MsXLabs
Sayfa 1 / 9

MsXLabs (https://www.msxlabs.org/forum/)
-   Sosyal Ağlar (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/)
-   -   Zorunlu Windows Live Messenger 8.x Güncellemesi (https://www.msxlabs.org/forum/sosyal-aglar/53992-zorunlu-windows-live-messenger-8-x-guncellemesi.html)

NeutralizeR 13 Eylül 2007 15:12

Güncelleme

MSN Messenger

Daha yeni bir sürüm var. Devam edebilmeniz için yeni sürümü yüklemeniz gerekir. Bunu şimdi yapmak istiyor musunuz?

Bu sorunla/konuyla ilgili daha fazla bilgiyi aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz:
MSN Messenger 7.5 Sürümünden Vazgeçemiyor musunuz?

---------------------------------

Windows Live Messenger

Güncelleme: Windows Live Messenger 8.5 Beta kullananların Windows Live Messenger 8.5 Final'a güncellemeleri de zorunlu hale getirilmiştir. Bu konudan Windows Live Messenger 8.5 FINAL'ı edinebilirsiniz:
https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/73916-windows-live-messenger-8-5-final-windows-live-suite.html

Güncelleme: Windows Live Messenger 8.x kullanan kullanıcıların 14.0 serisi son sürüm WLM'ye güncellemeleri zorunlu hale getirilmiştir. En son sürüm: Windows Live Messenger 2009 (14.0.8089.726)

Talep olduğu takdirde eski sürümlerin hala kullanılmasını sağlayan değişikliğe sahip EXE dosyaları da paylaşılacaktır.

amavista 22 Şubat 2008 14:44

windows live 8.5 beta tr sorun

merhaba ben beta 8.5 kullanıyorum ve yeni sürümün zorunlu olarak yüklenmesini istemiyorum sürekli yeni sürüm yüklemem için uyarı geliyor hayır diyorum ve msn i açamıyorum sürüm güncelleştirmek zorunda değilim ne yapmalıyım

feratciziri 22 Şubat 2008 14:47

bende bu sorundan şikayetçiyim
seviyorum bu sürümü.yardımcı olursanız sevinirim

amavista 22 Şubat 2008 14:53

Alıntı:

feratciziri adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 947795)
bende bu sorundan şikayetçiyim
seviyorum bu sürümü.yardımcı olursanız sevinirim

ben çözdüm umarım sizlerde de olur program files ten mesenger dosyasına girin ve msnmsgr özellikler uyumluluğa tıklayın windows 2000 i ayarlayın düzelecektir bende sorun düzeldi

feratciziri 22 Şubat 2008 14:56

ben pek anlayamadım.msnmsgr buna tıkladım en eski sürüm çıktı.biraz daha ayrıntılı anlatırmısın????şimdiden sağol

ben pek anlayamadım.msnmsgr buna tıkladım en eski sürüm çıktı.biraz daha ayrıntılı anlatırmısın????şimdiden sağol...ne diye zırt pırt yeni sürüm çıkartırlar anlamam ki :)

amavista 22 Şubat 2008 15:09

bak msnmsgr nin üzerine gelip sağa tıkla özellikler de daha sonra özelliklere tıklayınca uyumluluk var oraya tıklayıp daha uyumluluk modu var onada tıklayıp windomsw 2000 i ayarla daha sonra tamam a tıkla olacak ama bunları yaparken sağ altta msn varsa çıkış yap tamamen kapalı olsun yaparken inşalla çözersin:bow::bow:

NeutralizeR 22 Şubat 2008 15:11

Güncelleme: Windows Live Messenger 8.5 Beta kullananların Windows Live Messenger 8.5 Final'a güncellemeleri de zorunlu hale getirilmiştir. Bu konudan Windows Live Messenger 8.5 FINAL'ı edinebilirsiniz:
Windows Live Messenger 8.5 FINAL (Windows Live Suite)

NeutralizeR 22 Şubat 2008 15:23

Alıntı:

amavista adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 947834)
bak msnmsgr nin üzerine gelip sağa tıkla özellikler de daha sonra özelliklere tıklayınca uyumluluk var oraya tıklayıp daha uyumluluk modu var onada tıklayıp windomsw 2000 i ayarla daha sonra tamam a tıkla olacak ama bunları yaparken sağ altta msn varsa çıkış yap tamamen kapalı olsun yaparken inşalla çözersin:bow::bow:

Bu pek sağlıklı bir yöntem değil. Bu konuyu inceleyiniz:
Zorunlu Windows Live Messenger 8.x Güncellemesi

piparus 15 Nisan 2008 22:52

Alıntı:

amavista adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 947822)
ben çözdüm umarım sizlerde de olur program files ten mesenger dosyasına girin ve msnmsgr özellikler uyumluluğa tıklayın windows 2000 i ayarlayın düzelecektir bende sorun düzeldi

aynen yaptım msn açıldı fakat şimdi de açıldıktan sonra simge halini haliyor ve kendi kendine kapanıyor

volkan_07 3 Şubat 2009 08:56

Alıntı:

amavista adlı kullanıcıdan alıntı (Mesaj 947822)

Msn 9.0 betada da aynı sorun var. Çözüm aynen dediğin gibi yaptım oldu güncelleme sorunu kalmadı. C/ProgramFİles/Windows Lİve/Msnmsgr.exe/sağ tıkla/özellikler/Uyumluluk uyumluluk modu windows 2000 de çalıştır ve kaydet deyin. Her msn açışınızda ekrana Windows.Live.Messenger.9.0.1407.1107.zip seçmenizi isticek iptal deyin msn açılacak.

Saat: 06:39
Sayfa 1 / 9

©2005 - 2024, MsXLabs - MaviKaranlık