
kutsal54 - avatarı

@DRdunyasi 'nda bulunan Çocuklar Gülsün Diye standlarımızdan alacağınız her ürün okul öncesi eğitime katkı sağlıyor

10853105 1525913610997990 1124573036 n

10895007 589026611230350 94175191 n

B57yBnoCEAAbS0G

Bize destek olmak için www.cocuklargulsundiyedukkani.com adresini ziyaret edebilirsiniz.