Arama

Agah Akkuş

Güncelleme: 3 Şubat 2012 Gösterim: 2.565 Cevap: 2
DERUNİ - avatarı
DERUNİ
Ziyaretçi
29 Mart 2011       Mesaj #1
DERUNİ - avatarı
Ziyaretçi
Agah AKKUŞ

Sponsorlu Bağlantılar

images?qtbnANd9GcS3ZQbTqvi0wty67e2CmRLv8jxgSx0kY1kWKTpxlFpV asGpURq6g

1963 Bayburt doğumlu Agah Akkuş 1980 yılında Arif Sağ müzik okulunda Müzik eğitimine başlamıştır..Bağlama branşında eğitimine beş yıl devam ettikten sonra 1990 da kendi müzik okulunu açarak bu yolda birçok öğrenciye müzik alanında ışık tutmuştur.Yıllarca süren beste çalışmalarını derleyip iki albüm çalışmasıyla türkü severlerin beğenisine sunmuştur.Ayrıca bir çok Sanatçıya da bağlamasıyla eşlik etmiştir.
2000 yılında Milli Eğitim Bakanlığı çatısı altında Özel Agah Akkuş Özen Müzik Kursu ünvanı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Her bireyin kendisi için yapacağı en güzel şey ,bir enstrüman çalmaktır. Unutmayalım ki : Karanlıklar Sanatla aydınlanır.

Bayburt 69 . com BAYBURT İLİNİN EN BÜYÜK WEB SİTESİ
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Biyografi Konusu: Agah Akkuş nereli hayatı kimdir.
DERUNİ - avatarı
DERUNİ
Ziyaretçi
3 Şubat 2012       Mesaj #2
DERUNİ - avatarı
Ziyaretçi
wp8934c1df 0f

Sponsorlu Bağlantılar

1990 Yılında faaliyete geçen ve 2002 yılında Milli Eğitim Bakanlığı çatısı altında kurumlaşan Özel Agah Akkuş Özen Müzik Kursu Avcılar Marmara caddesinde 21 yıldır eğitim faaliyetlerini yürütmektedir. Asıl hedefimiz topluma akademik seviyede kaliteli bireyler kazandırmaktır.

Faaliyetlerimiz arasında Nota Solfej, Bağlama, Keman, Gitar, Piyano, Org, UD, Konservatuara hazırlık ve Şan eğitimi yer almaktadır
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
woltka1001 - avatarı
woltka1001
Ziyaretçi
3 Şubat 2012       Mesaj #3
woltka1001 - avatarı
Ziyaretçi
Güzel bir paylaşım ellerine sağlık.