MsXLabs
Sayfa 1 / 16

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Sosyal Ağlar (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/)
-   -   MSN Şifre Kırma (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/124663-msn-sifre-kirma.html)

NeutralizeR 28 Şubat 2008 18:20

- MSN şifre kırma programı var mıdır?
Hayır, böyle bir program bulunmamaktadır. Üç yaygın şekilde MSN-Hotmail şifreleriniz çalınabilir:
Sahte bir Hotmail giriş sayfasına e-mail adresinizi ve şifrenizi yazmanız, bilgisayarınızın hack'lenmesi, size gelen ve güvenilir olmayan bir e-mail'deki bağlantıya tıklamanız.

E-Mail (MSN) - Şifre/Hesap Kurtarma

hellboy726 2 Mart 2008 22:23

Eğer böyle bir program olsaydı, piyasada messenger sahibi insan kalmazdı.

Şu websitede, böyle birşeyin olduğunu idda ediyor, ve Sizlerin güvenliğini riske atıyor ve size virüs bulaştırıyor..

MSN Kırıcı Sahtekarlığı

asla_asla_deme 2 Mart 2008 22:37

tılsım 10 Mart 2008 12:07

... biri pc me girip msn mi aldı kim aldıgı bile bilmiyorum daha işim cok zor böle bi program olsaydı iyi olurdu herhalde =)

DjTiesto 11 Mart 2008 01:52

Alıntı:

tılsım adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 969486)
off manyagın biri pc me girip msn mi aldı kim aldıgı bile bilmiyorum daha işim cok zor böle bi program olsaydı iyi olurdu herhalde =)

ÖLe birşey bulursan bızede gonder :D:D

ahmetgns 17 Mart 2008 09:30

Alıntı:

kawaimasu adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 977151)
bunu ben yapıyorum ama ne gerek var sadece ego tatmın etmek ıcın baska bıse deıl yane

hackerlık guzel yanları da var ama bulasmayın sonu ıyı deıl bana sorarsanız ben sadece benden yardım ısteyenlere yardım edıyorum yanı sıfresı caldıranlar basta olmak uzere ayrıca C-W de calısıyorum bılmem anlatabıldım mı

Yardım isteyen kişinin şifresini çaldıran mı yoksa başka birinin şifresini çalmak isteyen mi olduğunu nasıl ayırdediyorsun :P

ertugrulkilic 17 Mart 2008 11:20

merak ettiğim için bi baktım ama bu tür sitelerde genellikle kullanıcıların adı ve şifreleri isteniyo ve bence de bunlar da tuzak dikkat etmek lazım !

fıstık esma 28 Mart 2008 16:48

Alıntı:

NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 957136)
- MSN şifre kırma programı var mıdır?
Hayır, böyle bir program bulunmamaktadır. Üç yaygın şekilde MSN-Hotmail şifreleriniz çalınabilir:
Sahte bir Hotmail giriş sayfasına e-mail adresinizi ve şifrenizi yazmanız, bilgisayarınızın hack'lenmesi, size gelen ve güvenilir olmayan bir e-mail'deki bağlantıya tıklamanız.

şiy msn e şifresi değiştirmeyi anlatır mısın ve teşekürler:D

msn e şifresi değiştirme yi lütfen .............:sopa:

ya msn e şifresi değiştirmeyi anlatır mısınız?:broken:

NeutralizeR 28 Mart 2008 17:08

Alıntı:

fıstık esma adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 993526)
şiy msn e şifresi değiştirmeyi anlatır mısın ve teşekürler:D

msn e şifresi değiştirme yi lütfen .............:sopa:

ya msn e şifresi değiştirmeyi anlatır mısınız?:broken:

MSN Şifre Değiştirme - MSN Parolanızı Değiştirin

jacal01 7 Nisan 2008 00:04

arkadaşlar benim msn adresimi çalmışlar ne yapabilirim? nasıl geri alabilirim nasıl alıyorlar madem öyle bişey yok ise?

Saat: 11:57
Sayfa 1 / 16

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık