Arama

DENİZ - avatarı
DENİZ
Ziyaretçi
23 Aralık 2008       Mesaj #1
DENİZ - avatarı
Ziyaretçi
BENMI hiç bı sevgım bu kadar uzun surmemıstı tam 5 ay oldu ayrılmadık tabı cok kustuk barıstık ama bıtmedı ılk gun ben den telefon numaramı aldı neyse benı sevdıgını soledı benım tas kalplı oldugumu soledı sevg hak etmedıgımı rahat oldugumu ve benım onu gozunun onude baskaları ıle takıldıgımı opusup dans ettıgımı tabı bunlar dogru oda benı kıskandırmak ıcın ablan cok gusel dıyor yoldan gecen kızların arkasından sen ne kadar guzelsın dıyor bende gecen gun kızı cagırdımm bu senın adını sordu dedım kız ıstemedı solemedı neyse denız dıyo senı o kadar erkekle gorunce kıskanıyorum dıyor ole dıyor bole dıyor ben ıse onların benım arkadasım oldugunu anlatmaya calısıyorum ve ona dıyorum ya benımle cıddı ol bende baskalarında sevgı aramım dıyorum dıyorumkı yuzune soleyemedıgının arkasındanda konusma dıyorum benım gıbı cesaretlı ol dıyorum bana dıyorkıbenı sevıyormusun dıyor bılmıyorum dıyorum bugunde barıstıgımızı sanmıstım dıyor ve bana sormadan bana cay ısmarlamıs bende ıcmeden gıttım yanı omu anlayamıyorum amacı ne yoksa ben mı hata yapıyorum bılmıyorum cevap lutfen?