MsXLabs
Sayfa 1 / 2

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Hotmail adresimi nasıl geri alabilirim? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/208480-hotmail-adresimi-nasil-geri-alabilirim.html)

Ziyaretçi 7 Kasım 2008 16:41

ben hotmail adresi alıyorum fakat sürekli hata veriyor ve tekrar deneyiniz diyor.
geçen gün arkadaşım adres aldı fakat ben alamıyorum bu kendi bilgisayarımdan mı kaynaklanıyor??

Nisyan-ı Bâtın 7 Kasım 2008 16:59

Yakın zamanda(dün gece) yeni bir hotmail hesabı aldım,bir sorunla karşılaşmadım.Siz ne tür bir hatayla karşılaştınız?

kompetankedi 7 Kasım 2008 17:00

Aldıgınız hata mesajı nedir. Konu hakkında ayrıntılı bilgi vermelisiniz

T_walkeR 4 Şubat 2009 08:04

HOTMAIL Bazen Hata veriyor....

sevemedim 26 Haziran 2009 09:09

msn adresimi in şifresini kaybetim nasıl alabilirim

Misafir 2 Eylül 2009 20:47

hotmail yazcam yere hotmil yazmışım nasıl düzeltirim
Alıntı:

yeni hotmail adres alma

Misafir 16 Eylül 2009 10:17

hotmail adresimi caldilar vede tehdit ediliyor yakinlarim bana yardim edin lutfen

Misafir 25 Ekim 2009 02:36

benim msn de biri var suan msn acık kim ldugu belli bile değil nasıl yapacam bimiyorum acil yardım

wewe 19 Kasım 2009 15:51

MSN'imi nasıl geri alabilirim?

piskopat bir erkek arkadaşım wardı ayrıldm ama peşimi bırakmıyor sürekli baskı we tehtit ediyor dawa açmamıza ragmen herhengi bişi olmadı onun bu saçmalıkları yüzünden ünvrstmi bırakmak zorunda kaldım çawremde hiç bir arkadaşımı bırakmadı kimseyle konuşamıyorum ewden çıkamıyorum tanıdıgım kim warsa akrabam arkadaşm komşularm arayıp yaşadgmız şeyleri kendi tabiriyle olur olmadk şekilde anlatıp beni herkese rezil ediyor bunalımdayım ve napacagmı bilmiyorum ayrıca face ve msnimide çaldı geri alamıyorum resmler ekleyip benm adıma herkesle konuşuyor msnimi geri almam konusunda bana yardım edecek birileri olursa sewinirim bide tabi bana sıkılmamam konusunda yardmcı olacak benmle konuşacak arkadaşlar.

CrasHofCinneT 19 Kasım 2009 20:22

Alıntı:

wewe adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1572535)
piskopat bir erkek arkadaşım wardı ayrıldm ama peşimi bırakmıyor sürekli baskı we tehtit ediyor dawa açmamıza ragmen herhengi bişi olmadı onun bu saçmalıkları yüzünden ünvrstmi bırakmak zorunda kaldım çawremde hiç bir arkadaşımı bırakmadı kimseyle konuşamıyorum ewden çıkamıyorum tanıdıgım kim warsa akrabam arkadaşm komşularm arayıp yaşadgmız şeyleri kendi tabiriyle olur olmadk şekilde anlatıp beni herkese rezil ediyor bunalımdayım ve napacagmı bilmiyorum ayrıca face ve msnimide çaldı geri alamıyorum resmler ekleyip benm adıma herkesle konuşuyor msnimi geri almam konusunda bana yardım edecek birileri olursa sewinirim bide tabi bana sıkılmamam konusunda yardmcı olacak benmle konuşacak arkadaşlar.

Merhaba. Hacklenen mail adresinizi aşağıdaki adresdeki yönlendirmeleri yaparak alabilirsiniz, facebook için facebook yöneticilerine mail atınız şahsi sorunlarınız için arkadaşlık sistemlerini kullanınız. Yardımlarımız bu şekilde olabilir size geçmiş olsun.

Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)

Saat: 18:30
Sayfa 1 / 2

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık