Arama

red_dragon - avatarı
red_dragon
Ziyaretçi
22 Kasım 2008       Mesaj #1
red_dragon - avatarı
Ziyaretçi
Hafıza kartımda sorun var, nasıl çözerim?
Hafıza kartı görünmüyor, ne yapabilirim?
MsXLabs.org

Alıntı
red_dragon adlı kullanıcıdan alıntı

ben orjinal yeni bir sony 1gb hafıza kartı aldım.ancak telefona taktığımda telefon açılmıyor.ekran yanıp sönüyor.ancak 64mb takınca güzel çalışıyor. acaba hafıza kartı mı bozuk yoksa telefonda mı bir sorun var.ben ne yapabilirim.yardım ederseniz çok sevinirim

Bence hafıza kartınızda sorun var çünkü bende 1 gb kingston hafıza kartı almıştım normal herşeyi atabiliyordum içine ama attığım şarkıları doğru düzgün dineleyemiyordum ama 64 lüğü taktığım zaman hiçbir sorun çıkarmıyordu.Bu kesin hafıza kartının yanlış üretiminden oluşmuş bir hatadır diyorum. En kısa zamanda aldığınız yerden değiş

Alıntı
basrican adlı kullanıcıdan alıntı

benim telefonum samsung e-200 benim tele bluetoothla atılmış dosyaları bnm bilgisayar açmıyor bunu nasıl düzeltebilirim.

Her telefon her dosya format'ını desteklemiyor maalesef.Eğer telefonunuzun desteklemediği bir dosya format'ı alıyorsanız açmaması gayet normal.Aynı model başka bir telefon aynı dosyayı açıyorsa yada gelen dosyanın formatını telefonunuzun desteklediğinden eminseniz bir telefoncuya götürmenizde fayda var yazılımsal bir sorun olabilir yada zararlı bir yazılım bulaşmış olabilir telefonunuza..

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar hafıza kartımı telefona takıyorum biçim diyor evet diyorum biçimlendirildi diyor sonra kartı bilgisayara takıp içine bi şey atıp telefona taktığımda tekrar biçim diyor. yardım lütfennn!!!!!

Hafıza kartını bilgisayar ortamında format attıktan sonra tekrar deneyiniz Sorun devam ediyorsa başka bir telefonla deneyiniz hafıza kartı arızalı olabilir.

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

beyler benim hafıza kartımı birisi kullanmıstı sonra aldım geri virüs fln war heralde dosya bozuk fln diyor müzük açmıyo

başka formatta veri yüklenince o tür hatalar çıkabiliyor...
Son düzenleyen _VICTORY_; 15 Temmuz 2013 17:23 Sebep: Düzenlendi.