Arama

Bebe

Güncelleme: 22 Ocak 2014 Gösterim: 7.436 Cevap: 3
estudiantes - avatarı
estudiantes
Ziyaretçi
2 Kasım 2007       Mesaj #1
estudiantes - avatarı
Ziyaretçi
Bebe, İspanyol müzisyen. 9 Mayıs 1978 tarihinde Nieves Rebolledo Vila olarak Valensiya, İspanya'da doğdu. Ailesi Suberina isimli bir folk müzik grubunun üyesiydi ve bu sayede müzikle iç içe büyüdü. İlk gitarını 11 yaşında eline aldı. Cabeza de Toro adlı bir barda sahneye çıktı. 1996'da tiyatro eğitimi almak için Madrid'e gitti. 2001'de Extremadura'da yapılan bir müzik yarışmasında ödül aldı.Sanatçı büyük başarıyı 2004 yılında çıkardığı Pafuera Telarañas ile yakaladı. Bu albümle 2005 Latin Grammy ödülleri'nde "en iyi yeni sanatçı" ödülünü aldı, ve uluslararası üne kavuştu. Ayrıca Premios de la Música 2006'da Malo "en iyi şarkı adayı" oldu. Diskografi [değiştir]Pafuera Telarañas, 2004 Müziğe ara verdi [değiştir]25 Haziran 2006'da Bebe Pafuera Telerañas'ın şimdilik çıkış ve veda albümü olarak kalmaya devam edeceğini, çünkü bir süre sahnelere ara vermek istediğini açıkladı. Bebe "Bir diskografi oluşturmam için istek olsa da, şimdilik yeni bir CD çıkarmayı düşünmüyorum. İki yıldan fazla süredir aynı albüm ile devam ediyorum ve henüz işim bitmedi." dedi. Sanatçı ABD ve Meksika turnesine devam ediyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Biyografi Konusu: Bebe nereli hayatı kimdir.
KisukE UraharA - avatarı
KisukE UraharA
VIP !..............!
15 Mart 2008       Mesaj #2
KisukE UraharA - avatarı
VIP !..............!
Bebe

Sponsorlu Bağlantılar
Diskografi
  • Pafuera Telarañas, 2004
Müziğe ara verdi

25 Haziran 2006'da Bebe Pafuera Telerañas'ın şimdilik çıkış ve veda albümü olarak kalmaya devam edeceğini, çünkü bir süre sahnelere ara vermek istediğini açıkladı. Bebe "Bir diskografi oluşturmam için istek olsa da, şimdilik yeni bir CD çıkarmayı düşünmüyorum. İki yıldan fazla süredir aynı albüm ile devam ediyorum ve henüz işim bitmedi." dedi. Sanatçı ABD ve Meksika turnesine devam ediyor
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 22 Ekim 2015 20:14
Gerçekçi ol imkansızı iste...
eXcaLLaNT - avatarı
eXcaLLaNT
Ziyaretçi
7 Mayıs 2008       Mesaj #3
eXcaLLaNT - avatarı
Ziyaretçi
105326910 ab181f4888BE&BE
Just fly - avatarı