Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Justin Bieber

Gösterim: 179.273 | Cevap: 3 Justin Bieber nereli, hayatı, kimdir.
25
 • 8 Gönderen T_walkeR
 • 3 Gönderen RuffRyders
 • 1 Gönderen Finn and Jake
 • 1 Gönderen Candy_Girl
T_walkeR
26 Mart 2010 10:13   |   Mesaj #1   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Justin Bieber (Justin Bieber Kimdir? - Justin Bieber Hakkında)

Justin Bieber
Vikipedi, özgür ansiklopedi

Justin Drew Bieber, 1 Mart 1994 Kanada doğumlu şarkıcı. Şuanda da Atlanta'da yaşıyor. Kariyerine Youtube ile başladı, buraya Chris Brown'ın With You parçasını coverlayıp siteye yükleyerek ilgi çekmiştir ve Scooter Braun tarafından keşfedilmiştir. Justin Bieber'ın ilk Single'ı One Time oldukça iyi bir çıkış yakalamış ve One Less Lonely Girl single ile birlikte Kanada Hot 100 de 15 e, Bilboard Hot 100 de ise ilk 20 ye girme başarısı elde etmiştir.
Bieber'ın ilk albümü "My World" 17 Kasım 2009 da çıkmıştır. Ayrıca 3. Single olarak Favorite Girl ya da Love Me şarkısını yayımlamayı planlamaktadır.
Daisy-BT, ThinkerBeLL, LaSalle ve 5 kişi bu mesajı beğendi.
Son düzenleyen Safi; 23 Ekim 2015 02:12
4 Nisan 2011 12:47   |   Mesaj #2   |   
RuffRyders - avatarı
MsXLabs Üyesi
Çengelköy

59.525
9.705 mesaj
Kayıt Tarihi:Üyelik: 16-09-2007

Cvp: Justin Bieber

YouTube'da en nefret edilen video!
Justin Bieber'ın 'Baby' adlı video klibi YouTube'ta 1 milyon 150 bin 340 oyla en nefret edilen video seçildi. Klip aynı zamanda YouTube'da en çok izlenen video rekorunu kırmıştı.


YouTube'da en nefret edilen video, kullanıcıların oylarıyla seçildi. 1994 doğumlu Kanadalı pop yıldızı Justin Bieber'in "Baby" adlı klibi 1 milyon 150 bin 340 kişinin nefretini kazandı. Video için yapılan 4 milyonu aşkın yorumda Bieber tartışıldı ve eleştirildi.

Ancak "Baby" klibi Youtube'da en çok izlenen video rekorunu da kırmıştı.

Nefret listesinde Bieber'ı "Friday" klibiyle 1 milyon 095 bin 855 oyla Rebecca Black izliyor.

Bieber'in kariyeri, YouTube'a koyduğu videoların 2008 yılında Scoot Braun tarafından keşfedilmesiyle başlamıştı.

Bieber 2010 yılı Amerikan Müzik Ödülleri'nde “Yılın Sanatçısı”, “Yılın Pop/Rock Albümü”, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı” ve “Yılın En İyi Pop/Rock Erkek Sanatçısı”, 2010 yılı MTV Video Müzik Ödülleri'nde “En İyi Yeni Sanatçı” ve 2010 yılı MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde “Yılın Erkek Sanatçısı” ödülünü kazanmıştı.

T_walkeR, Finn and Jake ve jasmin_yasemin bu mesajı beğendi.
Son düzenleyen Safi; 23 Ekim 2015 02:12
20 Ekim 2011 18:58   |   Mesaj #3   |   
Finn and Jake - avatarı
MOD Adventure Time
İzmir

9.185
10.505 mesaj
Kayıt Tarihi:Üyelik: 23-11-2010

Justin Bieber Hakkında

Justin Bieber
Vikipedi, özgür ansiklopedi
23 Nisan 2011 Endonezya Konseri
686px Justin Bieber 2011
 • Doğum adı: Justin Drew Bieber
 • Unvanı: Justyy, JBiebs, BieberCash, JB
 • Doğum: 1 Mart 1994
 • Meslekler: Şarkıcı, Sözyazarı
 • Köken: Stratford, Ontario, Kanada
 • Çalgılar: Vokal, gitar, piyano, perküsyon, trompet
 • Tarzlar: Pop, Modern R&B
 • Resmî sitesi: JustinBieber.com
Justin Drew Bieber, Kanadalı pop, modern R&B sanatçısı.
Kariyeri, video paylaşım sitesi Youtube'a koyduğu videoların 2008 yılında Scoot Braun tarafından keşfedilmesiyle başladı. Daha sonraları Braun, Justin Bieber'ın menajeri olmuştur. Braun Atlanta'da, Bieber ve R&B sanatçısı Usher tanıştırmış ve Bieber Usher ve Scoot Braun'nun ortak şirketi Raymond Braun Media Group (RBMG) ile anlaşma imzalamış, ardından Island Records ile albüm kontratı yapmıştır.

Justin Bieber'ın ilk single'ı One Time oldukça iyi bir çıkış yakalamış ve One Less Lonely Girl single ile birlikte Kanada Hot 100'de 15'e, Bilboard Hot 100'de ise ilk 20'ye girme başarısı elde etmiştir. Bieber'ın ilk albümü "My World" 17 Kasım 2009'da çıkmıştır. Ayrıca 2. devam albümü "My World 2" büyük başarı yakalamış, albümden çıkan ilk single Baby uluslararası başarı elde etmiştir, Baby klibi ile dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube'da en çok izlenen video rekorunu kırmıştır. 2010 yılı Amerikan Müzik Ödülleri'nde “Yılın Sanatçısı”, “Yılın Pop/Rock Albümü”, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı” ve “Yılın En İyi Pop/Rock Erkek Sanatçısı”, 2010 yılı MTV Video Müzik Ödülleri'nde “En İyi Yeni Sanatçı” ve 2010 yılı MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde “Yılın Erkek Sanatçısı” ödülünü kazanmıştır.

Çocukluğu
Bieber 1 Mart, 1994'te, Stratford, Ontario'da doğdu. Annesi Pattie Mallete, ona hamile kaldığında 18 yaşındaydı. Geliri az birçok işte çalışan Mallete, Bieber'ı tek başına yetiştirdi. Yine de, Bieber babası Jeremy Bieber'la iletişimini kesmedi. Büyürken, Bieber kendi kendine piyano, bateri, gitar ve trompet çalmayı öğrendi. 2007'nin sonlarında, 12 yaşındayken, Bieber bir yerel şarkı yarışması için Ne-Yo'nun "So Sick" şarkısını söyledi ve ikinci geldi. Mallette arkadaşları ve ailesinin görmesi için YouTube'a performansının videosunu koydu. Siteye Bieber'ın değişik R&B şarkılarını söylediği videoları koymaya devam etti ve Bieber'ın sitedeki popülerliği arttıkça arttı.

Değişik bir şarkıcının videolarını ararken, Scooter Braun, So So Def'in eski pazarlama yöneticisi, yanlışıkla Bieber'ın videolarından birine tıkladı. Etkilenen Braun, Bieber'ın gösteri yaptığı tiyatroyu buldu, Bieber'ın okulunun yerini tespit etti ve en sonunda Mallette'le irtibata geçti. Mallette isteksizdi; şöyle dua ettiğini hatırladı, "Tanrı'm, onu sana verdim. Bana bir Hıristiyan adam, bir Hıristiyan plak şirketi gönderebilirsin!" Yine de, kilisenin yaşlılarıyla dua ettikten ve onların desteğini kazandıktan sonra, Braun'un o zamanlar 13 yaşında olan Bieber'ı Atlanta,Georgia'ya demo kaydetmek için götürmesine izin verdi. Gittikten bir hafta sonra, Bieber 2008 yılında Island Records'la anlaşma yapmasıyla sonuçlanan, Island Def Jam Group'ta bir seçme ayarlayan R&B şarkı yazarı/şarkıcı Usher'a şarkı söyledi. Justin Timberlake'in de Justin'le anlaşma yapmaya çalıştığı söylendi, ama o Usher'la kontrat imzalamayı seçti. Bieber ve annesi Atlanta'ya, Usher ve Braun'un da oturdukları yere, kariyerinin temelini atmak için taşındılar.
jasmin_yasemin bu mesajı beğendi.
Candy_Girl
13 Ocak 2012 16:57   |   Mesaj #4   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: Justin Bieber

Justin Bieber
Justin Drew Bieber , 1 Mart 1994 Kanadalı pop,modern R&B sanatçısı. Kariyeri, video paylaşım sitesi Youtube’a koyduğu videoların 2008 yılında Scoot Braun tarafından keşfedilmesiyle başladı. Daha sonraları Braun Justin Bieber’ın menejeri olmuştur. Braun Atlanta’da, Bieber ve R&B sanatçısı Usher tanıştırmış ve Bieber Usher ve Scoot Braun’nun ortak şirketi Raymond Braun Media Group (RBMG) ile anlaşma imzalamış,[8]ve ardından Island Records ile albüm kontratı yapmıştır.
3Cimg20src” alt=”" />
Justin Bieber’ın ilk Single’ı One Time oldukça iyi bir çıkış yakalamış ve One Less Lonely Girl single ile birlikte Kanada Hot 100 de 15 e, Bilboard Hot 100 de ise ilk 20 ye girme başarısı elde etmiştir.Bieber’ın ilk albümü “My World” 17 Kasım 2009 da çıkmıştır. Ayrıca 2. devam albümü “My World 2″ büyük başarı yakalamış, albümden çıkan ilk single Baby uluslararası başarı elde etmiştir, Baby klibi ile dünya’nın en büyük video paylaşım sitesi Youtube’de en çok izlenen video rekorunu kırmıştır. 2010 yılı Amerikan Müzik Ödülleri’nde “Yılın Sanatçısı”, “Yılın Pop/Rock Albümü”, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı” ve “Yılın En İyi Pop/Rock Erkek Sanatçısı”, 2010 yılı MTV Video Müzik Ödülleri’nde “En İyi Yeni Sanatçı” ve 2010 yılı MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde “Yılın Erkek Sanatçısı” ödülünü kazanmıştır.
jasmin_yasemin bu mesajı beğendi.
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:
Mesaj:
Önceki Konu Sonraki Konu

Justin Bieber benzer konular

Justin Bieber - Nothing Like Us
http://www.numberone.com.tr/tr/thumbnail.php?file=Justin_Bieber_I_Would_353582542.jpg&size=article_small Justin Bieber - Nothing Like Us - Lyrics Lately I've been thinkin', thinkin' 'bout what we had I know it was hard, it was all that we knew, yeah. Have you been drinkin', to take all...
Forum: Yabancı Şarkı Sözleri Cevap: 0
Son Mesaj: 25 Ocak 2013 11:12
Justin Bieber - Up
Up It's a big big world (World), It's easy to get lost in it, You've always been my girl, Oh, And i'm not ready to call it quits, We can make the sun shine in the moon light, We can make the grey clouds fill the blue skies, I know it's hard, Baby believe me...
Forum: Yabancı Şarkı Sözleri Cevap: 0
Son Mesaj: 26 Mart 2010 16:08
Justin Bieber - That Should Be Me
That Should Be Me Mmmmmmm Everybodys laughin in my mind Rumors spreadin about this other guy Do you do what you did when you did with me Does he love you the way i can Did you forget all the plans that you made with me Cuz baby i didnt
Forum: Yabancı Şarkı Sözleri Cevap: 0
Son Mesaj: 26 Mart 2010 16:07
Justin Bieber - Never Let You Go
Never Let You Go oohhh noo, ohh noo, ohhh they say that hate has been sent so let loose the talk of love before they outlaw the kiss baby give me one last hug theres a dream that i've been chasing
Forum: Yabancı Şarkı Sözleri Cevap: 0
Son Mesaj: 26 Mart 2010 15:56
Justin Bieber - I'll Be
I'll Be The strands in your eyes That color them wonderful Stop me was stealing my breath The emeralds from mountains The thrust toward the sky Never revealing their depth Tell me That we belong together
Forum: Yabancı Şarkı Sözleri Cevap: 0
Son Mesaj: 26 Mart 2010 15:52
 
Sayfa 0.234 saniyede 9 sorgu ile oluşturuldu