MsXLabs
Sayfa 1 / 2

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Hemoroid tedavisi için hastanenin hangi bölümüne başvurulması gerekir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/262494-hemoroid-tedavisi-icin-hastanenin-hangi-bolumune-basvurulmasi-gerekir.html)

armoni 18 Haziran 2009 17:24

selam, ben de hemoroid hastalığı var sanırım tedavi için hastanenin hangi bölümüne gitmem gerekiyor, sağlık ocağına gidebilirmiyim, teşekkürler.

fadedliver 13 Ağustos 2009 00:12

Genel Cerrahi bölümüne başvurmalısınız.Geçmiş olsun.

Misafir 13 Ağustos 2009 00:52

Alıntı:

armoni adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1424471)
selam, ben de hemoroid hastalığı var sanırım tedavi için hastanenin hangi bölümüne gitmem gerekiyor, sağlık ocağına gidebilirmiyim, teşekkürler.

Genel cerrahi bolumune gitmeniz gerekmektedir.Saglik ocagi yerine tam tedavinin uygulanacagi bir devlet hastanesi yada klinige gitmenizi tavsiye ederim.Gecmis olsun...

Misafir 24 Eylül 2009 22:16

Alıntı:

hemoroit tedavisi yapan hastaneler

hemoroit tedavisini en iyi yapan hastane hangisi.

Misafir 2 Nisan 2010 19:17

etna
meraba bende hemoraid veya basur yok ama popomdan gelen agır kokular var enfeksiyon kapmıs olma ıhtımail var ne yapmam gerekıo veya hangı bölume gıtmem gerekıo ?

Misafir 7 Şubat 2011 21:55

basur için en iyi hastene hangıisi acaba ?
ve basur için hangi bölüü seçmek gerekior ?

Misafir 26 Mayıs 2011 18:31

Bitkisel Basur Tedavisi günümüzde hemoroidden kurtulmak ve hastalığın etkisini azaltmak için en çok uygulanılan yöntemlerden biridir.Bu konuda en iyi bitkisel tedavi rezene ,At Kestanesi ,Mayıs Papatyasından oluşan bitkisel karışım kullanılmaktadır.

Bu karşımı tüketimi çok olduğu için bir çok firma farklı markalar altında üretmektedirler.Piyasada geçen ismi ana maddesi rezene olduğu için Rezeneli Bitkisel Karışım Kapsül yada Rezeneli Bitkisel Karışım dır.Hemoroid yada basur sorunu olanlar için mucize gibi bir destektir.Hangi markayı alacağınız önemli değildir hepsi sonuçta aynı karışımı kullanıyorlar.

Misafir 14 Mayıs 2012 15:30

Hemoroid tedavisi için hangi doktora gitmeliyim?

makat bölgesinde dışarıya doğru iki memeye benzer çıkıntı var dışkılama sırasında kan gelmiyor normal zamanlarda çok ağrıyor yürüyemiyorum özellikle kalkınca çok ağrıyor eoktor için hangi bölüme gitmeliyim

Efulim 14 Mayıs 2012 15:37

Hemoroid tedavisi için hangi doktora gitmeliyim?

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2411383)
makat bölgesinde dışarıya doğru iki memeye benzer çıkıntı var dışkılama sırasında kan gelmiyor normal zamanlarda çok ağrıyor yürüyemiyorum özellikle kalkınca çok ağrıyor eoktor için hangi bölüme gitmeliyim

Genel Cerrahi uzmanına görünmelisiniz.

Misafir 5 Haziran 2014 11:30

yanlış anlama

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1501474)
hemoroit tedavisini en iyi yapan hastane hangisi.

Kardeşim çok geçmiş olsun yanlış anlama ama Ankara'da bi doktor var kendi kliniğini açmış sırf bu nedenle.. Mevlüt hoca diye bilinmektedir. Halk arasında ...mevlüt" olarak biliniyor Dr. Mevlüt TOPBAŞ, telefonla aradım benimde öyle bi sorunum vardı dedim Çorum'dan geleceğim bana ameliyatını yaparız 15 dakika yatarsın sonra yola çıkabilirsin dedi. Ameliyat da 15- 20 dakka civarında sürdü öyle yani.

Saat: 18:41
Sayfa 1 / 2

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık