Arama

Windows'u Lisanslı Hale Getirmek

Güncelleme: 3 Temmuz 2013 Gösterim: 55.566 Cevap: 3
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
29 Mart 2007       Mesaj #1
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Windows'u lisanslı hale getirme nasıl yapılır?
Windows 7 nasıl lisanslı hale getirilir?

Sponsorlu Bağlantılar
MsXlabs.org

Not: Konuda kesinlikle serial verilmemiştir. Önceden illegal olan lisansı, satın aldığınız lisans paketi ile değiştirmek için anlatılmıştır.

1) Net ile bağınız kalmasın. Bağlantıyı kesin.

2) Başlat--> Çalıştır--> regedit komutunu girelim.

3) HKEY_LOCAL_MACHINE--> SOFTWARE--> Microsoft--> Windows NT--> CurrentVersion--> WPAEvents anahtarını acın sağ taraftan OOBEtimer cift tiklayın. FF değerini verip çıkın.

4) Başlat--> Çalıştır--> regedit ( %systemroot%/system32/oobe/msoobe.exe /a )komutunu verin.

5) Karşınıza gelecek pencerede seçeneklerden müsteri hizmetlerine telefon etmek istiyorum'a tıklayın ve ''ileri''ye basın.Anahtarini Değiştire basın ve Satın Aldığınız Lisans Peketindeki Ürün Anahtarini giriniz. Artık burdan çıkın.

6) HKEY_LOCAL_MACHINE--> SOFTWARE--> Microsoft--> Windows NT--> CurrentVersion--> WPAEvents'a tekrar gidin ve OOBE timer a tekrar tıklayın, önceden girmiş olduğumuz FF değerini silin.

7) Baslat--> Çalıstır--> regedit ( %systemroot%/system32/oobe/msoobe.exe /a) tekrar girin ve ürünün aktif olduğuna dair yazıyı göreceksiniz...

Son düzenleyen _VICTORY_; 3 Temmuz 2013 22:20 Sebep: Düzenlendi.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
10 Temmuz 2007       Mesaj #2
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
faruk84 adlı kullanıcıdan alıntı

sölediğin yolların hepsini uyguladım daha sonra etkinleşritildi diye uyarıda geliyor ama medeia player 11 kurmak istediğimde bu windows kopyası orjinal değildir uyarısını alıyorum yardımcı olursan sevinirim...

Demek oluyor ki korsan lisans kullanıyorsunuz. Google'dan bulunan adı geçen orjinal windows serialleri bir müddet sonra kara listeye giriyor ve dolayısıyla etkisiz hale geliyor. Yapmanız gereken ya orjinal bi yazılım almalısınız, ya da yine google'dan geçerli bir xp seriali bulmalısınız.
Sponsorlu Bağlantılar

NOT: Sitemizde crack, serial vb. şeylerin yayınlanması yasaktır.

Alıntı
faruk84 adlı kullanıcıdan alıntı

bütün yolu takip ediyorum windows zaten etkinleştirildi diyor ama wmp 11 i yüklemeye çalıştığımda orjinalkopyası değildir diyor (bide bu çıkın dediğiniz yerleri alta iptal bide tamam seçeneklerini görebiliyorum hangisiyle çıkacağım hakkında bilgiyide verirseniz memnun olurum ...

Eğer bilgisayarında lisans etiketi varsa yeniden kurup telefonla etkinleştirmelisin büyük ihtimalle tanıdığın akıllı biri kendi bilgisayarında kullanmıştır yeniden kurup telefonla etkinleştirirken zaten görüştüğün kişi sana başka bi bilgisayarda kullanıp kullanmadığını sorar "hayır sadece bu bilgisayarda kullanıyorum donanım değişikliği yapılmadı" dersin
Son düzenleyen _VICTORY_; 3 Temmuz 2013 22:24
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
murat tecer - avatarı
murat tecer
Ziyaretçi
29 Nisan 2008       Mesaj #3
murat tecer - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar.
windosunuzun orjinal olup olmadığını anlamak icin yapmanız gereken
Microsoft Genuine Advantage Diagnostic Tool çalıştırıp genuıne validation stadus yazan yerin
yeşil olması gerekmektedir. eğer burası kırmızı ise win orjinal değildir.
Bu işin kesin çözümü var ama bunu burda paylaşmamız mümkün değil.

Windows unuzu kontrol etmek için link tıklayın
burada

Alıntı
metrix14 adlı kullanıcıdan alıntı

legal xp varya bütün bunlara on çeker anında lisanslı hale geliyor microsoft,un sitesine bile girip doğruluyor microsoft ürünlerini yüklemeye izin veriyor

merhaba,
Benim eklediğim sayfada legal xp nin doğrulama sayfası,
Forum kuralların dan dolayı tamamını ilave edemedim.

Sevgiyle kalın.
Son düzenleyen _VICTORY_; 3 Temmuz 2013 22:31
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
1 Kasım 2008       Mesaj #4
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tarık_07 adlı kullanıcıdan alıntı

legali nasıl indircem yaaw

Google'den İndirin, "Windows XP Legal" Arama Yapın Gerisi Sana Kalmış :skull: