MsXLabs
Sayfa 1 / 2

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Soru-Cevap (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/)
-   -   Bilgisayarımın ağ şifresini nasıl öğrenebilirim? (https://www.msxlabs.org/forum/soru-cevap/403602-bilgisayarimin-ag-sifresini-nasil-ogrenebilirim.html)

Misafir 27 Şubat 2012 15:46

arkadaşlar benim telefonumda wifi var ve ben evimizdeki bilgisayarın internetinden telefonumla internete bağlanmak istiyorum fakat bağlanmak için ağ şifresi gerekiyor sizce bilgisayarımın ağ şifresini nasıl öğrenebilirim????

Misafir 29 Nisan 2012 01:05

kabloluysa olmaz ama kablosuzsa evdeki pc o zaman başlat-)çalıştır-)''cmd'' yaz-) çıkan yere ''ipconfig'' yaz ve IP adresin vb. öğren.

Misafir 14 Kasım 2012 21:45

selam ben yapmaya korkuyorum ya blgisayarıma bişe olursa diye olurmu acaba yardım EDin

mino 6 Aralık 2012 18:15

wifi

slm ya benim wifi ım var fakat ben bilgisayarın şifresini bulamıyorum acaba nasıl öğrenicem lütfen

Misafir 27 Şubat 2013 19:14

yardım

Alıntı:

mino adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2538843)
slm ya benim wifi ım var fakat ben bilgisayarın şifresini bulamıyorum acaba nasıl öğrenicem lütfen

ya cidden yardım edinnn nolur

ocean97 27 Şubat 2013 21:31

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2350525)
arkadaşlar benim telefonumda wifi var ve ben evimizdeki bilgisayarın internetinden telefonumla internete bağlanmak istiyorum fakat bağlanmak için ağ şifresi gerekiyor sizce bilgisayarımın ağ şifresini nasıl öğrenebilirim????

:D şaka mısın kardeşim kim kurduysa sizin wifi yi git şifresini iste ondan şifrelemiş :D

sonicinin 27 Şubat 2013 23:15

Alıntı:

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 2350525)

192.168.1.1 i internet satırına yaz tabi ttnet isen veya o ilki olmassa 192.168.2.1 i yaz gir orda sana bi şifre sorcak eğer orayı bilmiyosan ara 444 0 375 ti yalnış hatırlamıyosam ttnetin numarası orda sölüyolar o panele giriş yaparak halledebilirsin olmassa teamwiewer üstünden yardımcı olabilirim

Misafir 28 Şubat 2013 14:05

ben

benim telefonum dokunmatik

kompetankedi 28 Şubat 2013 14:49

Telefonunuzla internete acılmanız için önce wifi özelliğiniz olmalı bu oldugunu var sayarak bu seferde evde kullandıgınız internet için kullanılan modemin wireless özeliğnin olması gerekiyor yani kablosuz yayın yapan modeli bu da tamamsa son işlem wifi şifresi buda eğer modem size aitse marka modeline göre modem arayüzüne girip kablosuz baglantı ayarlarına girip wifi şifrenizi öğrenebilir yada aktif değilse açar kendiniz şifre atayabilirsiniz.

Genellikle modem arayuzu 192.168.2.1 ip adresini tarayıcınıza yazdıgınızda modemin arayuzu gelir ve muhtemel arayuzune giriş şifresi sorar. Bunu bilmeniz gerekir. Bu sifre eğer orjinal şifresi değiştirilmişse kurulumu yapan kişiden almanız gerekiyor.

Bunlar genel olarak bu tip bağlantının yapılması presedurudur. Daha kısası evde eger laptopla baglanılıyorsa o laptopun kullandıgı sifre size lazım olan şifre ile aynıdır sorup istemekle bişi kaybetmezsiniz.

Ancak ortak internet kullanılıyorsa ve wifi baglantının yapıldıgı modem sizde değilse o modem sahibindende talep edebilirsiniz eğer bir ortaklığınız söz konusu ise.

Misafir 28 Şubat 2013 16:25

bilmem

bilmiyorum ben neden bilebilirim söyler misiniz acaba bu mümkün müdür? lütfen söyleyiniz teşkür ederim beni dinlediğiniz için sizinde önemli değil diyeceğini biliyorum ama EMİN DEĞİLİM İNŞALLAH ÖYLEDİR görüşmemek üüzere gerçi niye ben sizle görüşeyim ki yoksa sapık mkısınız siz haaaaaaaaaaaa

Saat: 08:34
Sayfa 1 / 2

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık