Arama

Ebru Polat

Güncelleme: 22 Ocak 2011 Gösterim: 40.940 Cevap: 5
LaSalle - avatarı
LaSalle
Ziyaretçi
9 Kasım 2009       Mesaj #1
LaSalle - avatarı
Ziyaretçi

Ebru Polat k
Sponsorlu Bağlantılar

Ebru Polat

Ebru Polat 30 haziran 1983 yılında İzmir’de doğan güzeller güzeli bir şarkıcıdır. Çok yaramaz ve hiperaktiftir. İlkokulda okul korosunda müzikle tanıştı. Göz önünde olmak gibi egolara sahip olan seksi şarkıcı bale eğitimi de almış.
Müzikten zevk alan Ebru Polat aslında hukuk fakültesi mezunudur. Psikoloji master’ını yapacakken birden karar değiştirdi ve müziğe yöneldi. Güzel şarkıcı Ebru Polat 2 yıl boyunca şan dersleri aldı. 2000 senesinde Çetin Ceviz adlı ilk albümünü piyasaya çıkardı. Güzelliği ve fiziğiyle dikkatleri çekmeyi başardı. Ardından Çok Geç isimli single albümünü çıkaran Ebru Polat albümünden çok umutlu. Şu sıralar müzik kanallarında video klipleri bi hayli gösteriliyor. Fiziğini ve mimiklerini iyi kullanan Ebru Polat kısa zamanda şarkılarıyla herkesin diline dolanacak

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Biyografi Konusu: Ebru Polat nereli hayatı kimdir.
LaSalle - avatarı
LaSalle
Ziyaretçi
11 Kasım 2009       Mesaj #2
LaSalle - avatarı
Ziyaretçi
ebrupolatfxd9

Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
LaSalle - avatarı
LaSalle
Ziyaretçi
25 Kasım 2009       Mesaj #3
LaSalle - avatarı
Ziyaretçi
Ebru Polat
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
LaSalle - avatarı
LaSalle
Ziyaretçi
23 Nisan 2010       Mesaj #4
LaSalle - avatarı
Ziyaretçi
Ebru Polat
Vikipedi, özgür ansiklopedi

Ebru Polat
(d. 1 Haziran 1983 - İzmir), Türk pop şarkıcısı. Özellikle yeniden yorumladığı Sezen Aksu coverlarıyla tanınmaktadır.

Biyografi

Gerçek adı Filiz Sarıkaya'dır. Hukuk fakültesi mezunudur. Psikoloji lisansı yapacakken birden karar değiştirdi. Ebru Polat iki yıl boyunca şan dersleri aldı. 2007 yılında "Çetin Ceviz" adlı ilk albümünü çıkardı. Güzeliği ve fiziğiyle dikkat çekmeye başladı. Ardından 2008 yılında "Çok Geç" , 2009 yılında da "Kalp Ayazı" isimli albümlerini çıkardı. Video klipleri müzik kanallarında sıklıkla yayımlanmış, "Seni Yerler" şarkısı Türkiye müzik listelerinde 18. sıraya yükselmeyi başarmıştır.
Dikkat edilirse eğer farkedilecek ayrı bir özelliği ise, her albümünde ve şarkısında farklı bir ses tonunun olması. Buda seslendirdiği birçok şarkının ham olarak kendi sesi olduğu konusunda şüphe uyandırıyor.
Fiziğini ve mimiklerini iyi kullanan ve kliplerinde genellikle seksi yönüyle ön plana çıkan Ebru Polat, müzik kanallarında sıkça yayınlanan Kalp Ayazı adlı son albümünden "İnanamıyorum" adlı parçası müzik bakımından da çok sevildi. Hayranları tarafından oluşturulan fan sitesinde bini aşkın üye bulunuyor.

Albümleri

• Çetin Ceviz (2007)
  • Çok Geç (2008, Seyhan Müzik)
  • Kalp Ayazı (2009, Seyhan Müzik)
Video klipleri

• Çetin Ceviz
  • Seni Yerler
  • Çığ Gibi
  • Çok Geç
  • İnanamıyorum
  • Memnun Oldum
  • Kalp Ayazı
  • seni aldattım
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
kyle - avatarı
kyle
VIP katekolamin
2 Temmuz 2010       Mesaj #5
kyle - avatarı
VIP katekolamin
Ebru Polat
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
My one regret in life is that I am not someone else.
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
22 Ocak 2011       Mesaj #6
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi

ebru polat3

Ebru POLAT, "Dinle 2011" isimli yeni albümünü müzik marketlere sunuyor. Albümünde daha önce Aşkın Nur Yengi'nin seslendirdiği "Haydi Git" ve Suat Sayın klasiği "Artık Sevmeyeceğim"i seslendiren Ebru Polat, 2010 yazında coverladığı "Mutlu Ol Yeter" isimli şarkıya da yeni albümünde yer verdi.

Albümün ilk klibi, söz ve müziği Güven Baran'a ait "Sen Sağ Ben Selamet" isimli şarkısına çekti.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.