MsXLabs
2005-2016
Rüya Tabirleri forumunda yer alan _KleopatrA_ tarafından açılmış Rüyada Fatiha Suresini Okumak konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: Fatiha Suresi Okumak Rüya Tabiri (Rüyada Fatiha Suresini Okuduğunu Görmek) Rüyada Fatiha-i Serife 'yi okudugunu ... Etiketler:
  • rüyada fatiha suresi okumak
  • rüyada fatiha suresini okumak

Rüyada Fatiha Suresini Okumak

Gösterim: 54.455 | Cevap: 0
17 Kasım 2009 12:59   |   Mesaj #1   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Rüyada Fatiha Suresini Okumak tabiri, yorumu, ne demek.

Fatiha Suresi Okumak Rüya Tabiri (Rüyada Fatiha Suresini Okuduğunu Görmek)


Rüyada Fatiha-i Serife 'yi okudugunu veya biri tarafindan okundugunu görenin isleri güç ise kolayla-sir. Rizkinda genislik, bolluk ve bereket olur. Rüya sahibi erkekse, bir kaç kadinla evlenir, Kadin ise çok çocuk dogurur. Duasi kabul olunur, hasta veya sakat ise iyilesir;eger agir hasta ise ölüp acilarindan kurtulur. Fatiha okumak, asagida isimleri zikredilen mü-barek zatlara göre su sekilde açiklanmistir: Hazret-i Ebu Bekir'e (RA) göre: Dini, Cenabi Hak tarafindan muhafaza olunur. Hasta ve sakat ise eceli yaklasmistir. Hazret-i Ömer'e (RA) göre; Allahu Teala hazretleri dua ve ibadetini kabul buyurur, korktuklarindan emîn olur. Kirmanî'ye göre; Allah (C.C) Hazretleri tarafindan ibadete muvaffak olur. Cafer-i Sadik 'a (RA) göre; hacca gider, duasi kabul edilir, Ibn-i Sirin'e göre: Cenabi Hak ona hayir kapilarini açar. Abdulgani Nablusi'ye göre; duasi hemen kabul olunur ve kendisi bol ve bereketli rizk sahibi ve uzun ömürlü olur. Ibn-i Kesir' e göre: duasi en kisa zamanda kabul olun-makla beraber, ferah ve sevinç ve büyük fayda görür. Seyit Süley-man Hüsni 'ye göre; güç olan isleri kolaylasir, dünya ve ahirette mutlu olur, bol ve bereketli rizka kavusur. Bir baska rivayete görede: Rüyada Fatiha Suresinl okumak, hayirli Islere nail olmaya, dualarin kabulüne, bazen de haccetmeye isarettir. Rüyada Fatiha'yi veya ondan bir ayet okudugunu, yahut kendi üzerine okundugunu görmek, o kimseye Allah-u Teala'nin ser kapilarim kapayip, hayir kapilarim açacagma isarettir.
Rüyasında Fatiha okuduğunu gören kimse, bütün dert ve sıkıntılarından kurtulur. Geleceğin çok daha iyi, güzel olacağını haber verir.