Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Rüyada Sağır Olmak

Gösterim: 4314 | Cevap: 0 Rüyada Sağır Olmak tabiri, yorumu, ne demek.
15 Haziran 2009 20:04   |   Mesaj #1   |   
ThinkerBeLL - avatarı
VIP Özel Üye-VIP
Istanbul TR

51.410
11.423 mesaj
Kayıt Tarihi:Üyelik: 18-02-2009

Sağırlık Rüya Tabiri (Rüyada Sağır Olmak)

Rüyada Sağır Olmak

Rüyada sağır olduğunuzu ve konuşulanlan duymadığınızı görmek, etrafınızda size dair olan konuşmalara aldırmamanız gerektiğine işarettir. Her sözü duyup duymaz gibi görünürseniz işinizde daha çok başarı kazanırsınız.
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:
Mesaj:
Önceki Konu Sonraki Konu

Rüyada Sağır Olmak benzer konular

Rüyada Aşı Olmak
Rüyada Aşı Olmak Rüyada aşı olduğunu gören kimse, genellikle iyi ve müjdeli bir haber alır. Aşı bir bakıma tehlike habercisidir. Böyle bir rüyayı gören dikkat etmeli ve kendisini sakınmalıdır.
Forum: Rüya Tabirleri Cevap: 0
Son Mesaj: 24 Haziran 2009 14:50
Rüyada Şaşkın Olmak
Rüyada Şaşkın Olmak Rüyada bir caddede veya ıssız bir yerde şaşkın­ca dolaştığınızı görmek, bütün dostlarınızı birer birer kaybedeceği­nize ve yapayalnız kalacağınıza işarettir.
Forum: Rüya Tabirleri Cevap: 0
Son Mesaj: 17 Haziran 2009 11:27
Rüyada Grip Olmak
GRİP OLMAK: Rüyada grip olduğunuzu veya evde bir yakı­nınızın grip olduğunu görmek, bu günlerde bir borcunuzdan dola­yı bir alacaklının evinizin kapısını çalacağına, sizi zor bir durumda bırakacağına delâlet eder.
Forum: Rüya Tabirleri Cevap: 0
Son Mesaj: 9 Haziran 2009 11:06
Rüyada Dargın Olmak
DARGINLIK: Rüyada bir kimsenin dargınlık görmesi hayra yorumlanmaz. Rüyasında ev halkı ile dargın olduğunu görmek, eviyle ve onların nafakaları ile ilgilenmediğine; bir komşusuna dar­gın olduğunu görmek, komşusunun kendisi hakkında şikayette bu­lunacağına, bunun aksini görmek de yorumun aksine...
Forum: Rüya Tabirleri Cevap: 0
Son Mesaj: 7 Haziran 2009 15:24
Rüyada Zilzurna Olmak
Rüyada Zilzurna Olmak Rüyada zilzurna derecesinde sarhoş ol­duğunuzu görmek veya böyle küfelik bir kimseyle karşılaşmak, sizi oldukça sarsacak bir gönül macerası geçireceğinize, ticarî işleriniz­de ise iflas derecesinde zarara uğrayacağınıza, yahut uzun zaman yataklara serecek ağır bir hastalık...
Forum: Rüya Tabirleri Cevap: 0
Son Mesaj: 7 Haziran 2009 03:26
 
Sayfa 0.113 saniyede 9 sorgu ile oluşturuldu