MsXLabs
Sayfa 1 / 17

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Facebook'ta hiçbir işlem yapamıyorum, sorun nedir, nasıl çözümlenir? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/300380-facebookta-hicbir-islem-yapamiyorum-sorun-nedir-nasil-cozumlenir.html)

Misafir 21 Ocak 2010 01:11

facebookta bildirimlerim acilmiyor videolarimi izleyemiyorum yorum yapamiyorum bunun nedeni nedir?

Misafir 21 Ocak 2010 20:59

facebook

yha ben facebooka qiriyorum ama yorup yapamıyorum qelen kutusuna tıklıyorum açılmıyor sürekli hata veriyor bunun nedeeni nedir yardımcı olursanız cok sevinirim lütfen......

KaNKaWaReZ 21 Ocak 2010 21:08

Kullandığınız İnternet Tarayıcısı Nedir ? Mozilla Firefox Deneyiniz. Sorunuz Devam Ediyorsa 2. Hesabınız Varmı ? Varsa Onu Bi Deneyin..

chinabeach 23 Ocak 2010 13:30

evdeki pc ve laptop tan hangisinden girerseniz girin facebookta işlem yapmak mümkün değil.sadece anasayfa ve profili açıyor.yada diğer başka bir sayfayı...ancak ne video izleyebiliyorum.nede beğen ve paylaş butonlarını kullanabiliyorum.ayrıca arkadaşlarımın sayfasını açmadığı gibi gelen kutusuda açılmıyor.onlara tıkladığımda donuyor ve boş sayfa açılıyor.ayrıca çıkışta yapamıyorum.2 bilgisayardada olduğuna göre modeden mi sorun diye düşündüm ama bu işleri anlamadığım için elim boş kaldı.yardım edebilirmisiniz acaba...

KaNKaWaReZ 24 Ocak 2010 21:59

Alıntı:

chinabeach adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1667283)
evdeki pc ve laptop tan hangisinden girerseniz girin facebookta işlem yapmak mümkün değil.sadece anasayfa ve profili açıyor.yada diğer başka bir sayfayı...ancak ne video izleyebiliyorum.nede beğen ve paylaş butonlarını kullanabiliyorum.ayrıca arkadaşlarımın sayfasını açmadığı gibi gelen kutusuda açılmıyor.onlara tıkladığımda donuyor ve boş sayfa açılıyor.ayrıca çıkışta yapamıyorum.2 bilgisayardada olduğuna göre modeden mi sorun diye düşündüm ama bu işleri anlamadığım için elim boş kaldı.yardım edebilirmisiniz acaba...

Kullandığınız İnternet Tarayıcısı Nedir ?

İnternet Explorer Kullanıyorsanız; Mozilla Firefox, Google Chrome Ve OPERA Bunlardan Birini. İndirmeyi Deneyin Tavsiyem Mozilla Firefox.

Misafir 31 Ocak 2010 16:50

profilimi nasıl gizleye
bilirim

KaNKaWaReZ 31 Ocak 2010 22:59

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1675580)
profilimi nasıl gizleye
bilirim

Buradan Gizleyebilirsin > Login | Facebook

Misafir 1 Şubat 2010 22:42

ya ana sayfam we msj kutum açılmıor yardım lütfn...!!

KaNKaWaReZ 2 Şubat 2010 01:34

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 1677005)
ya ana sayfam we msj kutum açılmıor yardım lütfn...!!

Kullandığınız İnternet Tarayıcısı Nedir ?
Çerezleri/Önbelleği Temizleyip Deneyin..

Misafir 19 Mart 2010 20:47

Selam... kolay qelsin... Diğer arkadaşların belirttiği qibi bende yorum yapamıyor , beğene tıklayamıyor , gelen kutusunu açamıyor ve buna benzer işlemleri yapamıyorum... sizinde buyurduqunuz qibi mozilla firefox kullanıyorum fakat bu sorun hala aynı hiçbir değişme yok pc ye format ta attırdım modemlerde temiz... yardımcı olabilirmisiniz ???

Saat: 10:00
Sayfa 1 / 17

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık