Arama

Nick ve Nick Çeşitleri - Tek Mesaj #5

UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
1 Şubat 2009       Mesaj #5
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
Nick ve Nick Çeşitleri
MsXLabs.org

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz. KIZILDERİLİ ATASÖZÜ

Kaderin amansız oluşu değilidir sorun; çünkü insan birşeyi inatla isterse onu elde eder. Korkunç olan istediğimiz şeyi elde ettikten sonra ondan bıkmamızdır. O zaman sucu kaderde değil, kendi isteğimizde bulmalıyız.

Bahar; insanın çocukluğuna başkaldırması, isyan etmesidir. Bütün kadınların kücük bir kız. bütün erkeklerin küçük bir oğlan çocuğu olduğu, birlikte "yaramazlık" ettiği mevsimdir. Havada dolaşan bu
sebepsiz sevinç yaramazlık isteğinden başka bişey değildir.

Yaşamı anlamaya başladığın andır durabilmek ayak üstünde... Sorun bu zaten ... Başkasıyla olmak, başkasının olmak değil. Kendi başına başkasıyla, başkasıyla kendin olmak...

Bu dahil bütün genellemeler yanlıştır. F.NİETZSCHE

Hayatı hakedenler, yalnızca onu hergün kazanabilenlerdir.

Rüzgarın yönünü değiştiremiyorsanız yelkenlerinizi değiştirin. Çünkü; dünya sizin karşılaştığınız fırtınalarla değil, gemiyi limana ulaştırıp ulaştımadığınıla ilgilenir

Olabildiğince Unutmak ve Gülmek; hatırlayıpta üzülmekten daha iyidir

Yarın, geri kalan ömrümün ilk günüdür

Gülümseme dudaklarınla yapabileceğin en iyi ikinci şeydir

Yaşlılık sizi AŞKA karşı korumaz. Ama AŞK, bir ölçüye kadar sizi YAŞLANMAKTAN Korur

İnsan bir çay poşetine benzer; Sıcak suyun içine atana kadar gerçek rengini bilemezsiniz

Gömlegin ilk düğmesi yanlış iliklenince digerleri de yanlış gider. C.BRUNO

Söz kalpten çıkarsa kalbe kadar gider, dilden çıkarsa kulağı aşamaz. ARAP ATASOZU

Duymak istemeyen kadar kötü sağır yoktur. ITALYAN ATASOZU

Hayat, yaşantı aramak değil, kendimizi aramaktır. C.PAVESE

Yarın bambaska bir insan olacağım diyorsun. Niye bugünden başlamıyorsun? EPIKTETOS

İnsan uçurumun kenarına varmadan kanatlanmaz. KAZANCAKIS

Vicdani tertemizdi, cünkü onu hiç kullanmamıştı. S.LEC

Bildigimizi zannetmemiz ögrenmemizin en büyük düşmanıdır. DR.C.BERNARD

Küçük şeylere fazla önem verenler ellerinden büyük şeyler gelmeyenlerdir. EFLATUN

Insan ancak anladığı şeyleri duyar. GOETHE

Iki tür insan daima açtır. Biri bilimi arayan, diğeri de parayı. CAT STEVENS

Hepimizde baskalarına katlanacak güç vardır. LA ROCHEFONCAULD

Temiz elleri olan insanların da kirli düşünceleri vardır. S.LEC

Kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz. LUKIANOS

Çevrelerine uymak icin kendilerini yontanlar, tükenip giderler R.HULL

Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim. MONTAIGNE

En insani davranış, bir insanın utanılacak duruma düşmesini önlemektir NIETZSCHE

Hayatta ölümden daha kötü bir şey varsa o da onursuzca, umarsızca yaşamaktır.

Ağaç rüzgarı affetse bile kırılmış birkere...

Kelimelerin gücünü anlamadan, insanların gücünü anlayamazsınız....Konfüçyüs

Daha Fazla İçerik:
Alıntı
_berfe_ adlı kullanıcıdan alıntı

Neye yaklaşsam sonu uzaklık ve kırgınlık.Anladım ki yok ALLAH'tan başkasıyla yakınlık...

*Eğer mâ'şûktan olmazsa muhabbet âşıka,
Âşığın uğraşması mâ'şûka kavuşturamaz aslâ...

*вαηα єη вüуüк тєнтιт уιηє вєη σℓυуσяυм!

*ey kalbin üzerinde titreyen hüzün!Acıya bismillah!Ateşe bismillah!Gözyaşına bismillah!

*‘’Bir 'elif miktarı' kalmış aramızda!...
VE YAKLAŞ EY CAN!..

BİR ELİF MİKTARI KALDI;VUSLATA!..’’

*"" can sen aşk'ı öyle bir iste ki; kavuşmak mecbur kalsın!

* Gölge güneşin delilidir. Gölge ki var bile değildir. Nasıl yar olur?

*
Sakin Bir Nûn Hıçkırığıyım...Hepi Topu...Lam..Ra ! Şeddeli Mim ! Şeddeli Sus...!

* Üstüme gelme hayat! Daha neyi alacaksın...

*SUS göNlüm!Bu kışın bahara dönünceye kadar.. Uzak yollar yakınlaşıncaya kadar. Ve yüzümüz vuslat gözyaşlarıyla ıslanıncaya kadar sus...

*уαℓηız нüzηü ναя∂ıя,кαℓвι σℓαηıη

*
нιç кιмѕє уσктυя σℓмαѕıη кιмѕєѕι!нєякєѕη ναя∂ıя вιя кιмѕєѕι.вєη вυgüη кιмѕєѕιz кαℓ∂ıм.єу кιмѕєѕιzℓєя кιмѕєѕι!

*Artık haykırmak istiyorum ama nafile...
Suskunluğuma yakışmaz haykırışlarım biliyorum
ve ben yine susuyorum sırf hatırına...

*şimdi öyle uzak ki geldiğim yollar,yanlış bir öyküdeyim;beni yeniden yaz..

*Zaman sükut zamanı. Yüreğini sıvazla “ vâv “ ile..Sonra da gülümse “ elif “ bereketiyle..Gülümse ki; duaya duran gözlerim gül sağanağında gusletsin kendini ..

*'' vurulduğum meydanlara bahar geldimi....''

*Bir kum tanesiyim ama... çölün derdini taşıyorum...

*Yaşamak "bir daha" değil...

* Ölüme sayılan yıllar özgürlüğe sayılsın die düştük yollara ve bastık tetiği!!! Yüreğimizin derinlerine kök salmış bir çınardır kavgamız!

*Eğer bir gün susuyorsam;killing me softly..

* Bir parçacığım ben,bütüne hasret..........Zaman döne dursun,o güne hasret!

* Dünyadaki herkes için herhangi birisin, ama herhangi biri için dünyalara değersin..

* нαуαт ιçιηє ∂üşтüğüм вιя ѕαнηє...

*
ßogazıma Gecirilmiş Soguk İplere Aldırış Etmeden, Ölümüne Sevdim O Sıcak Gülüşlerini.. Çünkü Sen Yalnızlıgına İnat, ßir Ömürßoyu ßeklenilecek Sevdanın, Gözyaşlarıyla Yıkanmış Kelimeleriydin..

*Her sözümüz dudakLarda güLüş oLdu Dönme ihtimaLimiz y0k ARtık O qüLüşLer Düş oLdu..

*Bir karanlık geliyor yoklugunun ardından,ne zaman güneş batsa bu son gecem diyorum!

*yoksun ve perdeleri siyaha soyunan bir günle karşılıyorum yok olusunu..

* cevabı bir ömür boyu süren bir soru bıraktım sana!

* hayallarimi bana bırak;umutlarım senin olsun...

*
kurtulmaya azmin neye bilmem ki süreksiz? Kendin mi senin,yoksa ümidin mü yüreksiz?

* kelimelerin sustugu yerdeyim..

*Ölmek çare ise yaşamaya yüreğim yok!Ben gidiyorum...

*Umutlarım,hayallerim sende kalsın..Ben gidiyorum...!

*Yalnızlık güzel şeydir..Zor olsa da!

*Kalsaydın yokluğuna yok olmazdı bu şehir.

*Ve ben çok zaman sonra anladım.Senin de gidebileceğini...

*Gönlümün yıkıntılarında,can çekişiyor umutlarım...

*Şimdi düşlerimin sonbaharındayım.Farketmez artık gelsen de inan...

*Eğer birgün gideceksen şimdi de gelme.Ben yokluğunu kaldıracak yüreği,yalnızlığıma
hapsettim!!!

*Artık iyi niyetlerimi bir bir yargılayıp asıyorum!!! Bu son olsun!

*Canımı yakıyor aşk dediğin tuzak!

*Düş de git yüreğimden sessizce..Yorgunum gitmelerin tümüne...

*Ben yasaklara değil,sevdama yenildim..

*Uzun gecelerde uykumsa virgülüm,Bu kısa cümlede son noktadır ölümüm...

*Cevabı ömür boyu süren bir soru bıraktım sana...

*Çok oldu yolumu kaybedeli..Yersiz yurtsuzluğuma tutsak bu şehir..

*Ve sustum..Nefretimi anlatmak için...

*Sustum..Artık yalnızca acılarım konusuyor..Kimse duymuyor

*Anlamsız bir gülümseyişle giderken sen ben içimde duydugum bir buçuk acılı öfkeyi söyle
nereye kusayım?

*Sonra sustum...Suskunluğumdu artık konuşan hep durmadan..Vuslat vurgunu günlerimin hüzzam sevdalarına kulak verdi yine gönül;öylece kararsız ve yorgun...Derken bir ben kaldım tenhasında gecenin,bir de suskunluğum...

*нєя güzєℓ şєу вιтєямιş ● αşк ηє∂єηѕιz ѕєνмєкмιş !!!

*Eskiden Altını Çizdiklerimin Şimdi Üstünü Çiziyorum !!!

*Hayat yasandıgı kadardır....Ötesi ya hatıralarda bir iz, ya da hayallerde bir umuttur...

*"Ey ızdırap, anladım ki her şey seninle
Sen Hakk'a giden yollarda vuslata vesile.."

*vazgeçenler daima kaybedenlerdir

*Sabır suskunluk değil, işitilmeyen bir feryattır..

* sevilmekle imtihan olan bir masumdur YUSUF...
YAKUP sever kuyuya düşer...
ZÜLEYHA sever zindana...

*Hayat dediğin tadı dilimde bir burukluk.kimler geldi kimler geçti elbet bizi de unutur.

*Yoruldum sormaktan o meçhul faile..Benim ne işim vardı o sahnede..Artık oynamak
istemiyorum...

*Dünyadaki herkes için herhangi birisin, ama herhangi biri için dünyalara değersin..

*Yaşamak "bir daha" değil...

* ѕєηѕιz нєяgüηє уσяgυη υуαηıуσяυм

* Hayat! Benden aldıklarını acaba nerene sokacaksın ?

Alıntı
Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı

Beni Ağlatarak Gidiceksen cennete , Akan Göz Yaşlarımdır Sana Beddua Olmaz yerin cennet Bunu Unutma..

Biz Alemde Şekil yaparız Alem dinler bizi, Biz Alemi Dinleriz Alem Gösterir Şeklimizi...

ben iStersem Severim iStersem Giderim, Sen iStersen Benimle Gelirsin iStersen Beni örnek Alıp Beni SeverSin!!!

beni Senden Başkası iLgilendirmez Güzelim Senide Benden Başkası iLgilendirmez bebeğim...

Biz Geceleri Sokaklarda Sevgimiz için Ağlarız ve Yine Biz Sabahları Sevgimiz için
Savaşırız...

Ağır abi sözleri

Biz Mercedes lerle gezip Gözlüklerle Şekil Yapmayız, Biz tesbigle Gezer takım Elbisemizle Havamızı Basarız...

Ne Serseri Dinler Yüreğim Ne Delikanlı Bilir beynim benim Sadece Abiyim Alayına Giderim...

Karanlık Gecelerde Çıkar ismimiz Aleme Ağır Abidir Adımız Bilir Alem Bizi...

Siz Sokakların Efendisi Sandığınız Semtlerin Çocuklarısınızı, Bizler Sizlere Bağışlakdık O Sokakları...

Silahımda 14 Mermi Çekerim geceleri silahımı Sıkarım Etrafıma Aşığım Aşık Oluyorum Sana Deli...

Kurşun kadar Hızlı yaşarım hayatı Boş Kovan Gibi Düşmem Doludur Barutum Geceleri Alırım Arabamı Giderim Belanın Olduğu Yere...

Biz Hapishanelerde Öğrendik Bağlamayı, Telleri Anlatır Sana Olan Aşkımı, Yaptıum Sana 4 Duavar Arasında Bir Şarkı, Şarkının Adı ; Bu hayat Sensiz Olmamalı...

Bizim Pamuk Yüklü Duygularımız GüneşLi Sokaklarda kaldı Gözüm, Şimdi KarabLık Sokaklarda Pamuk Yüklü Duyguları Kaldrıyoruz...

Yok bu Aşkın Dermanı her Sözüm Sana ManâLı, Deli Gibi Sever Bu Delikanlı, Sen iStemesende Bu Can Sana Sevdalı...

tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

öLmek için Dost Bulma! Senin için öLücek Dost Elbet Bir Gün Olur Yanında...

Ağırdır Sözlerim her Delikanlı Dinlesin! Ağır Abidir ismim Fazla Racon Kesmeyin, Şeklimiz Vardır Alemde Sesinizi Kesin.. Bizi Dinleyin Rahat Edin..

Alemde Dayı Olmuşuz Ne fayda Sözlerde Kral Olmuşuz Ne Fayda, Bir Güzel Sevdik Sonunda Oda bize Bakmıyor BatSın Bu Sevda...

Reislerle Kurduk Mekanı Dayılarla Harcadık bu yolları Serserilerle Aleme Daldık Delikanlılarla Şekil yaptık, Bizler Ağır Abileriz herkezi Severiz..

Şekil yapma Bana Ezerim Seni Fazla Kurcalama Bozarım Seni, Delikanlı Adam yapmaz Geri, ben Daima ileri Giderim Ezerim Seni..

Çocuk Yok karşında ANlatma Masal, Kurbağa Bekleme Olursun Sanal, Bizim Sevgimiz herzaman real, Delikanlı Gibi Seviyoruz Ağır Abileri izliyoruz...

๔คเรא_ﻮเгl=ρяєηѕєѕ ∂єğιℓιмкι ρяєηѕιм σℓѕυη…gєηç σѕмαηℓı ∂єğιℓιмкι αякαм σℓѕυη…αßι ßєη ιzмιт кιzιуιм ßıяαктα ßιя $єкℓιм σℓѕυηηη ..... =)

∂αιѕу_gιяℓ.........=)

Alıntı
lloth__ adlı kullanıcıdan alıntı

..Tuhaf bir umuttum sadece.. Her gece yastık aLtı ağLayan..

paRçaLaRı kayBoLmuşh puZzLé giBisinİz.kimİnİziN kaLBi,kimİnİziN ruHu,kimİnİziN,kimİnİziN beynİ yoK =))

DuvaRlAr RenKLi OlsAdA KarAnLıkTa Ne GörEbilİRs!n K!....

вιя çσ¢υкℓυк ναя∂ı ιçιм∂є

öℓ∂ü ιşтє σηα ∂α уαzıк σℓмυş

qün qeLir inTikam aLınır yaptıkLarının hepsinin aCısı teKer teKer çıkartıLır..ama bu araLar qeRçekten çooook i$im varr. iLqiLenmiyorum.. x/

qüneŞimi kayßettim diye, gözLerini kapaLı tutarSan YILDIZ'ını da kayßederSin ! ßeni kayßeTTiqin qißi !

yaşıoRum ßunuda ßiL.qidioRum adımı siL (=

yaŞamak bi meSai qiBi..maaŞı az patRonu çok benciL..

Bir zamanlar aşkısıydım şimdi başkası oldum…

Yeni SevqiLin DéFoLuymuş GiT SoR ßaKaLım DéqisTiRme YapıoLaRmı?

ßen qiderqen ßoşLuum heb kaLpTe kaLır.

ßen qiTTiqDen sonRa insanCıqLar yeRimi aLmaya çaLıŞır.

anCaq yeRimi çoq aZ kiŞi aLıR !

ßen hayaTında varLığımLa kaLßini ısıTırken ..

ßazıLarıySa ßen çekiP qiTTiqimdé

ßedenLeriyLe aRqamda ßıraqDıqımın - yaTağını ısıTıR

Ben ceketimi kaybetmişim,sen düğme arıyorsun

qüzeLLik aLLah veRqisidiR..siviLce de KDV'siDir.. xD

Héb DésTéq.. taM destEq(!)

Benim iLgileNmeDikleRim Sizin PeşiNden KoştuklaRınızdır. . Alayına Y.O.L(;

Nikahına beni de çağır Asuman istersen yaparım sana pansuman bu adam kim diye soran olursa dersin sıvacı Osmannnn

bir qüN yaLNızLıkTan sıkıLırsaN,aÇ a$Ka mühürLeNmis defTerimi,ßeNi oku ama aNLama,cüNkü beN susmayı seVmeye Tercih eTTim..!!

Alıntı
Sedef 21 adlı kullanıcıdan alıntı

вη кιмѕєуι ѕαтмαм//ѕαтмαк вαηα уαкιѕмαzz//ѕαтιℓмαуι нαкк є∂ισѕα кσуυ νєяιρ//вєℓєѕє νєяιяιιм//!!

••¤ ÇeQeriim qiderim, bende Qiyarim sevqime, yanarim ölürüm, belli etmem Qendime bile , aqlamam hiç aqlamam zaten alistirdim, yalnizliqa yenilmem Qendimi, artiQ ölsem bile seni aramam…¤••

*ßiRiNé VéRiLéCéK DéqéR uğRuNa FéDa éDiLéßiLéCéKLéRLé öLÇüLéßiLiYoRSa aÇ qöZLéRiNi éTRaFıNa ßak..GöRDüğüN HéR$éYi Féda éDéßiLiRiM..aMa SaKıN aYNaYa ßakMa.!

ßu sewdayı kaLßime gömdüm we Sen öLdün…

ayLar geChsede yıLLar gechsede..1ömür böLe sürshedee ßn snii unutamam

kaR$ıLıqsıs duyguLar nefRet kusaR..ßn gidiiim ßu gece buRası ßana Dar !haDe bye bye=))

Ҳ●●[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]●●:Ҳ Aℓℓαн gυ¢υ єякєgє, gυzєℓℓιgι кα∂ιηα νєямιѕ. ηє ναякι нєяѕєуι уєηєη gυ¢ gυzєℓℓιgє уєηιℓмιѕ..Ҳ

кαηLı вıçαкLı ∂єqiL вυ α$к…zαηLı νє уαѕαкLı….∂öηü$üηüη ¢αηı ¢єнєηηємє ! уαяαм∂α qi∂i$iη ѕαкLı..!

NiCkiNi ßiLe qöRmek İsTeMiyoRum, MsN’yi aÇmaSan iYi eDerSin! MaiLLerim saNa aqıR Mı qeLdi? EnqeLLedim SeNi aFeDerSinnn .!

Va®LiK ®uHu Te®K eDe® GöZüN GöZüMDeN aY®iLiNCa! BeNDeKi a$K aLTiN MiSaLi aGi®LiGiNCa!

Дяzα Ħα¢єт Уσк, Ħαℓιм ∫αηα Дуηα∂ıя Đιℓє Ġєяєк Уσк ∫єѕѕιzℓιğιм ∫αηα ßєуαη∂ıя ∫özє Łυzυм Уσк ∫υѕυşυм ∫αηα Ќєℓαм∂ıя…

ஐ๑ qizLєηмι$ σLѕα∂α ∂σѕтLυqυмυz, αуηı qöкуüzüηü ραуLα$тığıмız ѕüяє¢є..Dσѕтυz !.! ஐ๑

Kırgıήıм ..Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή Kırgıήıм..ßέĿkį Hąyątą ßέĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ..

Ж∙ □ lЗзй’đзй йзƒязт зтмз¡¡й !!; ďзят’ Łзя¡м š¡źз » Ҝą ฿ůš « фŁůя … □∙Ж∙

•S•ê•N•î••••K•â••L•b•î•M•ê••••G•ö•M•ü•Y•ô•R•û•M••• •S•ê•V•G•î•L•î•M•

.//Há¥áT ¥íÑé…; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ…. qéLí$Mé ; úMíT§íZ…§oÑuÇ ; GéRéK§íZ//.

$izofrence yaşa …………ne yoLda$ oLsun ßu nefret doLu keLimeLerim.ßir tokat oLsun..!!!

Alıntı
kıngofcs adlı kullanıcıdan alıntı

kim 0 demé boŞuNa bénim ben öyLé biR benKi qeLen kapıNa başDn baŞa sén

* hayatı oLdqu qßi kaRşıLamZsan iLikLemeZ öNünü asLa kaRşında !

* qéÇ kaLdıKdan snRa aRama boŞa
çok özLedim seni eSmer yarim

Ben yar kendiMi biLdim biLeli bir sana a$ık sana deLi...

ELime $işeyi aLınca qelİr yanıma Dost biLdiklerRİm ,$işe dibe vuRunca çekeR qider ..Geçmi$ini ZiktikLeRim.

SévéN ÇékéЯ Acıyı…SévméyéN Ne ßilsiN…ßaNa a$KTaN SöZ éTMé…SévméK KiM SéN KimsiN…!

terK ediLmek ßedawa - ßizi Satanı bis bele$e weriyoz ama.
aşık oldum sözleri

kRaLiçeye kRaL oLacağıNa qiTTin kaŞaRa pezeveNq oLdun - hiç umRumda değiLsin haqeDDiğiN yeRi buLdun.

biLioRsun taLebeyim,hafTaaRası qeLeMem - cumaRtesi aNNem evDe pazaR babaaNNemDe,heLe iqİmİsi qöRürLeRse seyRed siNemayI evDe.aNNasaNa be **** bNm qözüm yoqh seNde.

Ø oDµñ ßêNï ÂŞâR ßï VµR$Âm ƒêLêGï ŞâŞâr DêLïKâNLÎ Kı§LâR MâNïTâ§ıZ ¥âŞâR ( aquLaqaLaqa )

bitti sNdn nefRet edioRum - anLaki seNi hİç sefmioRum - qöRki seNden bucaq bucaq kaçıoRum.şimDi kuLaklaRını tıKa ! " seNi uNutamıoRum "

HayaLLerimi Yakın,Resmime Bakıpta AğLamayın Sakın.Bu Bir Hatıradır,DikkatLi Bakın.Kıymetim Yoksa, ''YIRTIP ATIN''...

yasTayım hiç kimSe biLmiyor...

O arTık buz kaLpLi..='(

İllede sen..sen..sen

dü$ündürdü yine beNi qözLerin...

unut beNi sevqiLim..ben unutmuyorum!

cennetLik duyquLarla ceheNNemde kaLdıM.Yandım..Yandım..yandım...!

anLadımki hiç kimse,Hiç kimse Sen deqiL=(
a$k aqına zamansız dü$Üyorum=(
* waRLıqna öyLé iNanmŞm ki biZé bişi oLmaZ saNmşm x(

FazLaa 100 V3rdikL3RimM kénDini ßişéy sanMaSınN 98^nİ aLıRım 2^L3rsİnizz

aLayına qiDeRmiş!! shen koRqmaDan baqqaLa qit önce

GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa kaLana qit deMék TerßiyésizLeRe DönMeyene DöN demeK AciZLeRe HakedéNe YoL VeRMek Size YaKı$ıR

Bu gece YiNe Uyuyamadım Ya Da Öyle Sandım..Rüyalarıma Da Gelmiyorsun ArTık;hayalmihayatmı;Yanıldım! ...

Aşk Kalbimi Yakan Bir Volkan Gibidir En Sevdigim Tatlı kazandibidir

Başka bir bilgisayardan Messenger'da oturum açtınız.Yeniden oturum açmak için buraya tıkla(ßunu deneyin Arkadaşlar çok eqlenceli oluyo )

BeyNimdeKi Tek Güc oLan NefretiME Thank yoU… NefretiMi cekeMeyeN HerkeSe f*ck yoU

ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer amaSenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

karaNLıqta aqLAdım ısıqta boyadıM qösLerimi KanLı yasıLarLa süsLedim sensizLiqi

ßana uMut ßaqLama ßen Topraqa Söz VErdim!

İnsanLarın gözLeri öyLe keLimeLerLe konu$ur ki diL onLarı teLaffuz edemez. . !

öLümden neden Korkacaqım ki ? ßen VArken O yOktur o qeLincede ßen oLmayacaqım..

qenc Ya$ımda kaLßimi a$k'a Dü$man Edemem.. ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem!

ѕєи gσζυм∂єκỉ вỉя ∂αмℓα уαѕ σℓѕαу∂ỉи ѕєиỉ καувєтмємєκ ỉcỉи нỉc αğℓαмαζ∂ỉм..

вαиα '' ѕєиỉ ѕєvỉуσяυм '' ∂ỉує уαℓαи∂α ѕöуℓєѕєи вυ уαℓαиı ∂üиуαиıи вüтüи gєяcєκℓєяỉиє ∂єğỉşмєує яαζıуıм.

kan kaybedio hayatımcan çekişio hayallerim.yasamak zor gelio artıq bana.nerde hata yaptım die düşünüorum

bitiorum her nfste..NE HALİM VARSA GÖRDÜM!!..çOq kOştum Çoq yoruLdm..Ve simdi bnde dştüm....

αşк уσк σℓмυş αятıк ѕєνgι ιѕуαηℓαя∂α мυтℓυℓυк υzαкℓαя∂α кαℓıякєη нαιηℓιк νє уяıℓıкℓαя öη ρℓαη∂α

ναzgєçтιм вυgüη нєяşєу∂єη нαℓѕιz şυ кαℓвιм...çok üzüldüm.. Ağlamaktan Gözyaşlarım Kurudu...

нιçвιşєу ∂ιуєη вι ¢üмℓєηιη σятαѕıηα тєякє∂ιℓмιş вι кєℓιмєуιм...özηєѕιzzαмαηѕızzαя ƒѕızмєктυρѕυ zα∂я єѕѕιz....

уα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιмммм

нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı.. єкѕιкѕιz.. α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι..

İllede sen..sen..sen

dü$ündürdü yine beNi qözLerin...

unut beNi sevqiLim..ben unutmuyorum!

cennetLik duyquLarla ceheNNemde kaLdıM.Yandım..Yandım..yandım...!

anLadımki hiç kimse,Hiç kimse Sen deqiL=(
a$k aqına zamansız dü$Üyorum=(

çok özLedim seni eSmer yarim

Ben yar kendiMi biLdim biLeli bir sana a$ık sana deLi...

yasTayım hiç kimSe biLmiyor...

O arTık buz kaLpLi..='(

OmRümü OmRuNé NéFéSiMi NéFéSiNé KaTaYim GéL isMini DağLaRa TasLara YAzaYim GéLLL ..

Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez..

Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim.Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim...

∂üηуα∂α вιяιηι ¢σк ƒαzℓα ѕєνє¢єкѕєм σ вєηιм öℓє¢єgιм кιşι σℓα¢αк...

>>>ιηѕαηℓαя gєçιуσя нαуαтıм∂αη...¢αηıм ∂є∂ιgιм...вєş ραяα єтмєѕ ιηѕαηℓαя....!!!<<< <

Alıntı
betüll adlı kullanıcıdan alıntı

Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ... qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ/

*B¡ттім Tüкэиdім Aятικ● Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???«

anılcak bir 'adın'bile yok
Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм

İmzaya gereq yok eskiler Bizi Tanır…

hyt ceheNneMmişthe Haberimiz yokhMu$

bИy yaИLı$ áИLá¥áИ heR$e¥dЭИ ИèfRèt èđioRuМ...

[NeFrEtE sEwGiDeN dAa ChOq GüwEnİrİm...çÜnKü nEfReTiN SaHtEsİ olmas..!]

bitiorum her nfste..NE HALİM VARSA GÖRDÜM!!..çOq kOştum Çoq yoruLdm..Ve simdi bnde dştüm....

***İYİ DOSTLAR BİRİKTİRDİMM HEPSİ AİLEM OLDU***

düşlerm başka..gercekler baskaaa..ama Umrumdada deiiiLL!

Deği$ir her$ey deği$ir daha oynanmadı son eL!

•S•ê•N•î••••K•â••L•b•î•M•ê••••G•ö•M•ü•Y•ô•R•û•M••• •S•ê•V•G•î•L•î•M

●●[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]●●(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅()ڪے~ ~€MR€ @YDIN N!CKL€R!(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅()ڪے~ ~●●[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]●●

Nefes kesen bir roman yazdım. Tüm okurlarım öldü.

1Selam! Ben Aydan Şener. Hadi yaa. Ben de dünyadan Neil Armstrong.

- anne yinemi msn'nin üstüne dantel koydun yha phff!!!

ne başındayız bu masaLın..ne de sonu geLir ''hayaT'' yaLanının..

Zaman dimdik ayakTa durma zamanı..

zoor zor birdaha güvenmek..bana düşen kabuLLenmek..

iLk giden sen değiLsin korkma..aLışTım yanLızLığaa..

-Seviye-->SİZ ??

ReziLLer utansın utansın reziLLer daha ne reziL günLer göreceğiZ ne reziL günLer.. Yetmedimi çaLdığınız biziM besTeLer..Allah belanızı versn PisS fenerLiLer..!!

∂υиуα вιя єfѕαиє,нαуαт вιя ∂яαм,уαѕαм вιя нυzυи,ѕєνмєк вιя нαтα...

Yok ki gücüm belki devler ülkesinde bücürüm

Seni içeren masallarım anlatılacak kadar kısa değiller

Aşk ilinde bir tarafta cüceler diğer yanda devler
.

KaLßIm rApIm nEfReTiM CeZaM $aH Ve MaT.. [aPtALCa YaZıLmI$Hh $EnArYoM ]

-A$q ilkokulda komedi, ortaokulda trajedi, lisede dram, üniversitede ise tam bir A$q

Küçüqqen ÇiKolAta için aqlıordum $imdi i$e $enin için

-£ski Foto' Lar qißysin taTLı Ama eSkiiiiiiSiinnn....!

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçsede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

•?•??•?• §€ñ_ ߀ѧïÑ_§€ñ_߀ÑïM§ïÑ_§€ñ_߀ÑïM_ßïrï¢ï|{_§£Vgï¿ï M§ïÑ •?•??•?•

*Lay Lay Lom qaLißa sna qöre sewmeLeer!!!

¦¦ »-(¯`v´¯)-» ...íllédé śéń... «-(¯`v´¯)-« ¦¦

¦¦ »-(¯`ν´¯)-» ..giттi gidєℓi.. «-(¯`ν´¯)-« ¦¦

Son düzenleyen AndThe_BlackSky; 29 Haziran 2013 20:30 Sebep: Düzenleme