MsXLabs
Sayfa 1 / 3

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   İnternetten video neden izleyemiyorum? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/231283-internetten-video-neden-izleyemiyorum.html)

Siyah Cin 7 Şubat 2009 17:57

İnternetten video neden izleyemiyorum?

arkadaşlar internetten video izlicem videonun windows media playerde acılması gerekiyor ama windows media player bu hatayı verior videoyu acınca normal video acıo ama url video acmıyor
Belirtilen protokol desteklenmediğinden Windows Media Player dosyayı yürütemiyor. URL Aç iletişim kutusuna bir URL yazdıysanız, farklı bir aktarım protokolü (örneğin, "http:" veya "rtsp:") kullanmayı deneyin
bu hatayı alıyorum ne yapmalıyım

uchiha itachi 7 Şubat 2009 19:59

sanırım online tv izlemek istiyorsunuz. ama ne hatası aldıgınızı bir ekran goruntusu olarak verebilirseniz yada hata kodu hakkında bilgilendirebilirseniz daha iyi yardım edebilirim.

birde media player uzaktan göstereceği videoların hepsinde her türlü protokolü desteklemez.

örneğin

TRT INT : mms://212.175.166.3/TRTINT
ATV : mms://213.194.117.6/atv
STV : mms://usa.stv.com.tr/live
SHOW TV : mms://195.175.9.14/TV-showTv

gibi adresleri açabilirsiniz.

Misafir 27 Aralık 2009 22:01

video izleyemiyorum
Alıntı:

video izleyemiyorum ne yapmaliyim

Misafir 27 Aralık 2009 23:03

Aynı sorun benim başımada geldi daha önce format attıysanız hoparlorün programı silinmiştir .bu nedenle media player hata verir. ben bilgisayarcıya götürüp yüklettim ama hoparlorden ses geliyorsa söylediklerimi dikkate alma çünkü benimkinden ses gelmiodu

Misafir 1 Şubat 2010 02:22

flas player yukleyemıyorum

Slm arkadaslar flash playerı yukluyorum ama yınede vıdeo ızleyemıyorum tum sıtelerı arastırdım ama yınede yapamadım. İnt üzerınden hıc vıdeo ızleyemıyorm flash player,adobe shockwawe,adobe reader,mozilla,firefox hepsini denedım ama yınde olmuyo lutfen yardımcı olun :( :(:(

KaNKaWaReZ 1 Şubat 2010 02:36

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1676145)
Slm arkadaslar flash playerı yukluyorum ama yınede vıdeo ızleyemıyorum tum sıtelerı arastırdım ama yınede yapamadım. İnt üzerınden hıc vıdeo ızleyemıyorm flash player,adobe shockwawe,adobe reader,mozilla,firefox hepsini denedım ama yınde olmuyo lutfen yardımcı olun :( :(:(

Video İzleyemediğin Siteleri Ekran Görüntüsü Koyar mısın ?

Misafir 28 Şubat 2010 17:30

yaaaa benimde videolarım acılmıyo hepsi degil ama bir çoğu acılmıyor film izlemek istiyorum net üzerinden ama olmuyo video kusu beyaz gösteriyo ve sol üst köşesinde küçük bi kutu vr içinde yeşil sarı mavi gbi bişiler vr çok küçük bir kutu . bi çok sitede hep böyle oluyo hiç bişi izleyemiyorum hatta sitelerdeki reklemlar bile bu şekilde görünüyo :S napabilirim liütfen yardım :(

KaNKaWaReZ 28 Şubat 2010 23:30

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1713201)
yaaaa benimde videolarım acılmıyo hepsi degil ama bir çoğu acılmıyor film izlemek istiyorum net üzerinden ama olmuyo video kusu beyaz gösteriyo ve sol üst köşesinde küçük bi kutu vr içinde yeşil sarı mavi gbi bişiler vr çok küçük bir kutu . bi çok sitede hep böyle oluyo hiç bişi izleyemiyorum hatta sitelerdeki reklemlar bile bu şekilde görünüyo :S napabilirim liütfen yardım :(

Hepsi Değil Dediğine Göre Video Server'dan Silinmiş Ya Da Sahte Olabilir.
Video Yükleniyormuş Gibi Yaparak Resim Koyanlarda Var.
Resminin Üstüne Sağ Tıklayabiliyorsan Özellikleri Görebilirsen Video Olmadığını Anlarsınız.

Misafir 3 Mart 2010 20:39

bilgisayarımda bazı güncelşmyn programlar vr
.NET Framework Assistant 1.0 x86 için .NET Framework 3.5 Service Pack 1 Güncelleştirmesi (KB963707)
.NET 2.0 - 3.5 sürümleri için Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 ve .NET Framework 3.5 Ailesi Güncelleştirmesi (KB951847) x86
Windows 2000, Windows Server 2003 ve Windows XP İçin Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 2 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB974417) gbi gbi ..bu serverlı olan program yüzündenmi izliyemiyorum netten hiçbişiy.güncelleşirse izliyebilicekmiyim ? bide nasıl güncelleştrcem onuda bilmiyorum .bu bilgisayar beni çıldrtıcak en sonunda

Misafir 8 Nisan 2010 00:03

ActiveX yükleyin (flash Player)

Saat: 05:04
Sayfa 1 / 3

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık