Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bebe

Bu konu Müzik ww forumunda estudiantes tarafından 2 Kasım 2007 (22:42) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
5653 kez görüntülenmiş, 3 cevap yazılmış ve son mesaj 22 Ocak 2014 (14:31) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 2 Kasım 2007, 22:42

Bebe kimdir, nereli, hayatı.

#1 (link)
estudiantes
Ziyaretçi
estudiantes - avatarı
Bebe, İspanyol müzisyen. 9 Mayıs 1978 tarihinde Nieves Rebolledo Vila olarak Valensiya, İspanya'da doğdu. Ailesi Suberina isimli bir folk müzik grubunun üyesiydi ve bu sayede müzikle iç içe büyüdü. İlk gitarını 11 yaşında eline aldı. Cabeza de Toro adlı bir barda sahneye çıktı. 1996'da tiyatro eğitimi almak için Madrid'e gitti. 2001'de Extremadura'da yapılan bir müzik yarışmasında ödül aldı.Sanatçı büyük başarıyı 2004 yılında çıkardığı Pafuera Telarañas ile yakaladı. Bu albümle 2005 Latin Grammy ödülleri'nde "en iyi yeni sanatçı" ödülünü aldı, ve uluslararası üne kavuştu. Ayrıca Premios de la Música 2006'da Malo "en iyi şarkı adayı" oldu. Diskografi [değiştir]Pafuera Telarañas, 2004 Müziğe ara verdi [değiştir]25 Haziran 2006'da Bebe Pafuera Telerañas'ın şimdilik çıkış ve veda albümü olarak kalmaya devam edeceğini, çünkü bir süre sahnelere ara vermek istediğini açıkladı. Bebe "Bir diskografi oluşturmam için istek olsa da, şimdilik yeni bir CD çıkarmayı düşünmüyorum. İki yıldan fazla süredir aynı albüm ile devam ediyorum ve henüz işim bitmedi." dedi. Sanatçı ABD ve Meksika turnesine devam ediyor.
Rapor Et
Reklam
Eski 15 Mart 2008, 15:50

Bebe

#2 (link)
!..............!
KisukE UraharA - avatarı
Bebe
04
Diskografi
  • Pafuera Telarañas, 2004
Müziğe ara verdi

25 Haziran 2006'da Bebe Pafuera Telerañas'ın şimdilik çıkış ve veda albümü olarak kalmaya devam edeceğini, çünkü bir süre sahnelere ara vermek istediğini açıkladı. Bebe "Bir diskografi oluşturmam için istek olsa da, şimdilik yeni bir CD çıkarmayı düşünmüyorum. İki yıldan fazla süredir aynı albüm ile devam ediyorum ve henüz işim bitmedi." dedi. Sanatçı ABD ve Meksika turnesine devam ediyor
Rapor Et
Eski 7 Mayıs 2008, 16:24

Bebe

#3 (link)
eXcaLLaNT
Ziyaretçi
eXcaLLaNT - avatarı
105326910_ab181f4888BE&BE
Rapor Et
Eski 22 Ocak 2014, 14:31

Bebe

#4 (link)
Beşer
Just fly - avatarı
115338-33360

237943
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.135 saniyede (66.50% PHP - 33.50% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 01:26
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi