Arama

Psikoloji ve PDR Bölümü Hakkında Soru ve Cevaplar - Sayfa 13

Güncelleme: 26 Kasım 2016 Gösterim: 406.102 Cevap: 520
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Temmuz 2010       Mesaj #121
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lys tm3 sıralamam 2804,puanım 504.boğaziçi pdr en son 2570 gibi bir dereceyle almış sanırım geçen sene.ösymnin tercih klavuzlarında boğaziçi pdrnin taban puanı 484 diyor ama sıralama olarak üstümde kalıyor.sizce girme olanağım nedir,boğaziçi gibi bir üniversitede taban sıralamasında 200kişilik bir düşüş yaşanabilir mi?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2010       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eşit ağırlıkda psikoloji mi daha iyi dir yoksa hukuk mu?
Sponsorlu Bağlantılar
_PaPiLLoN_ - avatarı
_PaPiLLoN_
Ziyaretçi
20 Temmuz 2010       Mesaj #123
_PaPiLLoN_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

lys tm3 sıralamam 2804,puanım 504.boğaziçi pdr en son 2570 gibi bir dereceyle almış sanırım geçen sene.ösymnin tercih klavuzlarında boğaziçi pdrnin taban puanı 484 diyor ama sıralama olarak üstümde kalıyor.sizce girme olanağım nedir,boğaziçi gibi bir üniversitede taban sıralamasında 200kişilik bir düşüş yaşanabilir mi?

Tercih yaparken puanınızı değil de sıralamanızı dikkate alınız. Arada fazla kişi olmadığı için siz tercihinizde Boğaziçi Üniversitesi'ne de yer verin. Mutlaka yaptığınız tercihi de rehber öğretmenine gösterin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2010       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben ozel olarak pdr okumak istiyorumn lysm kotü basvurma hakkım var mı ücreti ne kadardır
_PaPiLLoN_ - avatarı
_PaPiLLoN_
Ziyaretçi
20 Temmuz 2010       Mesaj #125
_PaPiLLoN_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

slm ben ozel olarak pdr okumak istiyorumn lysm kotü basvurma hakkım var mı ücreti ne kadardır

Puanınız ve başvurmak istediğiniz üniversiteden bahsetmediğiniz için size herhangi bir bilgi veremiyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2010       Mesaj #126
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim puanım ege piskolojiyi tutuyor orayımı yazayım yoksa istanbulda bi özelde burslumu kalitesi aynımı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2010       Mesaj #127
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
PDRnin üniversitedeki dersleri nelerdir. Hangi konuları içermektedir. Yüksek lisans yaparsak nerelere gidebiliriz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2010       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selçuk üniversitesi pdr 2. öğretimi hakkında bilgi verirmisiniz ??????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2010       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb bu yıl sınawa 2. girişim.puanım sınıf öğrt tutyr ama ben oldum olası psikoloji istemişimdir.o yüzden terch yapmayıp 1 kez daha sınavlara girip şansımı denicem.psikolojinin PDR ye göre daha kapsamlı olduğunu düşünyrdum ta ki yazılanları okuyana kadar.şimdi brazcık kafam karıştı.2 si de birbine benzer bölümler olduğu için sewerek yapcağmdan eminm ama gelecek adına hangisinin daha avantajlı 1 adım önde olduğuna da dikkat etmem lazım.beni bu konuda bilgilendirrseniz çok sevinirm..
_PaPiLLoN_ - avatarı
_PaPiLLoN_
Ziyaretçi
23 Temmuz 2010       Mesaj #130
_PaPiLLoN_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

merhaba benim puanım ege piskolojiyi tutuyor orayımı yazayım yoksa istanbulda bi özelde burslumu kalitesi aynımı

Ege üniversitesi psikoloji iyi bir bölüm diyebilirim ancak İstanbulda puanınıza denk gelen özel üniversiteleri de duymalıyım öncelikle.Böylece kalite hakkında daha etkili bilgi verebilirim size.