Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Rüyada Sürahi Görmek

Gösterim: 2790 | Cevap: 0 Rüyada Sürahi Görmek tabiri, yorumu, ne demek.
17 Haziran 2009 09:35   |   Mesaj #1   |   
ThinkerBeLL - avatarı
VIP Özel Üye-VIP
Istanbul TR

51.740
11.427 mesaj
Kayıt Tarihi:Üyelik: 18-02-2009

Sürahi Rüya Tabiri (Rüyada Sürahi Görmek)

Rüyada Sürahi Görmek

R
üyada sürahi görmek, gürültüsüz bir hayat için öz­lem duyduğunuz, bu yüzden uzak bir yere çekilerek sakin bir hayat yaşamayı arzuladığınıza delâlet eder.
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:
Mesaj:
Önceki Konu Sonraki Konu

Rüyada Sürahi Görmek benzer konular

Rüyada Ok Görmek
Ok Rüya Tabiri Rüyada görülen ok, bir hizmet için başka memleketlere gönderilen elçilere, mektuba, düşmana karşı gösterilen başarıya, kuvvete ve söze delâlet eder. Okların konduğu çantayı görmek ise, büyük bir mevkie sahip olunacağına işarettir. Bir kimsenin üzerinde ok taşıdığını görmesi, pek...
Forum: Rüya Tabirleri Cevap: 0
Son Mesaj: 9 Kasım 2009 23:10
Sagopa Kajmer - Sürahi
SÜRAHİ Beni bi solukta çek içine . . Kaf- kef . . Pesimist orkestra . . Vaktim nakit her dakikam değerli . Ben bu zamanın bekçisiym ve benden razıdır başında beklediklerim . Dosta ve düşmana dır iyi dileklerim . Ben ne yazmışım ne kışmışım .
Forum: Rap Müzik Cevap: 0
Son Mesaj: 4 Ağustos 2009 13:33
Rüyada As Görmek
Rüyada As Görmek Rüyada iskanbil kağıdındaki birlileri görmek dört şekilde yorumlanır: Kupa birlisi, gönül macerasına, karo birlisi ağız tadına, maça birlisi sosyal hayatta başanya, ispati birlisi çok çalış­maya delâlet eder.
Forum: Rüya Tabirleri Cevap: 0
Son Mesaj: 24 Haziran 2009 14:38
Rüyada Ud Görmek
Rüyada Ud Görmek Rüyada ud görmek eski hale dönmekle yorumlanır. Rüyasında ud çaldığını veya çalındığını görmek, zengin ise fakirliğe, fakır ise zenginliğe döneceğine ve sonunda eskiden hangi halde ise yine o hale geleceğine işarettir.
Forum: Rüya Tabirleri Cevap: 0
Son Mesaj: 19 Haziran 2009 00:17
Rüyada İp Görmek
Rüyada İp Görmek; Rüyada ip almak veya ip görmek, hayatınızın bundan son­ra intizam içinde ve varlıklı geçeceğine delâlet eder. İple bir şey bağladığınızı veya ipi yumak haline getirdiğinizi görmek, gelecek için yaptığınız projeleri basan ile uygulayacağınıza işarettir.
Forum: Rüya Tabirleri Cevap: 0
Son Mesaj: 6 Haziran 2009 18:41
 
Sayfa 0.120 saniyede 9 sorgu ile oluşturuldu