Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Uğur Işılak

Bu konu Müzik tr forumunda KisukE UraharA tarafından 29 Eylül 2006 (03:34) tarihinde açılmıştır.
78707 kez görüntülenmiş, 1 cevap yazılmış ve son mesaj 26 Mayıs 2007 (20:01) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 29 Eylül 2006, 03:34

Uğur Işılak kimdir, nereli, hayatı.

#1 (link)
!..............!
KisukE UraharA - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar
Uğur Işılak 15.11.1971 yılında Almanya'nın Neviges şehrinde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Almanya'da tamamladıktan sonra
Açık Öğretim İktisat Fakültesinde öğrenimine devam etti. Çocukluğunu, Almanya'nın Neviges şehrinde geçiren sanatçı, daha sonra ailesiyle birlikte Gelsenkirchen şehrine taşındı. Henüz çocukluk yıllarında, şiire ve şairlere olan merakı ile sekiz yaşlarında ilk şiirlerini yazmaya başladı. Oniki yaşlarında ağabeyi Abdullah Işılak'tan, bağlama çalmayı öğrendi. Bağlamada ustalaşmasıyla birlikte, genelde halk edebiyatı normlarında yazdığı şiirlerini, onüç yaşında bestelemeye başladı ve ilk albümünü 1988 yılında dinleyicinin beğenisine sundu. Albümün promosyonuyla beraber Avrupa'nın muhtelif yerlerinde konser verdi. Kendi kaset çalışmalarını devam ettirmek amacıyla 1990 yılında Almanya'da ses kayıt stüdyosu kurarak aranje ve
tonmaisterlik yeteneklerini de geliştirdi. Yaklaşık 15 yıllık profesyonel sanat hayatında, sözü ve müziği kendisine ait olan 250'ye yakın eser ve
titizlikle elediği yüzlerce şiir ortaya koydu.

ugurisilak.org

Bir taraf olan bertaraf olur (ugur isilak)

Albümleri

Dönen Alçak Olsun

Yürüyelim Yigitler

Söyleyeceklerim Var...

Yıldırım Gibi

Ben Ağlarsam Kıyamet Kopar

Kalabalık Yalnızlara & Ozanca

Sil Baştan

Uğur Işılak - Adım Mehmet

İmanımdır tek silahım
Koşarım adım mehmet
Aşılmayan engelleri
Aşarım adım adım mehmet

Adım mehmet şanım mehmet
Bayrağımda kanım mehmet

Anadolu kucağında
Her köşe her bucağında
Peygamberin ocağında
Pişerim adım mehmet

Aşık olmuşum hilale
İlelebettir bu hale
İstikballe istiklale
Koşarım mehmet adım

Adım mehmet şanım mehmet
Bayrağımda kanım mehmet

Ölüm ölümsüzlük cana
Şahadet kutsal mana
Ruhum sığmıyor cihana
Taşarım adım mehmet.
Sponsorlu Bağlantılar
Son Düzenleyen KisukE UraharA; 24 Ocak 2008 @ 20:08.
Rapor Et
Eski 26 Mayıs 2007, 20:01

Uğur Işılak

#2 (link)
Sedef 21
Ziyaretçi
Sedef 21 - avatarı
uurlak0od
Sponsorlu Bağlantılar
Son Düzenleyen NihLe; 28 Mayıs 2007 @ 09:35.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.111 saniyede (55.50% PHP - 44.50% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 05:19
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi