MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Bilgisayarın renk düzeyini nasıl ayarlarım? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/209826-bilgisayarin-renk-duzeyini-nasil-ayarlarim.html)

Ziyaretçi 12 Kasım 2008 21:04

bilgisayarın renk düzeneyini isteğimizegöre nasıl yapıcaz

Keten Prenses 12 Kasım 2008 21:10

''Bilisayarım''a sağ tıklayıp özellikler sekmesine tıklayın açılan pencereden ''gelişmiş''i seçin buradan ''Performans başlığı''nın sağındaki ''Ayarlar''ı tıklayın açılan pencereden istediğiniz ayarlara ulaşmanız mümkün.

_EKSELANS_ 10 Şubat 2013 10:01

BİLGİSAYARDA RENK AYARLARI

Masaüstü > Sağ Tık > Özellikler > Görünüm > Gelişmiş > Efektler penceresindeki aşağıda resimde işaretlediğim seçeneği Standart olarak ayarlayınız.

ak
Ekstra Bilgiler:
Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2112507)
slm ben pc ye format attırdım ancak çözünürlüğüm 1600x1200 den yukarı çıkmıyor özelliklerde de gözükmüyor ekranım da phlips 220e daha önce 1920x1200 ile oyunlarımı oynuyordum modvarfare2 online oynuyorum ancak artık açılmıyor video formatını 1920 ye 1080 yapın diyor ana menümde berbat durumda buhulu gözüküyor yardım edermisiniz

Alıntı:

me_myself adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2112551)
Sanıyorum monitörünüz tüplü.Bu tür monitörler bir süre kullanınca yeşil bir hal alırlar.Bunu geçirmek için bilgisayarın 2.5 saat kadar açık kalması lazım.Kapattığında yine eski hale dönecektir.Ben de eskiden tüplü kullanıyorudum ve bu olayı yaşadım.Kökten bir çözüm istiyorsan yeni bir monitör satın almalısın...

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2137335)
yaaa benim bilgisayarın rengi hafif pembe oldu ve aradada yeşil oluyo yeşil oluncada bişey gözükmüyo nasıl yapabilirim

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2377980)
benim p.c acdgmda rengi soluk nasıl giderebilirim

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2435652)
yaa arkadaşlar benim pc windows xp renkleri deişti birden ekranım büyüdü renk deişti fotoraflar filann deişik renklerde koyumsu gibi gri gibi interntten foto bile bakamıyorummm lütfennn yardımmm....

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2463228)
kardeşler derdime bi çare bulun!! bilgisayarı 256 renk çalıştır dedim berbat oldu bunu nasıl düzelte bilirim aynı yerden eski halıne getirmeyi denedim ama olmadı

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1535180)
renk ayarı nasıl yapabilirim

Monitörün altındaki tuşlardan menü ye gir color controlü bul ve gir ordan yeşil mavi kırmızı dengesini ayarla

QUOTE=Misafir;2106425]bilgisayarın monitöründen menüye gir sonra colors gir kırmızı düzenini 80 mavi 68 yeşil 91 yap normal olur arkadaşım tek cevaap buu[/QUOTE]

misafir 24 Eylül 2013 01:16

yardım edin

yaa arkadaşlar benim pc windows xp renkleri deişti birden ekranım büyüdü renk deişti fotoraflar filann deişik renklerde koyumsu gibi gri gibi interntten foto bile bakamıyorummm lütfennn yardımmm....
acil bana yardım edin lütfennnnnnnnnn!!!!

Saat: 01:29

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık