MsXLabs
Sayfa 1 / 37

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Sosyal Ağlar (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/)
-   -   MSN gizli yanıtı unuttum, şifremi nasıl değiştirebilirim? (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/222804-msn-gizli-yaniti-unuttum-sifremi-nasil-degistirebilirim.html)

rukiyeeee 31 Aralık 2008 16:04

MSN gizli yanıtı unutunca ne yapılır, MSN'de yeni şifre nasıl oluşturulur.
Benim MSN adresimin gizli yanıtını unuttum ve değiştiremiyorum şifremi, lütfen soruma cevap yazar mısınız?

ahmed 31 Aralık 2008 17:36

dilekçe ile adresinizi geri alabilirsiniz

DİLEKÇE

UKJYUIOT78OITY 13 Ağustos 2009 15:55

çok acil

benim bi msn adresimin şifresiyle gizli yanıtımı unuttum alternatif e posta olarak gönder tıkladdım geni bir şey olmadı

Rower 13 Ağustos 2009 17:33

Alıntı:

UKJYUIOT78OITY adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1457952)
benim bi msn adresimin şifresiyle gizli yanıtımı unuttum alternatif e posta olarak gönder tıkladdım geni bir şey olmadı

Parola sıfırlama: Tıklayın

Diğer e-posta adresi(Birincil Passport Network e-posta adresinizin dışında bir e-posta adresidir. Diğer e-posta adresi,Passport Network'teki hesabınıza erişememeniz halinde parolanızı sıfırlamanıza yardımcı olabilir.) sağladıysanız, Microsoft Passport Network'ün bu adrese parola sıfırlama e-postası göndermesini isteyerek parolanızı sıfırlayabilirsiniz.

Kayıt olurken alternatif e-posta adresi belirttiyseniz bu yöntemle parolanızı sıfırlayabilirsiniz..

Misafir 28 Ağustos 2009 11:22

Kardeş ben yaptım ama gelmedi neden hatta çalınan msn min alternatif msn sini açıyorum facebok mailleri geliyo face de çalınan msn adresimle kayt oldum ama şimdi alternatif e postama geliyo ben senin yaptıklarını yaptım sonunda bitti yede tıkladım mail falan gelmedi!

Misafir 30 Ağustos 2009 18:42

soru: MSN gizli yanıtı unuttum, şifremi nasıl değiştirebilirim?

Alıntı:

msn şifremi ve gizli yanıtımı unuttum
merhaba ben pc yı her açtığımda otomatık olarak açılırdı yanı parola falan anımsa daydı alternatih msn de girmedım msn e giremiyorum gizli yantı da doğru girdim yine olmadı ve üst üste denediğim için geçici olarak gizli yanıt girmem engellendi farklı farklı gizli yanıt denedığım için başka msn aldım fakat o msn benım için önemli yardımcı olursanız sevınırım 3 gundur msn i açamıyorum

Misafir 31 Ağustos 2009 13:53

slm arkadaşalr ben gizli yanıtı unutum ne yapma gerekiyo

asla_asla_deme 31 Ağustos 2009 13:55

Alıntı:

ahmed adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1273976)
dilekçe ile adresinizi geri alabilirsiniz

DİLEKÇE

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1470309)
slm arkadaşalr ben gizli yanıtı unutum ne yapma gerekiyo

İlgili Link Tıklayınız

Misafir 31 Ağustos 2009 22:56

ya msn şifremi ve gizli yanıtım ıunutum çok özenmli bilgiler avr yardım

Misafir 31 Ağustos 2009 23:07

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1470962)
ya msn şifremi ve gizli yanıtım ıunutum çok özenmli bilgiler avr yardım

Her ikisinide unutmanız nedeniyle sanırım alamazsınız yeniden Msn'yi.

Saat: 15:04
Sayfa 1 / 37

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık