MsXLabs
Sayfa 1 / 2

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Uçak bakım onarım teknisyenliği bölümü olan liseler İzmir'de var mı? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/262219-ucak-bakim-onarim-teknisyenligi-bolumu-olan-liseler-izmirde-var-mi.html)

naqo 12 Temmuz 2009 15:54

bn bu mesleği olmayı çok istiyorum acaba bu lislerde izmirde olmadıına emn misiniz yada o liseler yatılımı devletmi okutuyo

fadedliver 12 Temmuz 2009 16:18

Anadolu Teknik Lisesi ve Teknik liselerde olan bir bölüm ancak lise bölümü olarak Türkiye'de yeni yeni açılıyor.İnternette İzmir'de var diye bir bilgi bulamadım.Kayseri, Eskişehir, Bağcılar(İstanbul), Bursa'da şuan bu bölüm mevcut.

İzmir'de araştırmaya devam edin.:)

Misafir 23 Eylül 2009 12:44

agalar ben simdi meslek lisesi okusam elektrik-elektronik mezunu olsam nası olur ya iyi dein yada kötü

Misafir 26 Eylül 2009 01:29

arkadasım ben şimdi eskişehir anadolu teknik lisesinde okuyorum 11. sınıf uçak bakım elektroniği bölümüm uçak bakım elektroniği türkiyede bi tek eskişehirde var diğer illerde kapandı ve gayet avantajlı bi bölüm burda okumanı tercih ederim ben çok memnunum braz ingilizce yater okulun pansiyonuda var rahat rahat okursun buyur gel

Misafir 5 Aralık 2009 12:25

6. sınıf 295 7. 285 girmek istediğim okul bayrampaşa ito bölüm radyo televizyon giriş puanını bulamıyorum ve bu sene kaç puan almam gerekli bana yardımcı olurmusunuz

Misafir 21 Mayıs 2010 13:43

HAYIRRR

Misafir

arkadasım ben şimdi eskişehir anadolu teknik lisesinde okuyorum 11. sınıf uçak bakım elektroniği bölümüm uçak bakım elektroniği türkiyede bi tek eskişehirde var diğer illerde kapandı ve gayet avantajlı bi bölüm burda okumanı tercih ederim ben çok memnunum braz ingilizce yater okulun pansiyonuda var rahat rahat okursun buyur gel
HAYIR CANIM KPANMADI KAYSERİDE WAR HATTA Bİ KAÇ GÜN ÖNCE GİTTİK HOCALAR AYRINTILARIYLA ANLATTI YANİ KAYSERİDE WAR PUANI 411 CİVARLARINDA :)

Misafir 28 Ocak 2011 00:04

ben kayseri merkez anadolu teknik lisesi uçak bakım gövde motor mezunuyum ve şimdi ist. sabiha gökçende ki my technic te çalışıyorum sana tavsiyem eğer bu bölümü istiyorsan ve sözüm geçsin hiç sıkıntım olmasın diyorsan inglizcey, ana dilin gibi konuşacaksın ayrıca bu bölüm izmirde yok ve şunu da ekleyim uçak bakım alanı olarak geçen okul 4 tane var ve elektronik istiyorsan senin gibi düşünen 8 arkadaşın varsa (tabii bu biraz zor gövde motorun isthdamı daha fazla) size ayrı bir sınıf açılır atelye dersleriniz için bu olay 4 lisedede geçerlidir.

Misafir 2 Şubat 2011 20:40

arkadaşlar uçak gövde-motor bölümü olan liseleri arastırıyorum.4 tane lisede var demişsiniz bunlar hangi okullar?istanbul da olanlar hangileri puanları ne seviyede? bilgi verirseniz sevınırım

Misafir 1 Mayıs 2011 23:06

bende olmak istiyorum

Misafir 14 Haziran 2011 18:07

Arkadaşlar bn Uçak Mühendisliğini hedefliyorum. Benim 6.sınıf SBS puanım=451 7.Sınıf SBS puanım=448 we 8.Sınıf puanın(tahminen)=450 Uçak ile ilgili lise arıyorum 4 tane okul war Türkiye'de yazmışsınız hangileri acaba söyleyebilir misiniz??

Saat: 08:22
Sayfa 1 / 2

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık