MsXLabs
Sayfa 1 / 4

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz uyarısını nasıl kaldırabilirim? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/214314-yazilim-sahteciligi-kurbani-olabilirsiniz-uyarisini-nasil-kaldirabilirim.html)

Ziyaretçi 1 Aralık 2008 19:39

YAZILIM SAHTELİCİĞİ KURBANI OLABİRSİNİZ UYARISINI NASIL KADIRABİLİRİM?

fadedliver 1 Aralık 2008 19:43

1# Öncelikle CTRL+ALT+DEL ile Görev Yöneticisi‘ni açın, işlemler sekmesinden wgatray.exe yi bulun ve İşlemi sonlandırın.
2# Bilgisayarı Güvenli kip’te yeniden başlatın. (bilgisayar başlarken F8 e basmalısınız)
3# C:\Windows\System32 klasöründe ve C:\Windows\System32\dllcache klasöründe WgaTray.exe dosyasını bulup silin.
4# Başlat > Çalıştır… ı açın. Regedit komutunu çalıştırın. WgaLogon klasörünü komple silin.

çılgın34 15 Ocak 2009 13:06

yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz

pc sağ alt köşesinde yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz diye bi yıldız cıkıyor tıklıyorum we orjinal windows almamı söylüyor bunu silmenin bi çaresi yokmudur lütfen yardım edin

Misafir 15 Ocak 2009 13:18

Alıntı:

çılgın34 adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1288374)
pc sağ alt köşesinde yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz diye bi yıldız cıkıyor tıklıyorum we orjinal windows almamı söylüyor bunu silmenin bi çaresi yokmudur lütfen yardım edin

Buyrun:
Alıntı:

fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1244535)
1# Öncelikle CTRL+ALT+DEL ile Görev Yöneticisi‘ni açın, işlemler sekmesinden wgatray.exe yi bulun ve İşlemi sonlandırın.
2# Bilgisayarı Güvenli kip’te yeniden başlatın. (bilgisayar başlarken F8 e basmalısınız)
3# C:\Windows\System32 klasöründe ve C:\Windows\System32\dllcache klasöründe WgaTray.exe dosyasını bulup silin.
4# Başlat > Çalıştır… ı açın. Regedit komutunu çalıştırın. WgaLogon klasörünü komple silin.

Ziyaretçi 31 Ocak 2009 13:39

kayıp

bilgisayarımdaki yazılım sahteciliğini nasıl giderebilirim?

Keten Prenses 31 Ocak 2009 13:44

Alıntı:

..

Lord.iz 1 Şubat 2009 00:31

bunun yerine pcnize format atıp orijinal xpde kurabilirsiniz orijinal xp için isteyen arkadaşlar bana özel mesaj atabilirler :)

srht_d 12 Şubat 2009 13:11

Alıntı:

bu yöntemi denedim ama işe yaramadı hala aynı sorunu yaşıyorum yardım edebileceklere saygıyla duyrulur...:)

Füze 25 Şubat 2009 10:19

Çok sağol sorun çözüldü.

mithatkir 18 Nisan 2009 00:45

yazılım sahteciliği

ekranın sağ alt köşesinde yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz diyor yıldız cıkıyor nasıl silebilkirim yardımcı olursanız sevinirim

Saat: 20:27
Sayfa 1 / 4

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık