Arama

Psikoloji ve PDR Bölümü Hakkında Soru ve Cevaplar - Sayfa 36

Güncelleme: 26 Kasım 2016 Gösterim: 406.122 Cevap: 520
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2011       Mesaj #351
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Pdr bölümündeki üniversitelerin hepsi özelmidir ? acaba özel olmayanların taban puanlarını yazabilirmisiniz ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2011       Mesaj #352
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba. ben psikoloji okumak istiyorum fakat aklımda bir kaç bölüm daha var-psikoloji öncelikli olarak- çift anadal yapmayı planlıyorum. psikoloji okurken cift anadal ile hangi bölümleri seçebilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2011       Mesaj #353
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
pdr okuyan biri hastane de çalışabilir mi???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2011       Mesaj #354
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
PDR'yi bana çok rehavet gören bir meslek olarak tanıttılar.Kazancı da oldukça iyi denildi.Kişisel olarak kendimiz bir büro açabiliyor muyuz? Ve bunu bi kenara koyalım şirket tarzı yerlerde görev alma imkanı nasıl oluyor veya olabiliyor mu ? Kazanç durumu nasıl olur eğer şirkette görev alabilirsek?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2011       Mesaj #355
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
pdr taban puanları için link ekler misiniz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2011       Mesaj #356
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim sıralamam tm3 de 11.215 egede bir pdr ye yerleşme olasılığım çok mu düşük?ayrıca tm3 468 teşekkür ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2011       Mesaj #357
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mezun olduktan sonra hangi bölüm avantajlı bilgisi olan var mı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2011       Mesaj #358
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tm3 de 26000. yim. pdr gelir mi acaba? mümkünse ist çevresi olsun. burslu vakıf da olabilir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2011       Mesaj #359
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tm-3 sıralamam 10.200 ege veya uludağ psikoloji ile istanbul veya marmara pdr arasında kaldım.devlette çalışmak istiyorum.atamaların şu an psikoloji ağırlıklı olduğunu duydum.sizce hangisini tercih etmeliyim? ve psikolojide yüksek lisans yapmazsam devlete giremem mi? aslında şehir olarak istanbul istiyordum ama ailem istanbula göndermek istemiyor.psikolojide egenin gelme şansı var mı sizce? şimdiden teşekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2011       Mesaj #360
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba, 2012 ösym sınavı için bir sorum olacaktı. Meslek lisesi mezunuyum, sayısal çıkışlıyım. Ünivseriste okudum bölümüm üzerine ama tatmin etmedi beni, iş yaşamı olarak da malesef öyle. Gönlümde hep pdr veya piskoloji vardı. Meslek lisesi mezunu olarak Ygs sınavına girip ardından Tm3 puan türünde gerekli puanı almak çok mu zor? sayısal çıkışlı iken tm3 puan türünde pdr veya psikoloji seçmek kat sayı farkına eskisi gibi takılıyor mu? Kazanma şansım ne olabilir acaba? Nasıl bir yol izlemem gerekli 2012 de ki sınav için? Şansım nedir? Vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkürler.