Arama

Tüdanya - Tek Mesaj #2

GÜLGECELER - avatarı
GÜLGECELER
Ziyaretçi
27 Haziran 2008       Mesaj #2
GÜLGECELER - avatarı
Ziyaretçi
Tüdanya - Alacağım Var
Tüdanya - Aramızda Sıra Dağlar
Tüdanya - Ayrılma Benden
Tüdanya - Benim Hayatım
Tüdanya - Canımdan Can İste
Tüdanya - Dağlar
Tüdanya - Ellerim Bomboş
Tüdanya - Gücenme Tanrım
Tüdanya - Güldür Yüzümü
Tüdanya - Haram Geceler
Tüdanya - Hesabım Var
Tüdanya - Neredesin Sen
Tüdanya - Ölsem Bundan Daha İyi
Tüdanya - Sebebi Sensin
Tüdanya - Sen Yaşa
Tüdanya - Sende Gidersen
Tüdanya - Seni Çok Seviyorum
Tüdanya - Vurun Dalgalar
Tüdanya - Yaktı Gidiyor
Tüdanya - Yana Ya

Gücenme tanrim sen bu kuluna
Gücenme tanrim bu isyanima
gücenme tanrim..
bir kulun bu kadar zalim olamaz tasdan mi yarratin sen onu tanrim
yasamak izdirap cile cekmekse ben kulun degilim gücenme tanrim
yüregi nefretle öfkeyle dolu sevgiden habersiz kalbinin yolu
mademki kul diye yarratin onu ben kulun degilim gücenme tanrim
nimetin sadece bir can vermekse her nefes gönlüme birer darbeyse
sevilmek sevene zulum etmekse ben kulun degilim gücenme tanrim
yüregi nefretle öfkeyle dolu sevgiden habersiz kalbinin yolu
mademki kul diye yarratin onu ben kulun degilim gücenme tanrim
Bir kulun bukadar zaLim olamaz tasdan mi yarratin sen onu tanrim
yasamak izdirap cile cekmekse ben kulun degilim gücenme tanrim …

Kalbimde binbir aci sendin basimin taci
mademki gidiyorsun gülle gülle yabanci
Kalbimde binbir aci sendin basimin taci
mademki gidiyorsun gülle gülle yabanci
ettigin yanina kalmaz seven insan unutmaz
güvenme güzeligine bu dünya sanada kalmaz
seni gördügüm güne bin defa lanet olsun
seni sevdigim icin kalbime yaziklar olsun
seni gördügüm güne bin defa lanet olsun
seni sevdigim icin kalbime yaziklar olsun

O Garip Asker - Tudanya

oturmuş bir köşeye gözleri nemlielinde sigarası yüzü kederlifelek onada vurmuş halinden belliiçin için ağlıyor o garip askerne bekleyeni var nede yuvasıviraneden farklı şimdi dünyasıçektiği her duman sabır duasıiçin için ağlıyor o garip askero asker o asker için için ağlıyor o garip askerne bir mektup var nede bir haberevi aklına gelir bağrını delerbir gün teskereyi alıpta giderdeyipte avunuyor o garip asker

Aldanma Çocuksu Mahsun Yüzüne - Tudanya

aldanma cocuksu mahsun yüzüne mutlaka terkedip gidecek birgün kanma sever gibi göründügüneseni sevmiyorum diyecek birgünaldanma cocuksu mahsun yüzünemutlaka terkedip gidecek birgün kanma sever gibi göründügüneseni sevmiyorum diyecek birgün sevmek cok güzel sey aldanmak aci ruhunu saracak bir büyük sancio durmayan yolcu sen garip hancihesabi vermeden gidecek birgünhesabi vermeden gidecek birgünugruna yollari harcayacaksinaskini ömrünle bir tutacaksinne yazik sonunda aglayacaksingururunu yerlere atacak birgünugruna yollari harcayacaksinaskini ömrünle bir tutacaksinne yazik sonunda aglayacaksingururunu yerlere atacak birgün Msn Sad

Sen Bir Ömürsün - Tudanya

gülde güzel gözlerinin bebegi gülsüngülde güzel gözlerinin bebegi gülsünvallahi billahi güzel sen bir ömürsünömür sen bir ömürsün senin icin herseyi katlanirim ben sacinin bir teline can veririm ben böyle gülüs böyle naz hic görmedim benvallahi billahi güzel sen bir ömürsünömür sen bir ömürsün öyle özenmis yaratmis seni allahimöyle özenmis yaratmis seni allahimvallahi billahi seni ben melek sandimvallahi billahi seni ben melek sandim melek ben melek sandim her mevsimi bahara döndürürsün sen gülüsünle günesi söndürürsün sen böyle gülüs böyle naz hic görmedim ben vallahi billahi güzel sen bir ömürsünömür sen bir ömürsün

Seni Çok Sevdim - Tudanya

Kara sevda yüregimde kor gibi eriyorum elerinde kar gibiey vefasiz ben urunda ölürdüm ne cikardi biraz sevsen sen beniey vefasiz ben urunda ölürdüm ne cikardi biraz sevsen sen benidaga tasa askim diye seni yazdim ben heryeretas kalbini bile bile sana asik oldum seni cok sevdim daga tasa askim diye seni yazdim ben heryeretas kalbini bile bile sana asik oldum seni cok sevdim sevda degil göre göre ölmek bu ask yerine ucuruma düsmek bu ah belalim beni kirsan ne cikar anlasana elde degil sevmek buah belalim beni kirsan ne cikar anlasana elde degil sevmek budaga tasa askim diye seni yazdim ben heryeretas kalbini bile bile sana asik oldum seni cok sevdim daga tasa askim diye seni yazdim ben heryeretas kalbini bile bile sana asik oldum seni cok sevdim

Mum Ve Ben - Tudanya

karanligin ortasinda bulusmusuz mum ve benkaranligin ortasinda bulusmusuz mum ve benbir masada karsilikli tutusmusuz mum ve ben bir masada karsilikli tutusmusuz mum ve ben hüzün cökmüs üstümüze ates düsmüs icimizehüzün cökmüs üstümüze ates düsmüs icimizebu gece birbirimize benziyoruz mum ve benbu gece birbirimize benziyoruz mum ve bengözyaslari döküyoruz damla damla eriyoruzgözyaslari döküyoruz damla damla eriyoruzeridikce yaniyoruz bitiyoruz mum ve ben eridikce yaniyoruz bitiyoruz mum ve benhüzün cökmüs üstümüze ates düsmüs icimizehüzün cökmüs üstümüze ates düsmüs icimizebu gece birbirimize benziyoruz mum ve benbu gece birbirimize benziyoruz mum ve ben
Gidecegim Bu Ellerden - Tudanya

gidecegim bu ellerden gayri buralardan verin benim sevdigimi onsuz olamambu canim canansiz olmaz onsuz olamazbu canim canansiz olmaz onsuz olamaz verin benim sevdigimi onsuz olamamverin benim sevdigimi onsuz olamamgünes batar gün dogmaz canim canansiz olmazcanana can adadim ecelden gayri olmaz sevdasiz yasanmiyormus cektim ögrendim bu askin yüzünden dostlar derde bellendim dervis dergahina cöktüm yare dilendim dervis dergahina cöktüm yare dilendim gidecegim bu ellerden gayri buralardan verin benim sevdigimi onsuz olamamgünes batar gün dogmaz canim canansiz olmazcanana can adadim ecelden gayri olmaz
Haram Geceler - Tudanya

AkLim basimda degiLki sebebini biLmiyorum bize nazar degdi inan adim gibi biLiyorum yine bana haram geceLer senin icin agLiyorumah yine bana haram geceLer senin icin agLiyorumyaniyorum yaniyorum ah yine yanip yaniyorumyine bana haram geceLer senin icin agLiyorumHatiraLar gözLerimde daLip daLip gidiyorumacimasiz dertLerimLe yapayanLiz yasiyorumyine basim belalarda senin icin agliyorum yar yine bana haram geceler senin icin agliyorum yaniyorum yaniyorum ah yine yanip yaniyorumyine bana haram geceLer senin icin agLiyorum
Dert Ortagim - Tudanya

Hem arkadas hem sevgiLim hem üzüntüm hem sevincim bu dünyada senden baska kimim varki söyLe benim Her derdimi payLasirsin her kahrima katLanirsinsen bu hayat yokusumda dert ortagim dermanimsinIyi günde kötü günde yanimdasin herhaLimdesensiz yapamam imkansiz günesimsin sen gönLümde Her derdimi payLasirsin her kahrima katLanirsinsen bu hayat yokusumda dert ortagim dermanimsin

Güldügün Zaman - Tudanya

Unut kederLeri unut dertleri unut o söylenen aci sözleribosyere kahretme üzme kendini acilar tükenir geldigin zamanUnut kederLeri unut dertleri unut o söylenen aci sözleribosyere kahretme üzme kendini acilar tükenir geldigin zamanDünyam güzellesir geLdigi zamanHayat bu hertürlü cilesi vardir hep keder degildir sevinci vardir her derdin mutlaka caresi vardir acilar tükenir geldigin zaman Dünyam güzellesir güLdügün zamanYasantina küsme bosver isyana bir tebesüm yeter bugünde sana sen candan sevecek birini ara dünyam güzellesir geldigin zamanacilar tükenir geldigin zaman Hayat bu hertürlü cilesi vardir hep keder degildir nesesi vardir her derdin mutlaka caresi vardir acilar tükenir geldigin zaman Dünyam güzellesir güLdügün zaman..

Yandi Gönlüm - Tudanya

allahim bu nasil güzel günes gibi göz aliyorsaclarinda bin bir cicek bahar gibi gül kokuyorallahim bu nasil güzel günes gibi göz aliyorsaclarinda bin bir cicek bahar gibi gül kokuyoryandi gönlüm güllüsüne gözlerini züzüsüneonu bana yaz allahim ömür katsin ömrümeyandi gönlüm güllüsüne gözlerini züzüsüneonu bana yaz allahim ömür katsin ömrümetoprak degil sanki özü ay parcasi güzel yüzübaldan mi can verdin rabbim öyle tatli her bir sözütoprak degil sanki özü ay parcasi güzel yüzübaldan mi can verdin rabbim öyle tatli her bir sözüyandi gönlüm güllüsüne gözlerini züzüsüneonu bana yaz allahim ömür katsin ömrümeyandi gönlüm güllüsüne gözlerini züzüsüneonu bana yaz allahim ömür katsin ömrüme