MsXLabs
Sayfa 1 / 3

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Cevaplanmış (https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanmis/)
-   -   Bluetooth Aygıtı bilgisayara nasıl yüklenir? (https://www.msxlabs.org/forum/cevaplanmis/214419-bluetooth-aygiti-bilgisayara-nasil-yuklenir.html)

Ziyaretçi 2 Aralık 2008 11:35

Bluetooth Aygıtı bilgisayara nasıl yüklenir?

Bluetooth Aygıtı bilgisayara nasıl yüklenir?

The Unique 2 Aralık 2008 11:55

Bluetooth'un tanıtım cd sini pc nize yükleyip tanıttıktan ssonra kullanabilirsiniz :)

BrookLyn 13 Kasım 2009 14:18

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1545393)
Lutfeen yardm edin intten indiremiyormuyz

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1547688)
benim bilgisayarım xp verdiğiniz adreste vistanın bunu nasıl bulabilirm.

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1533792)
bilgisayarima bluetooth yuklemek istiyorum

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1527274)
bılgısayarımı yenı aldım bulututum bastan berı calısmıyor neden ne olabılır

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1482616)
samsung markası nsl inrebilirim bilsayara

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1480173)
ya 3-4 günden beri bilgisayarıma bluetooth indirmeye çalışıyorum olmuyor lütfen yardım edin:S

Laptop kullanıyorsanız Marka\Model belirtin lütfen. Harici USB Bluetooth kullanıyorsanız onunda Marka\Model söylemeniz gerekiyor size yardımcı olabilmemiz için.
Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1481678)
slm ben bilgisayarıma blutooth yüklemek istiyorum kaç yerden denedim olmadı bilgisayarımın markası phılıps frisby 945 gıgabyte ayrıca cd falan diyorlar yüklemek için cd ye ihtiyaç var mı?yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Bahsettiğiniz markalar Gigabyte, Anakartınızın markası, Frisby dış kasanızın markası. Bunların Bluetooth ile hiç bir ilgisi yok yukarıdaki mesajda belirttiğim gibi Laptop kullanıyorsanız Marka\Model belirtin lütfen. Harici USB Bluetooth kullanıyorsanız onunda Marka\Model söylemeniz gerekiyor size yardımcı olabilmemiz için.
Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1536043)
benim bilgisayarım HP 530 bluetooth nasıl yükleniyor?

HP'nin Bu modelinde Bluetooth bulunmamaktadır.
Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1565124)
samsung telim ama bilgisayarımda Bluetooth yok malesef kart koruyucumu da kaybettım flash dısk de yok yardmcı olrsanız sevinirim acill

Bu durumda yapılacak birşey olmadığını gayet iyi bilmeniz gerekiyor. Harici bir USB Bluutooth almanız gerekiyor bunun dışında bu konuda size hiç bir yardımımız olamaz mümkün olmayan birşey istiyorsunuz.

BrookLyn 22 Şubat 2010 15:43

Alıntı:

mltm_kzlrmk adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1567309)
bilgisayara bluetooth programı yükleyerek, herhangi bir ara kablo kullanmadan telefonuma dosya aktarabilir miyim?

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1567337)
bilgisayarıma bluetuuth nereden yükleyebilirim programımı olması gerekiyo yrdmcı olursanız sevinirim

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1567344)
bilgisayarıma nasıl bluetooth yükleyebilirim indirikten sonra tlfnma nasıl gndrcem yrdmcı olur musunuz

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1621141)
bilgisayarda bluetooth nasıl açılır biri bana yardım etsin.bilen varsa cevap yazsın lütfen....

"Bluetooth bilgisayar, çevre birimleri, ve diğer cihazların birbirleri ile kablo bağlantısı olmadan görüş doğrultusu dışında bile olsalar haberleşmelerine olanak sağlar.

Notebook kullanıyorsanız ve Bluetooth özelliği mevcut ise gerekli driver ve programını marka\model'e göre satıcının sitesinden temin edebilirsiniz.

Onun dışında Masaüstü (Desktop) bilgisayar kullanıyorsanız harici bir Bluetooth Adaptör kullanmanız gerekiyor."

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1573278)
bilgisayarımda bluetooth var ama kullanamıyorum.ayarlamayı nasıl yapacağımm

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1582204)
yha beyler tanıtım cd si çıkmadı içinde we yüklenmio:(

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1660204)
bnm bilgisayar samsung/vista bnde bluetooth var ama yükleyemiyorum bana yardımcı olurmusunuz

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1664486)
pavilyon dv 7 samsung bilgisayarıma bluotooth yukleyemıorum yardımcı olabılırmısınız

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1668209)
toshiba-satellite-a300 notebookum var ancak bir türlü bunun blutunu çalıştıramadım. bilgisayarımda vista yüklü, blutut var ama ben çalıştırmayı beceremedim galiba yardım edin lütfen

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1675943)
s.a Casper pc ye bluetoth indirebilrmiyiz

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1681976)
lg. bilgisyara bluetooth u nasıl yüklerim netten.. teşekkürler

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1682435)
bende bilmiyorum bluetooth nyüklemeyi nasıl yükleniyor googleden neyazıyoruz

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1686744)
bilgisayara nasıl yüklüyoruz ya

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1695580)
bnim tel samsun b3410 bilgisayara bluetoth indirdm kurdum ama bluetooth açılmıyo bilgisayara bluetoth tanıtın diye laf çıkarmışlar kim çıkarıyosa bu lafları bn tanıtamıyorum

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1696476)
benim bilgisayarım toshıba buna bulutut indirmek istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum şimdiden teşekkürler

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1704699)
nasıl bluetooth indirebilirim.

"Notebook kullanıyorsanız Tam Marka\Model, Harici bir Bluetooth adaptör kullanıyorsanız yine Adaptörün Marka\Modeli ve hangi işletim sisteminde kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor."

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1616798)
ya olmuoo arkadaşlarr bana yardımcı olurmusunuz?? bne tefona müzik yüklüycem olmuo bilgisayarın blutottuylaa yaa olmuo arkadaş lar bana çözümler gönderin

"Olmuyordan kastınız nedir? Herhangi bir hata vb. Daha net belirtirseniz sorununuzu yardımcı olmaya çalışırız."

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1681728)
benimkinin ekran kartı asus, 1gb ram 1gb ekran kartı nasıl bluetooth yükleyebilirim?

"Bunların Bluetooth ile ilgisi yok..."

BrookLyn 22 Şubat 2010 18:22

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1705086)
toshıba satellite A100-599 laptobum var..vista yüklüydü daha sonra xP yüklettim bluetooth silindi.indirdim netten ama açılmadı kullanamadım yani.şimdi internetten indiremez miyim? aciL yardımcı olursanz sewinrm

"Kullandığınız notebook serilerinin alt kısımında model bölümünde PSA ile başlayan bir numara olur onu yazmanız gerekiyor..."

BrookLyn 25 Şubat 2010 14:31

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1709233)
bilgisayara bluetooth yukle

"Notebook kullanıyorsanız Tam Marka\Model, Harici bir Bluetooth adaptör kullanıyorsanız yine Adaptörün Marka\Modeli ve hangi işletim sisteminde kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor."

BrookLyn 2 Mart 2010 21:31

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1716098)
ben pc ye takılan bluetooth cihazı aldım taktım ama usb aygıtı tanınmadı diyo ya kac gündür ugrasıyorum olmuyo yardım ederseniz sevinirim yardımlarınız icin simdiden tesekkürler

Aldığınız Bluetooth adaptör bozuk olabilir, sisteminizin USB girişleri arızalı olabilir.

BrookLyn 6 Mart 2010 18:40

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1719703)
yaa benim bilgisayarım crea nasıl blutut yükleyebilirim
brooklyn

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1719710)
bilgisayarda bluetooth nasil acilir bilgisayarım crea

Modelini yazarsan sana yardımcı olabilirim...

Misafir 7 Mart 2010 00:35

arkadaslar bilgisayarım da blutut yok we yükleyemiorum bilgisayarımın markası Casper /Windows Vista Starter ama hangi programı yükleyeceğimi bilmiorum acil!! yardım lazım cok tesekkürler arkadaslar yardımlarınız için

Alıntı:

bilgisayara bluetooth yukle

lütfen pcme blutut yükleyemiorum bi yardımcı oyun casper/Windows Vista Starter yardımlarınız için şimdiden tesekküerler

BrookLyn 7 Mart 2010 14:23

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1720285)
arkadaslar bilgisayarım da blutut yok we yükleyemiorum bilgisayarımın markası Casper /Windows Vista Starter ama hangi programı yükleyeceğimi bilmiorum acil!! yardım lazım cok tesekkürler arkadaslar yardımlarınız için

lütfen pcme blutut yükleyemiorum bi yardımcı oyun casper/Windows Vista Starter yardımlarınız için şimdiden tesekküerler

Model belirtmeniz gerekiyor, sadece markaya göre uyumlu Bluetooth'u bulamayız.

Saat: 16:23
Sayfa 1 / 3

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık