MsXLabs

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Akdeniz Bölgesi'nde yapılan el sanatları hakkında bilgi verir misiniz? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/337296-akdeniz-bolgesinde-yapilan-el-sanatlari-hakkinda-bilgi-verir-misiniz.html)

Misafir 6 Kasım 2010 19:35

çarıkçılık, semercilik nalbantçılık, halıcılık, iğne oyacılığı, bakırcılık, demircilik, bıçakçılık, pirinççilik, tahta ve sedef oymacılığı gibi el sanatları mevcuttu
pki bunlar ne zamn yapılmaktaydı ve hangi yakın zamn da bırakıldı. nasıl yapılır.vb. olması gerekmekte

Misafir 23 Kasım 2010 22:00

akdeniz bölgesinin el sanatları nelerdir

Misafir 15 Aralık 2010 21:10

akdeniz bölgesinin el sanatları nelerdir?

Misafir 31 Ekim 2011 18:14

Adana yöresine ait el sanatları hakkında bilgi verirmisiniz.?

Misafir 7 Ocak 2012 18:52

Akdeniz Bölgesindeki El SanaTLaRı.!

Akdeniz bölgesindeki el sanatları, Akdeniz bölgesi el sanatları, Akdeniz bölgesine özgü el sanatları

Akdeniz Bölgesinde var olan el sanatları eskilerde çarıkçılık, semercilik nalbantçılık, halıcılık, iğne oyacılığı, bakırcılık, demircilik, bıçakçılık, pirinççilik, tahta ve sedef oymacılığı gibi el sanatları mevcuttu ve bunların bazıları daha el sanatı olarak yapılmakta. Bunun yanı sıra altın ve gümüşten yapılan süs eşyaları ve takıları da ünlüdür.

Akdeniz bölgesinde ayrıyeten Halı ve kilim dokumacılığı, deri işlemesi gibi el sanatları vardır.

angel_melek 17 Ocak 2012 21:33

araştırma

akdeniz bölgesinde yaygın olan yerel el sanatlarını araştırınız!!! Lütfen bana yardım edin acil bir araştırma ödevi her siteye girdim ama soruma cewap bulamadım hadi bana hardım edin

Misafir 19 Nisan 2012 15:29

Akdeniz bölgesindeki el sanatları, Akdeniz bölgesi el sanatları, Akdeniz bölgesine özgü el sanatları

Akdeniz Bölgesinde var olan el sanatları eskilerde çarıkçılık, semercilik nalbantçılık, halıcılık, iğne oyacılığı, bakırcılık, demircilik, bıçakçılık, pirinççilik, tahta ve sedef oymacılığı gibi el sanatları mevcuttu ve bunların bazıları daha el sanatı olarak yapılmakta. Bunun yanı sıra altın ve gümüşten yapılan süs eşyaları ve takıları da ünlüdür.

Akdeniz bölgesinde ayrıyeten Halı ve kilim dokumacılığı, deri işlemesi gibi el sanatları vardır.

--------------------------------------------------------------------------------

Kaynak: Akdeniz Bölgesi'nde yapılan el sanatları hakkında bilgi verir misiniz?

Misafir 10 Mayıs 2012 06:38

kilimcilik , bkırcılık,iğne oyacılığı ve benzeri şeyler.

Misafir 12 Kasım 2012 16:34

Kaynak: Akdeniz Bölgesi'nde yapılan el sanatları hakkında bilgi verir misiniz?

sade 12 Kasım 2012 16:54

Akdeniz Bölgesinde var olan el sanatları

eskilerde çarıkçılık, semercilik nalbantçılık, halıcılık, iğne oyacılığı, bakırcılık, demircilik, bıçakçılık, pirinççilik, tahta ve sedef oymacılığı gibi el sanatları mevcuttu ve bunların bazıları daha el sanatı olarak yapılmakta. Bunun yanı sıra altın ve gümüşten yapılan süs eşyaları ve takıları da ünlüdür.

Saat: 21:16

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık