MsXLabs
Sayfa 1 / 2

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Kan değerlerinin yüksek çıkmasının riski nedir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/269274-kan-degerlerinin-yuksek-cikmasinin-riski-nedir.html)

arhes 8 Eylül 2009 09:27

merhaba,bnmde bir sorum olucak acıl yanıtlarmısınız.bi yakınım 5-6 yl evvel kanında mıkrop var diye hastanede yattı.simd dktora gitti kan değerleri yüksek oldğu için hemotolojiye sevkettiler.saçlarnd dökulme var.burnunda acıma var ve bazn sıkınc ck az kan geliyormus.ve bunu hemen kan kanserine yormak doğrumu?:( yine kanında mikropmu var acaba?hemotoloji sadece kan kanseri ile ilgili bir bölümmü?dktora gidicek ama bn ck korkuyorm kotü bişey çıkıcak diye.sorularıma cvp verirsenz çok mutlu olurum.şimdiden tesekkür ederim iyi günler..:)

Misafir 24 Aralık 2009 23:57

[QUOTkll hastesıyım kanım yüksek çıktı .ne yapabilirim?
E]kan degeri yuksekligi nelerdir[/QUOTE]

Misafir 25 Aralık 2009 00:15

kan degerim yüksekmiş....kll hastasıyım ne yapmalıyım?

Daisy-BT 25 Aralık 2009 00:46

Alıntı:

arhes adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1480860)
merhaba,bnmde bir sorum olucak acıl yanıtlarmısınız.bi yakınım 5-6 yl evvel kanında mıkrop var diye hastanede yattı.simd dktora gitti kan değerleri yüksek oldğu için hemotolojiye sevkettiler.saçlarnd dökulme var.burnunda acıma var ve bazn sıkınc ck az kan geliyormus.ve bunu hemen kan kanserine yormak doğrumu?:( yine kanında mikropmu var acaba?hemotoloji sadece kan kanseri ile ilgili bir bölümmü?dktora gidicek ama bn ck korkuyorm kotü bişey çıkıcak diye.sorularıma cvp verirsenz çok mutlu olurum.şimdiden tesekkür ederim iyi günler..:)

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1623398)
[QUOTkll hastesıyım kanım yüksek çıktı .ne yapabilirim?
E]kan degeri yuksekligi nelerdir

[/QUOTE]

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1623419)
kan degerim yüksekmiş....kll hastasıyım ne yapmalıyım?

Kan değerlerinizin yorumlanması işlemini sadece bir sağlık kurumundaki ilgili doktorlara bırakın. Kan değerinizin yüksek, düşük ya da normal sonuçlar vermesi mutlaka hasta olduğunuz ya da olmadığınız anlamına gelmez. Kapsamlı testler, yaşınız, hastalık ve genetik geçmişiniz, o andaki sağlık durumunuz ve daha bir çok araştırmalar sonucunda gereken tedavi uygulanacaktır. Kişisel sonuçlar, kişisel bilgiler olmadan yorumlanamaz.

Misafir 29 Ocak 2010 11:07

su çiçeğinden dolayı hastaneye gittim .Kan tahlili yapıldı ve kan değerlerim yüksek çıktı .Halsizlik ve yürüme dengesizliği var.Şu anda (intaniye)bölümünde yatıyorum.Emar çekildim pazartesi günü sonucunu alacağım .Bu konu hakkında bana bilgi verebilir misiniz?Acil çünkü doktorlardan bilgi alamaıyorum .

Misafir 6 Mayıs 2010 22:52

Alıntı:

kanda ck nedir
ck nedir

Misafir 7 Mayıs 2010 20:12

Alıntı:

kanda ck nedir
kanda ki ck nedir

Misafir 2 Ekim 2010 19:38

kızılayda kan verdim ama kan değerlerimin yüksek olduğunu söylediler 18,2 çıktı bunun anlamı nedir açıklarsanız sevirim birde kanımın rengi neredeyse siyahtı :(

Misafir 16 Nisan 2011 16:03

slm

bende kan bağışı yapmaya gittiğimde kan değerim 18.37 çıktı ve almayız dediler sınır 18 miş...kan değerinin yüksek olmasının sebebleri neler olabilir ?

Misafir 31 Ekim 2011 12:58

Merhaba . Küçük Kardeşimin kan değerleri yüksek çıktı . Normalde 0-5 srası olması gerekirken kardeşimin 125 çıktı .
Bu Nedenle kardeşimin hasta olma olasılığı Varmıdır , (Lösemi vs. Gibi)

Acil Cevap Lütfen . İlerde bu bize sorun açarmı...

Saat: 17:25
Sayfa 1 / 2

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık