MsXLabs
Sayfa 1 / 3

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Bilgisayarım videoları açmıyor ne yapabilirim? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/230471-bilgisayarim-videolari-acmiyor-ne-yapabilirim.html)

Ziyaretçi 3 Şubat 2009 01:06

YA ARKADAŞLAR
BENİM PC VİDEOLARI AÇMIYOR HEP ÇARPI İŞARETİ VAR NASIL GİDER BU SORUN

uchiha itachi 3 Şubat 2009 01:17

nasıl bir çarpı işareti var.

ama videolarınızı açmak için Free-Codecs.com : Download K-Lite Codec Pack 4.5.3 FULL, K-Lite Codec Pack 4.5.3 STAN indirip kurun ve daha sonra GOM software - Free, Simple, Light, It just plays! - GOM Media Player, GOM encoder sitesinden gom p*layer'ı indirin bütün videolarınız sorunsuz olarak açılacaktır.

Rower 3 Şubat 2009 01:21

keşke bir resim koysaydınız sorunu daha iyi anlamış olurduk ama vlc media player i yüklemenizi tavsiye ederim hemen hemen açmadığı hiç bir video formatı yok

Misafir 10 Eylül 2009 21:22

ÇOKKKK TEŞEKÜR EDERİM YARDIMCI OLDUĞUN İÇİN

Misafir 1 Ocak 2010 22:10

ya arkadaşlar bilgisayarım resimleri açmıyo görüntü dosyalarını bile açmıyo internetten resimleri açıyo ama bilgisayar dakiler göstermiyooo tıklayıp açtıgımda bütün görüntü gidiyoo ekrandan 6 7 saniye sonra geliyoo ama hiç açmıyoo neden ola bilir yeni format attım ondanmı:? bunu parogramı mı var nasıl yükleriz lütfen yardımcı olun

Misafir 4 Şubat 2010 00:47

bilgisayarim video acmiyor açtığı zamanda 50 saniyeyi geçmeden donuyor ve bir daha açmıyor,

Misafir 22 Şubat 2010 23:37

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1679242)
bilgisayarim video acmiyor açtığı zamanda 50 saniyeyi geçmeden donuyor ve bir daha açmıyor,

arkadşım sana bi video programı önerecem mutlaka denemelisin (((( 321 pleyer)))) bu programı indir bilgisayarına kur

Misafir 8 Mart 2010 17:34

vıdeo oynatıcı

benım pc de sorun su medıa player vb. programlarda vıdeo acılınca sadece ses var görüntü yok her turlu cedec ı yukledım sorun baska bırseyden kaynaklanıyor olabılırmı acaba?? sımdıden tesekkurler.

zorzar 18 Mayıs 2010 00:23

benim pc de sorun şu medıa player vb. programlarda vıdeo acılınca sadece ses var görü

benim pc de sorun şu medıa player, gom player, mp clasic, vlc vb. programlarda vıdeo acılınca sadece ses var görüntü yok her turlu codec ı (K-lite, Ace, windows eklenti aplle quick time codecleri vs) yukledım sorun baska bırseyden kaynaklanıyor bence, nasıl çözümleyebilirim xp yi format atmadan yeniden yükledim yine olmadı?? sorun esasında cep telefonu programından olduğunu zannediyorum ( samsung PC studio3) programı kaldırdım ama yine çözemedim daha öncede olmuştu windowsu önceki güne taşıyınca çözülmüştü ama şimdi yapamıyorum önceki güne döndürme günler aktif değil. yardım edin lütfen .... cevabınızı zorzar[at]hotmail.com email adresime gönderirseniz çok sevinirim... şimdiden tesekkurler.

Misafir 27 Temmuz 2010 09:56

bilgisayarların videoları açma sorunları

arkadaşlar benim adım emre siz simdi şöyle yapmalısınız direct x die bir program var onu indirin bir yükleyin ama en son sürümünü ses karı hangisini alıyosa onu yükleyin o zaman belki çalışır

Saat: 10:33
Sayfa 1 / 3

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık