MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Cevaplanmış (https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanmis/)
-   -   E-posta gelen kutusu neden açılmıyor? (https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanmis/212444-e-posta-gelen-kutusu-neden-acilmiyor.html)

Ziyaretçi 23 Kasım 2008 15:24

E-posta gelen kutusu neden açılmıyor?

E-Posta gelen kutusuna giremiyorum. E-Posta gelen kutusu açılmıyor sorununu nasıl çözebilirim?

NeutralizeR 25 Ocak 2009 23:41

Not: Bu konu hakkında verilen en iyi cevaplar toparlanarak tek bir mesajda birleştirilmiştir.

Varsayılan tarayıcınızın hangisi olduğunu kontrol edin.

Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Internet Seçenekleri ekranına gidin.

Programlar sekmesi altında E-Posta seçeneğinin karşısında "Windows Live Hotmail" işaretli olsun.

Alıntı:

Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1246601)
açıkçası sorunun çözümünü bilmiyorum ama kendi deneyimlerimi paylaşmak istedim. aynı durumu uzunca bir süre bende yaşadım e-posta ikonundan değilde msn sayfasından baktım maillerime. fakat daha sonra nod 32 kurup tarattıktan sonra herhangi bir işlem yapmadan sorunum çözüldü. sorunu adlandıramasamda en azından deneyimlerimi paylaşmak istedim.. kolay gelsin

Alıntı:

Rower adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1465954)
Denediniz mi ?

Olmadıysa İnternet Explorer'i açın. Araclar/İnternet Seçenekleri/Gelismis>HTTP 1.1 ayarlarını bulun ve HTTP 1.1 Kullan daki tik i kaldırın ve Proxy ile yapılan bağlantılarda HTTP 1.1 kullana tik koyup onaylayın PC'yi yeniden başlatın.

Ayrıca kullandığınız Msn adresi hotmail.com msn.com windowslive.com vb uzantılara sahip değilse örnek xxx@asikiz.com gibi uyduruk bir uzantısı varsa e-posta adresiniz zaten olmaz sadece Msn'de kullanabilirsiniz.

Alıntı:

NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1466928)
Yüklü olan eklentiler ve programlar bu hataya neden oluyormuş gibi görünüyor. Internet Explorer'ın varsayılan tarayıcınız olduğundan emin olun, Windows Live Messenger'ın en son sürümünü yeniden kurmayı deneyin.

Alıntı:

NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1472772)
Microsoft Windows Update Windows güncelleştirmelerini yükleyin. Sisteminizi virüslere karşı tarayın. Firefox'u yükleyip gelen kutunuzu Firefox'ta açmayı deneyin.

Alıntı:

Rower adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1475899)
İExplorer'i açıp Araçlar/İnternet Seçenekleri/Güvenlik/Bölge güvenlik düzeyinin orta düzeyde olduğundan emin olunuz.Bu ayar yüksekte ise hotmail açılmaz ''Varsayılan Düzey'' Butonuna tıklayarak eski ayarlara dönebilirsiniz.

Problem devam ediyorsa Gelen kutusunu farklı bir tarayıcı kullanarak açmayı deneyiniz Opera Mozilla gibi.

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1596514)
Arraçlar-İnternet Seçenekleri-Programlar-Web AYarlarını Sıfırla.sorun gidecektir arkadaşım.

Alıntı:

fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1237245)
İnceleyiniz E-Mail Sorunları
ya da
İnternet Expoler KullaniyorsanızAraçlar>İnternet seçenekleri>gizlilik>seviye Yüksekse Orta Yap Öyle aç Sonra Bir daha yükseltirsiniz

Tüm bu cevaplar işinize yaramadıysa sorununuzu bu konuya cevap olarak yazın. İşletim sisteminizi (Windows 'un hangisiyse o) ve kullandığınız internet tarayıcısını da belirtmeyi (internet exlorer, mozilla, opera vb..) unutmayın.

Misafir 14 Haziran 2018 13:11

Mobilden faceye baglanamiyorum şifremi unuttum e posta dan gelen onay kodunu girmemi istiyo ama malesef onunda şifresini unutmusum

Saat: 04:59

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık