MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Bilgisayarıma nasıl java yüklerim? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/215752-bilgisayarima-nasil-java-yuklerim.html)

.... 9 Aralık 2008 16:33

bn limewireyi yüklemeye çalışıorum. tam pc ye inio snra java yüklemeniz qerekio dio bnde yükle diorum o internet sayfasını açıorum, Java yazılımını bilgisayarınıza otomatik olarak yüklemeye çalışırken bir hatayla karşılaştık. diyo ?? nasıl limewireyi yükleyebilirim ??=(

Keten Prenses 9 Aralık 2008 16:50

o yazı otomatik olarak yükleme kolay lığı içindir. eğer otomatik olarak yükleyemiyorsanız. manuel olarakta java yükleyebilirsiniz.. zaten orada ''elle kur'' diye bir seçenek çıkması gerekir karşınıza. elle kurun javayı..eğer yükleyemezsiniz buraya geri bildirimde bulunun.. iyi bayramlar

ayrıca linki inceleyiniz.

Lord.iz 9 Aralık 2008 18:59

Java Download for Windows XP/Vista/2000/2003 Offline

Misafir 21 Kasım 2009 02:19

java neden yuklenmıyo kardeşim failed verıyo hep

Misafir 27 Eylül 2010 12:57

java hakkında lütfen yardım!!

sorunum, javanın yüklenmemesi yüklesemde pc görmemesi yaklaşık 2 aydır düzeltemedim bana yardım edinn..

ayçaaa 27 Eylül 2010 15:48

java yükleyemiyorum. yardım!

javayla açılan oyunlar iki aydır açılmıyor javayı kaldırıp yeniden defalarca kurdum olmadı geri yüklemede 2 ay öncesine olmuyor yardımlarınızı bekliyorum..

_RoSe_ 27 Eylül 2010 16:12

Alıntı:

ayçaaa adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1830426)
javayla açılan oyunlar iki aydır açılmıyor javayı kaldırıp yeniden defalarca kurdum olmadı geri yüklemede 2 ay öncesine olmuyor yardımlarınızı bekliyorum..

sorun pc de ola bilir bir temiz format yapin tekrar kurun jawayi eminim olacaktir cünki bayadir ugrasmisiniz bir jawa icin formatmi yapilirmi ya derseniz oda sizin görusunuz derim:D cünki jawa öyle kurulmuyacak bir buyuk program degil benim görusum bu arkadasim:)

angeleus_gs 17 Aralık 2010 18:09

ne olur biri bana yardım etsinnn :( java kurmaya çalışıyorum ama sureklı olarak 1305 kodlu hatayı alıyorum. "error reading from file C:/Users/Kullanıcı/AppData/LocalLow/Sun/Java/jre1.6.0_23/jre1.6.0_23.msi. verify that file exists and that you can access it" mesajı cıkıyor retry diyorum yine aynı hataya dönüyor. cancel diorum kurulumu iptal ediyor. program ekle kaldırda java yok, perfect unistall programıyla kaldırmayı denedim, ordada bulunamadı bir dosya. c diskindeki program filestan aradım taradım hiçbir şekilde javayla alakalı bir dosya şu bu yok:( ne yapacagım ben ne olur yardım edin, lütfen lütfen lütfen :(:(:(

asla_asla_deme 17 Aralık 2010 18:16

Alıntı:

angeleus_gs adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1902845)
ne olur biri bana yardım etsinnn :( java kurmaya çalışıyorum ama sureklı olarak 1305 kodlu hatayı alıyorum. "error reading from file C:/Users/Kullanıcı/AppData/LocalLow/Sun/Java/jre1.6.0_23/jre1.6.0_23.msi. verify that file exists and that you can access it" mesajı cıkıyor retry diyorum yine aynı hataya dönüyor. cancel diorum kurulumu iptal ediyor. program ekle kaldırda java yok, perfect unistall programıyla kaldırmayı denedim, ordada bulunamadı bir dosya. c diskindeki program filestan aradım taradım hiçbir şekilde javayla alakalı bir dosya şu bu yok:( ne yapacagım ben ne olur yardım edin, lütfen lütfen lütfen :(:(:(

Yükleme paketini, manuel indirme sayfasından çevrimdışı olarak indirip yüklemeyi deneyin

angeleus_gs 17 Aralık 2010 19:54

Alıntı:

asla_asla_deme adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1902855)
Yükleme paketini, manuel indirme sayfasından çevrimdışı olarak indirip yüklemeyi deneyin

onu da denedim, ama olmuyor. her defasında aynı hatayı alıyorum :( nod 32yı devre dısı bırakıp denedım, virüs taraması yaptım belki bir arıza vardır diye,o da değil :(

Saat: 19:58

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık